DÔLEŽITÉ PRÍPRAVA NA ZAČATIE 2 FÁZY TERORU !

PS: Preklad z ruštiny. Ja na presný dátum a čas nemusím veriť ( mesiac,deň ) raz to príde !

DÔLEŽITÉ. PRÍPRAVA NA ZAČATIE 2. FÁZY TERORU ... Antikrist a jeho služobníci pripravili nový "vírus" a nové smrteľné "očkovanie"

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Ako sme varovali, hlavným cieľom teroristického útoku, ktorý vykonal Antikrist a jeho služobníci ( napríklad aj Putin ) tak je univerzálne očkovanie obyvateľstva krajín po celom svete smrtiacou kašou. Prvá fáza sabotáže sa blíži ku koncu a posledným akordom v nej bude novembrové mimoriadne zasadnutie Svetového zdravotníckeho zhromaždenia o vypracovaní „dohovoru, dohody alebo iného medzinárodného nástroja o pripravenosti a reakcii na pandémiu“.

Po prijatí tejto konvencie, podľa ktorej budú všetky krajiny zbavené suverenity a v pandémii budú podliehať antikristovi WHO, sa spustí druhá fáza diabolského plánu, počas ktorej bude masové vraždenie ľudí cez 5G a začne sa nové očkovanie proti údajne novému smrteľnému "vírusu" - "Marburg ".

Drahí bratia a sestry! Netreba podliehať panike a strácať odvahu. Hlavná vec je činiť pokánie, modliť sa a úplne dôverovať Pánovi. A v žiadnom prípade, pod žiadnou zámienkou, nesúhlaste s očkovaciou tekutinou: ani od covidu, ani od žiadneho z Marburgu. To nie sú vakcíny, ale zbrane hromadného vraždenia!

Pán nás, svoje verné deti, nikdy neopustil a nikdy nás neopustí. Vždy, v každom okamihu nášho života sme pod Jeho ochranou. Bez Jeho vôle nám nespadne ani vlas z hlavy. My sami sa modlíme k Bohu za seba a svojich blízkych, ako aj naši drahí a milovaní
otcovia Athonite sa modlia za nás a našich blízkych podľa vami zaslaných pamätných zoznamov .

Celá naša Božia cirkev, ktorá nebude premožená bránami pekla až do slávneho druhého príchodu nášho Pána Ježiša Krista, sa za nás modlí. A preto – máme sa nechať odradiť?! Boh a Najčistejšia Matka Božia sú s nami, všetky sväté nebeské anjelské zástupy a všetci svätí Boží sú s nami! Vďaka Bohu za všetko! Amen. Kráľ prichádza!


POZOR! PRÍPRAVA NA ZAČATIE 2. FÁZY TERORIZMU...
ANTIKRIST A JEHO SLUŽOBNÍCI PRIPRAVILI NOVÝ „VÍRUS“ A NOVÉ SMRTEĽNÉ OČKOVANIE.

Nový vírus napadne očkovaných, ale keďže technológia „asymptomatického prenášania“ nikam nepokročila, všetci budú opäť nútení hrať túto novú „pandémiu“.


Pseudopandémia "covid-19" bola úplne postavená na klamstvách a dezinformáciách, keď všetky akútne respiračné vírusové infekcie a zápaly pľúc, ako aj chemické otravy, boli pomocou falošných testov PCR skombinované do "covidu" a potom skončili " chorý“ podľa špeciálne vyvinutých vražedných liečebných protokolov od WHO (svetová organizácia ZLA).

Tentoraz bude všetko oveľa horšie, ľudia budú naozaj trpieť a strašne umierať na tento údajne nový „vírus“ zvaný „Marburg“ .

Školenie o vzdialených prístupoch uskutočnili 22. apríla, keď jeden z vysokopostavených predstaviteľov WHO povedal, že prvý prípad tohto vírusu už bol zistený v Afrike.

Ochorenie postihne opakovane očkovaných ľudí, budú mať silné vnútorné krvácanie do rôznych orgánov.

V skutočnosti sa im stane toto:

Častice grafénu a iné nanočastice, ktoré sa dnes vstrekujú ľuďom počas očkovania, majú vlastnosť samousporiadania sa do určitých štruktúr v tele. Existuje o tom veľa materiálov od rôznych výskumníkov. Najmä americká lekárka Carrie Madeyová demonštrovala istý predmet v podobe chobotnice, ktorá sa vytvorila vo vakcíne proti covidu niekoľko hodín po jej zahriatí („Dr. Carrie Madey objavila vo vakcíne niečo hrozné “).


Poľský výskumník Frank Zalewski zase uviedol, že pri výskume vakcíny proti covidu pozoroval vznik novej formy života založenej na hliníku a uhlíku.

Nemeckí vedci nachádzajú vo „vakcíne“ veľa nanočastíc kovov.
Španielski vedci objavili grafén vo „vakcíne“ .

A len Putinovi vedci nič neskúmajú a neobjavujú. Gunzburg im všetko vysvetlil a všetko im je jasné.

Takže ľudia sú napchatí vakcínami s grafénom a kovovými nanočasticami. Špičkový spike proteín je s najväčšou pravdepodobnosťou len dodatočným „bonusom“ od výrobcov vakcín. Úvahy o spike proteíne odvádzajú pozornosť vedcov a obyčajných ľudí od ďalšieho skúmania zlovestného dizajnu.

Čo bude ďalej? Toto je popísané vo videu , ktoré, bohužiaľ, nie v ruštine, ale v zásade nám ilustrácie a mnohé pojmy, ktoré poznáme, umožňujú pochopiť, o čo ide. Stručne povedané, význam je takýto:


Niektoré snímky z tohto videa:

Teraz porovnajme dátumy. Vlády všetkých krajín všetkými prostriedkami nútia obyvateľov očkovať a očkovať. Tretia injekcia je už v plnom prúde, štvrtá je na obzore atď. Neočkovaní sú doslova šikanovaní a dokopaní k očkovaniu. „Oni“ potrebujú do januára stihnúť zaočkovať maximálny veľký počet ľudí.

V januári 2022 už vstúpi do platnosti zrušenie používania testu PCR, ako sa uvádza na webovej stránke CDC. V dôsledku toho počet „pacientov s covid-19“ prestane náhle rásť.

V januári štartuje všadeprítomné spúšťanie 5G sietí.

A potom sa začne „nová pandémia“ so všetkým, čo to znamená. A potom miera úmrtnosti skutočne vyrastie. A nebudú ani lekári - zomrú rovnakým spôsobom, tk. väčšina z nich je očkovaná, od vnútorného krvácania ... Aj armáda, aj polícia atď.

A to všetky štáty už v novembri tohto roku chcú uzavrieť tzv. Pandemicku dohodu, ktorá vylučuje akúkoľvek nezávislosť štátov pri rozhodovaní v oblasti zdravotníctva. Prečítajte si o tejto dohode - šokujúca informácia "Kým spíme pod ochranou hypersonických rakiet . Пока мы спим под защитой гиперзвуковых ракет - Крыло — КОНТ

Genetická modifikácia ľudí pomocou vakcín, hoci je možná a dokonca pravdepodobná, teda nie je hlavným cieľom fanatikov. Zdá sa, že niektoré samostatné regióny prejdú genetickou modifikáciou. Zvyšok je odsúdený na smrť na vnútorné krvácanie v dôsledku fiktívneho vírusu Marburg.

Pokračovanie témy, článku a jeho prekladu do ruštiny:

Prof. Dolores Cahillová – Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg

ВАЖНО. ГОТОВИТСЯ К ЗАПУСКУ 2-Я ФАЗА ТЕРАКТА... Антихрист и его слуги подготовили новый "вирус" и новую смертельную "вакцинацию"

Plánované satanské ceremoniáli na vyvolanie budúcej plandemie. ( Súčasnosť )

PS : Očividne narážajú na tieto videa.

Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očko…

Hydra Vulgaris: Živý a nesmrtelný tvor uvnitř covid injekcí? Další inf…

Dr. Heike Müller o výsledcích patologické konference ze dne 20.9.2021 v Reutlingenu.

Konference patologů a lékařů: Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2/2)

Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2)

Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa po…

DÔLEŽITÉ! ANTIKRIST PRIPRAVUJE SVET NA ŠPECIÁLNE ZASADNUTIE WHO !

Pohroma PRICHÁDZA
Public domain
Zuzana Schlosserova shares this
1.2K
10 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
TruePeter shares this
1893
Globalni ockovani
forthetruth333
Nezabudajte že nie všetky štáty príjmu antikrista
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Prvá analýza „nového týkajúceho sa variantu“ sa podľa predstaviteľov laboratória očakáva minimálne o dva týždne – úradníci tiež spomínali už problémy s „digitálnymi simuláciami“ ohľadom imunity voči vakcíne
Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer hovorí, že ak to bude potrebné, „nová vakcína proti variantu“ bude vyvinutá minimálne za 100 dníMore
Prvá analýza „nového týkajúceho sa variantu“ sa podľa predstaviteľov laboratória očakáva minimálne o dva týždne – úradníci tiež spomínali už problémy s „digitálnymi simuláciami“ ohľadom imunity voči vakcíne

Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer hovorí, že ak to bude potrebné, „nová vakcína proti variantu“ bude vyvinutá minimálne za 100 dní
Libor Halik shares this
4484
Příprava na další plánovanou „pandemii" virem Marburg. Viz i video: Prof. Dolores Cahillová – Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg.
forthetruth333
Nezabudajte že nie všetky štáty príjmu antikrista
Libor Halik
Všetky štáty, lebo v Písmu sv. je toto: Zjv13,1 Videl som vystupovať z mora šelmu, ktorá mala desať rohov a sedem hláv; na rohoch desať diadémov a na hlavách rúhavé mená. 2 Šelma, ktorú som videl, podobala sa leopardovi; nohy mala ako medveď a jej tlama bola ako tlama leva. Drak jej dal svoju silu, svoj trón i veľkú moc. 3 Jedna z jej hláv bola akoby smrteľne ranená, ale jej smrteľná rana …More
Všetky štáty, lebo v Písmu sv. je toto: Zjv13,1 Videl som vystupovať z mora šelmu, ktorá mala desať rohov a sedem hláv; na rohoch desať diadémov a na hlavách rúhavé mená. 2 Šelma, ktorú som videl, podobala sa leopardovi; nohy mala ako medveď a jej tlama bola ako tlama leva. Drak jej dal svoju silu, svoj trón i veľkú moc. 3 Jedna z jej hláv bola akoby smrteľne ranená, ale jej smrteľná rana sa zahojila.
Celá zem obdivovala šelmu; 4 klaňali sa drakovi, že dal moc šelme, a klaňali sa aj šelme a volali: „Kto je podobný šelme a kto môže s ňou bojovať?“
5 A dostala tlamu, aby hovorila veľké veci, aby sa rúhala, a dostala moc pôsobiť na štyridsaťdva mesiacov. 6 A aj otvorila tlamu, aby sa rúhala Bohu, aby sa rúhala jeho menu a jeho stánku i tým, čo bývajú v nebi. 7 A bolo jej dovolené viesť vojnu proti svätým a zvíťaziť nad nimi. Dostala moc nad každým kmeňom, ľudom, jazykom a národom. 8 Budú sa jej klaňať všetci, čo obývajú zem, ktorých mená nie sú zapísané od počiatku sveta v knihe života Baránka, ktorý bol zabitý. 9 Kto má uši, nech počúva:
10 Kto má ísť do zajatia,
pôjde do zajatia.
Kto má byť zabitý mečom,
musí byť mečom, zabitý.

V tomto je trpezlivosť a viera svätých.
U.S.C.A.E.
nie celé ich obyvateľstvo ale vo všetkých sa príjme a vtedy už štáty nebudú aspoň na čas ale to nebudú v tom zmysle na ktorý sme si zvykli od jakobínov ani po obnovení monarchie budú to oblasti podobné si kultúrou a povahou ľudí do ktorých si Monarcha dosadí verných a čestných správcov nacionalizovaní štát je liberálny výmysel na to sme zabudli v tom zmysle až chorobne trvať na tom čo …More
nie celé ich obyvateľstvo ale vo všetkých sa príjme a vtedy už štáty nebudú aspoň na čas ale to nebudú v tom zmysle na ktorý sme si zvykli od jakobínov ani po obnovení monarchie budú to oblasti podobné si kultúrou a povahou ľudí do ktorých si Monarcha dosadí verných a čestných správcov nacionalizovaní štát je liberálny výmysel na to sme zabudli v tom zmysle až chorobne trvať na tom čo etnikum to osobitný štát to dokonca nechcel ani Štúr ale chcel Slovensko ako autonómne grófstvo v rámci R-U on nenávidel "francúzku" revolúciu a vôbec nebol proti Monarchii zato zvlášť proti demokracii a socializmu z toho sa mu dvíhal žalúdok no osvietený protestant na takého dejateľa som hrdý hoci nie všetko domyslel ale kto je okrem Boha Dokonalý?
U.S.C.A.E.
oni po Antikristovi už nebudú vlastne vôbec potrebné to som trochu doplietol s tým medzi obdobím po zvrhnutí Bohom tejto šialenosti a nástupom Antikrista
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tu je plán globálnych elít z Deep State na premenu sveta v NOVY
SVETOVY PORIADO A V NOVY OTROKARSKY SYTEM.
Tu sú ich ciele, ktoré sú v mnohých bodov už na 100 % splnene.
Takto pred 17 mesiacmi to bolo považované za HOAX !!!!
- vyvolávať medzi ľuďmi panicky strach z smrtiacej pandémie.
- zaviesť na koronavírus hospodársku krízu, ktorá by prišla tak či tak.
- zaviesť masívne vakcinovanie od …More
Tu je plán globálnych elít z Deep State na premenu sveta v NOVY
SVETOVY PORIADO A V NOVY OTROKARSKY SYTEM.
Tu sú ich ciele, ktoré sú v mnohých bodov už na 100 % splnene.
Takto pred 17 mesiacmi to bolo považované za HOAX !!!!
- vyvolávať medzi ľuďmi panicky strach z smrtiacej pandémie.
- zaviesť na koronavírus hospodársku krízu, ktorá by prišla tak či tak.
- zaviesť masívne vakcinovanie od dojčiat až po úplných starcov .
- zaviesť sledovanie ľudí /mobil, očkovací preukaz, covid pas, digitálny certifikát /
- zaviesť pod zámienkou boja proti epidémii obmedzenia občianskych práv a slobôd
- zaviesť totálnu cenzúru (médií, sociálnych sietí, súkromných stránok .../.
- zvýšiť dlhovú závislosť krajín sveta voči veľkým finančným inštitúciám.
- rozložiť ekonomiky a odovzdanie všetkého do rúk oligarchom a finančných skupín
- zbaviť státy politickej a hospodárskej suverenity a podriadeniu jedinému kontrolnému centru.
- zvrhnutie „nežiaducich“ vodcov konkrétnych krajín farebnými revolúciami.
- vykonať univerzálne čipovanie ľudí tajnými alebo legálnym metódami
- dosiahnuť plnú kontrolu nad vedomím, správaním a životom obyvateľstva.
- zaviesť totálnu digitálnu kontrolu nad občanmi temer celej planéty .
- vylúčiť hotovosť z obehu a prepojenie obživy ľudí s elektronickou kontrolou.
- zrušiť peniaze v hotovosti v prospech bankových prevodov, teda bank.
- optimalizovať svetovú populáciu zbavením sa „záťaže“. Teda slabých, chorých a starších.
PS: doplním aj tých,ktorí podľahnú tejto propagande.
Verus mareková
Strašne čo nás čaká
Martin - Patrón Svätý Malachiáš