56:39
LEKTOR! Cały film: "Watch the water" czyli "Obserwuj wodę" lub "Uważaj na wodę". Film ujawnia iż covid, szczepienie, a nawet jedyny dopuszczony "lek" to zatrucie jadem węża!
Roza_ _ shares this
544
Michał Patryota Patrjota shares this
1.1K
stanislawp shares this
1.3K
Snake venom
Iwona I Sebastian
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy and 2 more users link to this post
1.5K
KTO ZMONTOWAŁ TRUCIZNĘ tzw. COVID 19 , ABY NAS WYKONCZYĆ I JAKIMI DROGAMI TO CZYNILI !!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Ten film powinien każdy przegrać na pen drive'a i dostarczyć swoim kierownikom wodociągów z okolic tak jak ja to uczyniłem .
ragez shares this
1.5K
Violetta Kołomycka shares this
509
Brygada Świętokrzyska NSZ shares this
539
JAK NAM WMÓWIONO WIRUSA COVID !!!
Piotr2000
Warte OBEJRZENIA i PRZEMYSLENIA !
Artur Cajgner
Ten idiota Ardis to agent. Kiedy już wiemy, że wirus nie został wyizolowany i przyczyny choroby moga być zupełnie inne to on propaguje istnienie wirusa, Wystarczy obejrzeć jak on gra w tych wywiadach. To jest wyreżyserowane. W każdym przypadku wygląda to tak samo. Stara się przy tym pokazać jak to przeciwnicy kowidiotyzmu dochodza do swoich wniosków poprzez domysły a nie fakty. Raz się mówi że …More
Ten idiota Ardis to agent. Kiedy już wiemy, że wirus nie został wyizolowany i przyczyny choroby moga być zupełnie inne to on propaguje istnienie wirusa, Wystarczy obejrzeć jak on gra w tych wywiadach. To jest wyreżyserowane. W każdym przypadku wygląda to tak samo. Stara się przy tym pokazać jak to przeciwnicy kowidiotyzmu dochodza do swoich wniosków poprzez domysły a nie fakty. Raz się mówi że to od nietoperza, innym razem że z tajnych laboratoriów, potem że to jad węża. A wszystko po to żeby przekonać ludzi że coś faktycznie jest. A naprawdę trucizną jest eliksir na ten wyimaginowany miazmat.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Taj ! tak ! SZYDKU !!!
Iwona I Sebastian
@Artur Cajgner czemu myślisz, że to agent ?