CÓRKA MARYI
414.3K

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Jeśli chcecie doprowadzić dzieło Intronizacji do końca, musicie słuchać głosu Jezusa, który przemówił przez swoją służebnicę Rozalię

____________________________________

Orędzia do Adama-Człowieka są zatwierdzone do studiowania i medytacji prywatnej. Posiadają nihil obstat ks. abp. Andrzeja Dzięgi.

____________________________________


12 października 2010

Anioł Ave: Pisz, człowiecze. Pochylcie wasze głowy i przyjmijcie błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Bóg zrządził w Swoim postanowieniu, że każdy człowiek, a także każdy naród ma swojego Anioła Stróża, który wstawia się, czuwa i prowadzi do Boga. Jest dla was ogromnym przywilejem, że Bóg posyła mnie do was, nie tylko w tym pokoleniu, lecz wcześniej, abym z Jego Woli i w Jego Imieniu zaznaczył swoją obecność w historii tego narodu, który został wybrany i posłany dla większej Chwały Boga jako świadectwo powołania.

Polacy
, nie oglądajcie się wstecz, lecz z nadzieją w sercach podążajcie ku przyszłości, którą przygotował dla was Bóg, a potwierdził to przez wiele dusz ofiarnych, mistyków, a przede wszystkim poprzez znaki na wielu wybranych miejscach związanych z Królową waszego narodu. Przez dziesięciolecia posyłał wam ludzi obdarzonych światłem i charyzmatem, którzy przynosili otuchę i nadzieję cierpiącemu narodowi. Bóg nigdy was nie opuścił posyłając wam maryjnych biskupów walczących o dobro i sprawiedliwość. Posyłał mistyków przynoszących otuchę i nadzieję. Powoływał dusze pokutne i ofiarne, które swoim cierpienie ofiarowały za ojczyznę.

Ojciec Niebieski posyła wam nieustannie znaki, abyście je rozważali i byli czujni. Szczególnie teraz rozważajcie posłannictwo św. Faustyny, która wyprasza miłosierdzie dla waszej ojczyzny, jak również Rozalii, która otrzymała misję, w której Jezus upomniał się o swoje królestwo w waszym narodzie.

Musicie być bardzo czujni
, ponieważ przeciwnik chce wprowadzić zamieszanie i doprowadzić do jak największego podziału. Te dwie misje: głoszenia miłosierdzia i sprawy intronizacji wyrastały w tym samym czasie, ponieważ są ze sobą powiązane. W tych dwóch przypadkach Jezus, Syn Boży, oznajmił wam, że Polskę szczególnie umiłował i postawił warunki, które mają prowadzić do urzeczywistnienia Jego zamiarów wobec narodu polskiego. Przeciwnik chce doprowadzić do zamieszania i dlatego z jednej strony wmawia wam, że możecie robić, co tylko chcecie, a Bóg, który jest bogaty w miłosierdzie i tak wam wszystko przebaczy. Przemilcza jednak sprawiedliwość, która jest nierozdzielna z postawą Miłosierdzia.

Wróg walczy przeciwko Intronizacji, mówiąc, że jest teologicznie nieuzasadniona, a zapomina o tym, że skoro sam Jezus został oskarżony o to, że jest Królem Izraela, to inne narody mają także prawo obwołać Go swoim Królem, nawet gdy Jego panowanie i królowanie jest powszechne. Szatan wtargnął także w środowiska tych, którzy sami przywłaszczają sobie prawo do głoszenia intronizacji. A przecież nie powinno być pośród was podziałów, ani w symbolach ani w intencjach, ponieważ„ sprawa dotyczy waszej ojczyzny, a nie poszczególnych grup. Dlatego jeśli chcecie doprowadzić to dzieło do końca, musicie trwać w jedności i słuchać głosu Jezusa, który przemówił przez swoją służebnicę Rozalię. Wszystkie inne orędzia mają dodać wam tylko otuchy i nadziei, i jednocześnie przypomnieć, że sprawa jest bardzo poważna.

W tej walce nie jesteście osamotnieni, ponieważ modlitwy i wstawiennictwo świętych wspierają was. To także Boży znak, że wierny lud wychodzi na ulicę z krzyżami broniąc symbolu wiary tego narodu. Wierny lud manifestuje swoją wiarę na ulicach dla upokorzenia tych, którzy mają twarde serca. Naród polski zawsze zwyciężał trwając przy wierze. Wiara narodu była zawsze siłą, która przezwyciężała wszelkie próby.

Polacy, musicie uświadomić sobie, że jest to dla was czas próby, a także czas oczyszczenia, w którym na jaw wychodzą zamysły serc wielu. To oczyszczenie jest potrzebne dla was wszystkich, ponieważ teraz zło będzie okazywać swoje oblicze bez zahamowań, uważając, że zwycięża, ponieważ widzi jak lud wierny pozostał w osamotnieniu. Będziecie teraz świadkami pozornego „zwycięstwa” zła. Doświadczycie prześladowań i ucisku, lecz bądźcie wytrwali. Trwajcie na modlitwie i nie porzucajcie nadziei. To oczyszczenie dotyczy także Kościoła w waszej Ojczyźnie, ponieważ wielu kapłanów zdradziło swoje powołanie. Dlatego Kościół musi się oczyścić z wilków w owczej skórze.

To trudny czas dla was; czas zmagania, czas wytrwałości, lecz przede wszystkim czas modlitwy i zaufania Bogu we wszystkim. Bóg słucha waszych modlitw i nie pozostawi was samych w tej walce przeciwko mocom ciemności.

Pozostańcie wiernymi świadkami Ewangelii i krzyża. Błogosławię was w Imię + Ojca i + Syna i + Ducha Świętego.


* * *

za: aniol-ave.blogspot.com/p/anio-ave-2010.html

______________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Fragmenty Objawień Maryi o Intronizacji

MATKA BOŻA: Jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj

Gdy to wszystko się wydarzy, wtedy dopiero zostanie dokonana Intronizacja Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.

I POSŁUCHAJ:

MISJA ROZALII CELAKÓWNY

____________________________________________________
CÓRKA MARYI
Z PISM ROZALII CELAKÓWNY:
"Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu."More
Z PISM ROZALII CELAKÓWNY:

"Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu."