Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
18:02
Buditeľ
131.8K
Utajené data O dôsledkov očkovania ČT Nedej se plusMore
Utajené data

O dôsledkov očkovania


ČT Nedej se plus
ľubica
Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19 sa s vami chce podeliť o najnovšie informácie o petícii a uverejnil/a oznámenie. Ak si oznámenie chcete prečítať, kliknite na odkaz nižšie.
Prečítať oznámenie
Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19
ľubica
Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19
Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19
najnovšie informácie o petícii Prečítať oznámenie
One more comment from ľubica
ľubica
Ahoj všem,
v příloze (odkazy na konci emailu) Vám zasíláme dopis s odkazy na zdroje, který můžete jako rodiče zaslat do školy, pokud nesouhlasíte s testováním a rouškami/respirátory. My testování ani roušky a respirátory zcela zásadně nedoporučujeme. Věnujte tomu prosím čas, je tam spousta informací a dokumentů a právních analýz - proklikejte si to. Před klikáním si prosím někde v …More
Ahoj všem,

v příloze (odkazy na konci emailu) Vám zasíláme dopis s odkazy na zdroje, který můžete jako rodiče zaslat do školy, pokud nesouhlasíte s testováním a rouškami/respirátory. My testování ani roušky a respirátory zcela zásadně nedoporučujeme. Věnujte tomu prosím čas, je tam spousta informací a dokumentů a právních analýz - proklikejte si to. Před klikáním si prosím někde v počítači uložte verzi k odeslání a pak klikejte v kopii dokumentu - linky mění barvu, ať si nepřiděláte práci. Pokud nezvládnete, stáhněte si dokument znovu a máte také vyřešeno.

Je potřeba přizpůsobit mužský / ženský rod podle toho, kdo, komu to budete psát. Vyznačili jsme Vám to barevně, pro rychlou úpravu podkladovou barvu v této části si pak dejte pryč.

Další informace, co se nám podařili zjistit k testování:

Info k testovacím sadám LEPU, kterými se budou děti testovat:

testovací tyčinky nemají na sobě ani uvedeno, z jakého jsou materiálu a strašně pelichají. Jelikož jiné jsou z nylonu, předpokládáme, že tohle bude také. Takže si děti budou hezky pěkně nanášet na sliznici 2x týdně notnou dávku nějakého plastu neznámého původu.

jedna paní žádala dodavatele, aby tuto informaci o materiálu dodal a není k dispozici. Prý to dorazilo v jedné velké krabici. Tyčinky nejsou součástí testovacích souprav a jsou dodávány zvlášť, od jiné firmy. A tohle naši zákonodárci schválili!

zítra to paní hodí ještě pod mikroskop... Také k nim chyběl příbalový leták v češtině, jenom tam byl hozen stručný návod. Ten příbalák si ona ale nakonec vydupala a už ho máme. Je v příloze. Bohužel k tyčinkám pro testování tam opravdu nic není. Datum expirace je 24.2.2022, jediný důvod testování zřejmě je, že když se to nakoupilo, tak se to musí co nejdříve spotřebovat.

nicméně zde je test také vyobrazen edu.cz

takhle chtějí děti trápit, oficiální video, jak se mají děti testovat https://youtu.be/Ls0nrA-Oe20 (za nás naprostý nesmysl mít výsledek negativní a jít si znovu dezinfikovat ruce - to je na úrovni mentální hlouposti, nechci napsat rovnou idiocie. Logika říká - pokud tedy test, tak udělat test a pokud je někdo pozitivní, pak dezinfekce toho místa a jeho odchod, asi mu už nepomůže, že si dá dezinfekci na ruce. Pokud je negativní, tak není na druhou dezinfekci důvod ani v nejmenším! Je to hnus!)

přidáváme ještě pro Vaši informaci dokumenty od MŠ a manuál testování, viz. příloha.

pokud dítě do školy nepůjde, má automaticky absenci omluvenu. Testy NEJSOU prý povinné, ale do školy bez negativního testu nikdo nebude vpuštěn. Tady prosím zpozorněte, protože to může být chyták... rodič je za docházku zodpovědný, právníci se k tomu vyjadřovali ve smyslu, že do školy rozhodně ano, pokud nevpustí, volat policii a sepsat protokol, že škola odmítla vpustit. Jde o to, aby na Vás pak nevlítla sociálka, že dítě svévolně nechodí do školy. Dopady jsou pak daleko horší - takže doporučujeme to pro sichr mít zadokumentováno.

Přejeme Vám hodně štěstí a pevné nervy, dnes ráno jsme odeslali trochu jiný typ dopisu na všechny školy cca 16.000 emailů - ale nepodceňujte to... posílejte to učitelům pro informaci, v rodině, známým i kolegům v práci... informace jsou kvalitní a ověřené. V Rakousku se dokonce média pustila do soudce, co rozhodl soudní spor ohledně PCR testů, jak je možné, že si hraje na virologa atd... a snaží se ho zdiskreditovat.... je to opravdu děs, co se dnes děje.

PŘÍLOHY:

Vzor dopisu pro zaslání do škol

Manuál testování ve školách

Informace k provozu škol a školských zařízení
Antigenní test - návod
mjablko shares this
19
Memento.
mementoMore
Memento.

memento