CÓRKA MARYI
112.9K

JEZUS: Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hostie – Komunię, bo one będą trudno dostępne

JESUS: My disciples, will need to gather and store Communion Hosts for they will be difficult to access

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

niedziela, 11 listopada 2012 roku, godz. 22.00

Moja szczerze umiłowana córko, musicie się zgromadzić i odszukać te dusze, które nie znają Prawdy. Wyciągnijcie ramiona. Nawołujcie je do słuchania Prawdy. Ich życie i ich dusze mogą zostać zgubione, jeśli nie pomożecie im przyjść do Mnie.

Krucjata, Misja Reszty Kościoła na ziemi, będzie tak samo trudna jak w średniowieczu. Nie będzie ona dotyczyć walki fizycznej, jak w przypadku armii, która stacza bitwę w zwykłej wojnie. Ta wojna będzie duchowa, chociaż pewne wojny będą powodem do zakładania milionów grup modlitewnych dla osłabienia siły antychrysta. Te Modlitwy zostały napisane w Niebie i obiecują nadzwyczajne Łaski. Mają tylko jeden cel, a jest nim ratowanie wszystkich dusz, każdego dziecka; z każdego wyznania, każdej płci, z każdej religii i ateistów. To jest Moje największe pragnienie.

Wy, Moi uczniowie, jesteście pod Moim kierownictwem. Łaski, które wylewam na was, przynoszą już owoce. Wkrótce moce, które dam dzięki Łaskom Modlitw Krucjaty, przyciągną tysiące nowych dusz.

Pewnie się zastanawiacie, jak mała grupa modlitewna może osiągnąć takie nawrócenia? Odpowiedź jest prosta. To dzięki temu, że jesteście chronieni przez Mojego Ojca i kierowani bezpośrednio przeze Mnie, osiągniecie sukces. Nie może się to nie powieść. Kiedy będziecie doświadczać wielu rozproszeń i sprzeczek oraz wewnętrznych walk, których należy się spodziewać w tym Dziele, Ja zawsze będę przy was.

Pamiętajcie, przygotowujemy się teraz do przykrych następstw, które uderzą w Moje biedne wyświęcone sługi, a które wynikną z nadchodzącego podziału mającego ujawnić się w kościołach chrześcijańskich.

Tak więc, choć Armia Reszty będzie prowadzona przez księży i innych duchownych chrześcijańskich, będzie wielu świeckich sług, ponieważ w tym czasie będzie brak kapłanów.

Wy, Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hostie – Komunię, bo one będą trudno dostępne. Ci z was, którzy są rzymskimi katolikami, będą musieli przychodzić na Msze do miejsc schronienia lub bezpiecznych kościołów.

Zostanie utworzona misja – podobna do niemieckich nazistowskich prześladowań, kiedy to Żydzi byli ścigani – w celu wykorzenienia tak zwanych zdrajców nowego światowego kościoła, o którym będą wam mówili, że jest dla wszystkich religii. Zostaniecie oskarżeni o bezczeszczenie mszy, ich nowo utworzonej formy sprawowania mszy, w której Ja nie będę obecny w Najświętszej Eucharystii, bo będzie ona obrzydliwością w Oczach Mojego Ojca.

Moje Ciało i Krew będą obecne w Mszach odprawianych w tych ośrodkach i miejscach schronienia, gdzie będziecie ślubować wierność transsubstancjacji, aby sprawować Sakrament Najświętszej Ofiary Mszy, by był prawdziwy i akceptowany przez Mojego Ojca.

Będę was nadal pouczał, gdy na całym świecie będziecie w dalszym ciągu zakładać grupy modlitewne „Jezus do ludzkości”. Wiele z nich jest już tworzonych każdego dnia. Dziękuję tym, którzy postępują według Moich wskazań i okazują posłuszeństwo.

Zachowujcie pokój. Musicie być bardziej ufni. Odłóżcie strach na bok, ponieważ on nie pochodzi ode Mnie. Wzrastamy teraz i rozprzestrzeniamy się do każdego zakątka ziemi. Wkrótce wszyscy pójdą w te ślady, a kiedy to nastąpi, modlitwy będą zmieniać świat poprzez nawrócenie.

Kocham was wszystkich. Jestem wdzięczny i wzruszony, że natychmiast Mi odpowiedzieliście w tej ważnej Misji, największej, jaka jest organizowana w celu doprowadzenia wszystkich grzeszników do domu Ojca i uratowania ich od wpływów i pokus bestii.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
CÓRKA MARYI
"Ci z was, którzy są rzymskimi katolikami, będą musieli przychodzić na Msze do miejsc schronienia lub bezpiecznych kościołów."