02:19
Jolinar
31.6K
Tow. Gomułka przejrzał niecne plany polskich narodowców! W kraju władze przejęła skrajna prawica. Po ulicach paradują nacjonalistyczne patrole i paramilitarne bojówki. Wszelkie objawy wolności, …More
Tow. Gomułka przejrzał niecne plany polskich narodowców!

W kraju władze przejęła skrajna prawica. Po ulicach paradują nacjonalistyczne patrole i paramilitarne bojówki. Wszelkie objawy wolności, różnorodności i tolerancji są brutalnie tłumione. Idee nacjonalistyczne i neofaszystowskie zdominowały nasze szkoły, miejsca pracy, media i kulturę. W kraju rządzi Ruch Narodowy: Młodzież Wszechpolska i ONR.

Cięcie! Nigdy więcej. W takim kraju nie chcemy żyć!

Skrajna prawica przyjęła strategię. Najpierw powstał Marsz Niepodległości aby zjednoczyć nacjonalistyczny front i ukryć jego prawdziwe oblicze. Stowarzyszenie MN zamierza przekształcić się w Ruch Narodowy, a ten w faszyzującą partię, która będzie próbowała wejść do parlamentu.

Kryzys gospodarczy, bezrobocie, wzrost cen, problemy mieszkaniowe -- nacjonaliści wykorzystują niepokój społeczny do własnych celów. Ci sami ludzie terroryzują wszystkich, którzy nie pasują do białej, heteroseksualnej i narodowej wizji kraju. W minionych kilkunastu latach zamordowali już kilkadziesiąt osób. Ostatnią w tym roku w Białymstoku. Breivik w swoim manifeście uznał polskich narodowców za inspirujących.

Dlatego razem stańmy przeciwko faszyzmowi i nacjonalizmowi!

Źródło:
www.youtube.com/watch
jozef1807
modernistae prohibere — 2012-11-15 09:08:04:
Jest to na 100 % manipulacja parchatego zwolennika PIS. Gomułka był polskim narodowcem- komunistą, dlatego niezadowolone parchy w 1968 roku podjęły próbę jego obalenia, którą powtórzyły w 1970 roku.
racja.Prymas Wyszyński prowadził dialog z tamtą władzą nie dlatego że ją kochał, ale dla wyższego celu jakim było dobro Ojczyzny i Kościoła.
mirek0408
🙄
modernistae prohibere
Jest to na 100 % manipulacja parchatego zwolennika PIS. Gomułka był polskim narodowcem- komunistą, dlatego niezadowolone parchy w 1968 roku podjęły próbę jego obalenia, którą powtórzyły w 1970 roku. Jedynym błędem jego było to, że nie pozamykał we więzieniach parchatych zbrodniarzy pozwalając im bezkarnie ujść do Syjonu. Poczytaj Jolinar opracowania takich ludzi, jak Bohdan Poręba, a przestaniesz …More
Jest to na 100 % manipulacja parchatego zwolennika PIS. Gomułka był polskim narodowcem- komunistą, dlatego niezadowolone parchy w 1968 roku podjęły próbę jego obalenia, którą powtórzyły w 1970 roku. Jedynym błędem jego było to, że nie pozamykał we więzieniach parchatych zbrodniarzy pozwalając im bezkarnie ujść do Syjonu. Poczytaj Jolinar opracowania takich ludzi, jak Bohdan Poręba, a przestaniesz wklejać bzdury,dziecinnie proste sfałszowane. jeśli nie wierzysz, to posłuchaj jak purchatek naśladuje głos Gomułki.
www.youtube.com/watch