CÓRKA MARYI
365

JEZUS: To nad tymi biednymi duszami płakałem krwawymi Łzami w ogrodzie Getsemani

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 1 kwietnia 2014 roku, godz. 21.00

Moja szczerze umiłowana córko, czasami tempo i rozwój tej świętej Misji mogą być przytłaczające. Jest ważne, by Moje Słowo było słyszane we wszystkich krajach i aby grupy Krucjaty Modlitwy zostały założone w każdym kraju, a zwłaszcza w krajach, w których Ja nie jestem czczony.

Nigdy nie dopuśćcie, aby nasilenie tego Słowa przyćmiło przyczynę, dla której muszę dotrzeć do świata. Chcę, aby nawet najbardziej zatwardziałe dusze, które nie mają pragnienia pozwolenia Duchowi Świętemu na dotknięcie ich serc, słuchały i wysłuchały tego, co mówię, i zrozumiały Moją obietnicę.

Mój Plan Zbawienia nie jest chronieniem najwierniejszych – jest on dla każdego, również tych, których sczerniałe dusze mogą budzić w was obrzydzenie. To nad tymi biednymi duszami płakałem krwawymi Łzami w ogrodzie Getsemani. To te dusze, gorzkie i zagubione, wielbiciele bestii, zostały Mi pokazane przez szatana. On Mi pokazał, jak wielu wciąż jeszcze będzie Mnie odrzucać, pomimo ofiarowania przeze Mnie Bogu Mojej gotowości i pragnienia odkupienia świata przez Moją Śmierć na Krzyżu. Mój ból z powodu tych dusz jest nie do zniesienia, a tobie, Moja córko, nigdy nie wolno ignorować Mojego pragnienia dotarcia do niewierzących.


Bez względu na to, jak bardzo wami pogardzają, jak na was plują i was przeklinają, musicie wznieść się ponad nienawiść, która zawsze będzie wymierzona w tę Misję, i doprowadzić do Mnie te dusze bez względu na cenę.

Przyprowadźcie Mi Moich umiłowanych wyznawców oraz tych, którzy Mnie nie znają lub mogą Mnie nie znać. Przyprowadźcie Mi też dusze tych, którzy Mnie nienawidzą. To musi być celem każdego z was. Kiedy przyprowadzicie do Mnie te biedne, rozpaczające dusze, udzielę im wielkich Łask, tak że będę mógł przyciągnąć ich do Mojego Miłosierdzia.

Jeśli rozejrzycie się wokół siebie i zobaczycie, że dusze tych, z którymi się stykacie, są nieświadome Mojego Planu Powtórnego Przyjścia, musicie do nich dotrzeć i poświęcić je Mnie. Kiedy to zrobicie, przyniesiecie Mi wielkie pocieszenie i radość, bo wtedy będę mógł uczynić wszystko, aby zjednoczyć wszystkie dusze, gdziekolwiek są.

Idźcie i rozrastajcie się, bo droga została przygotowana. Minął krótki czas, od kiedy pierwszy raz zawołałem do świata przez tę Misję. Dotychczas była to żmudna wędrówka, a teraz wszystkie drogi będą się dzielić i rozgałęziać tak, że żaden naród nie będzie wyłączony – takie jest Moje Miłosierdzie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…szami-plakalem-krwawymi-lzami-w-ogrodzie-getsemani
wordpress.com/…-cried-tears-of-blood-in-the-garden-of-gethsemane/