pl.cartoon
62.4K
Franciszek: "narcyzm to duchowy wirus" Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsVwelqozsfoMore
Franciszek: "narcyzm to duchowy wirus"

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsVwelqozsfo
Edward7
Obalenie ”dyktatora„- obrońce wiary i moralności Papieża Benedykta XVI , było elementem „wiosny narodów” wywołanej przez masonerie (USA). Było to zaplanowane w celu dokonania modernistycznych zmian w kościele i akceptacji „sodomi” . „Abdykacja” była wymuszona podstępem i szantażem dlatego jest nieważna , a nowy ”Papież” - to wybraniec masonerii (nie z Ducha Św.) - mający niszczyć , a raczej …More
Obalenie ”dyktatora„- obrońce wiary i moralności Papieża Benedykta XVI , było elementem „wiosny narodów” wywołanej przez masonerie (USA). Było to zaplanowane w celu dokonania modernistycznych zmian w kościele i akceptacji „sodomi” . „Abdykacja” była wymuszona podstępem i szantażem dlatego jest nieważna , a nowy ”Papież” - to wybraniec masonerii (nie z Ducha Św.) - mający niszczyć , a raczej utworzyć nowy światowy Kościół nie mający nic wspólnego z prawdziwym Kościołem Chrystusa.

„Obalenie” Papież Benedykta XVI - elementem „wiosny narodów”, maile wikileaks

Katolicy w USA pytają: kto zrobił z F. papieża?


W jakim celu National Security Agency monitorowała conclave, które wybrało "papieża" F.?

Jakie inne tajne działania zostały przeprowadzone przez agentów rządu amerykańskiego w związku z dymisją papieża Benedykta XVI i z conclave, które wybrało "papieża" F.?

Czy agenci rządowi mieli kontakty z "mafią kardynała Danneelsa"?

Jest wiadome, że międzynarodowe transakcje walutowe Watykanu na kilka dni przed dymisją papieża Benedykta zostały zablokowane. Czy agencje rządowe USA brały w tym udział?

Dlaczego międzynarodowe transakcje walutowe zostały odblokowane 12 lutego 2013, tj. następnego dnia po dymisji Benedykta XVI? Czy jest to czysty zbieg okoliczności?

Jakie działania zostały faktycznie podjęte przez osoby zaangażowane w dyskusję mającą na celu podżeganie do wywołania "katolickiej wiosny" tj. takie jak John Podesta, Hillary Clinton oraz inni urzędnicy należący do administracji Obamy?

Jaki był cel i charakter tajnego spotkania w Watykanie wiceprezydenta Josepha Biden'a z papieżem Benedyktem XVI - 3 czerwca 2011 lub w pobliżu tej daty?

Jaką rolę odegrał w tej sprawie George Soros i jemu podobni sponsorzy, zamieszkali w USA?


A Vatican-Democratic Party Alliance? (Catholics Ask Trump Administration to Investigate)

An Open Letter to President Donald Trump (20 January, 2017)

remnantnewspaper.com/…/3001-did-vatica…

Szczególnie istotny jest następujący punkt:

"Jest rzeczą wiadomą, że międzynarodowe transakcje walutowe Watykanu na kilka dni przed dymisją papieża Benedykta zostały zablokowane. Czy agencje rządowe USA miały w tym swój udział?"

Wyglada bowiem na to, że dymisja Benedykta XVI bynajmniej nie była spontaniczna, ale została wymuszona, a zatem jest nieważna.

Faktycznie, kiedy, 13 lutego 2013, papież Benedykt XVI w sposób nieoczekiwany i niezrozumiały zrezygnował ze swego urzędu - IOR czyli bank Watykanu od pewnego czasu został wykluczony ze SWIFT-u, co oznacza, że wszystkie jego ewentualne operacje finansowe zostały uniemożliwione.

Kościół został potraktowany tak, jak Ameryka oceniła Iran - "państwo-terrorysta". Było to dobrze przygotowane zniszczenie ekonomiczne, poprzedzone wcześniejszą ostrą kampanią przeciwko bankowi, potwierdzoną otwarciem dochodzeń ze strony sądownictwa włoskiego (które posłuszne jest nakazom co poniektórych central międzynarodowych).

Niewiele osób wie co to takiego SWIFT (skrót oznacza Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - system wymiany informacji bankowych) - oficjalnie zajmuje się on czymś, co w języku banków określa się jako „clearing”. Jest to więc ponoć izba rozliczeniowa jednocząca 10 500 banków z 215 krajów świata.

W rzeczywistości, SWIFT jest najtajniejszym i nie podlegającym jakiejkolwiek władzy zwierzchniej, centrum władzy bankierów amerykańsko- globalistycznych, mówiąc inaczej - jest systemem szantażu, na którym opiera się hegemonia dolara. (...)
Gesù è con noi
Po synodzie wydawany jest dokument magisterski zatytułowany Adhortacja apostolska, który należy do nieomylnego magisterium papieża. Dogmat o nieomylności papieża zapewnia nas, że papież nie uczy herezji dotyczącej wiary i moralności w swoim nieomylnym nauczaniu. Dlatego, ponieważ Amoris Laetitia i Querida Amazonia zawierają herezje, to pokazuje nam, że Bergoglio jest formalnym heretykiem.
PiotrM
Franciszek prowadzi prywatną rewolucję która i tak wiemy jak się skończy.
Edward7
Tworzy nowy fałszywy kościół , nawa doktryna to nie tylko fałszywe miłosierdzie to ekologizm ; mówi
"Musimy działać zdecydowanie, aby położyć kres wszelkim emisjom gazów cieplarnianych najpóźniej w połowie wieku i zrobić jeszcze więcej. Stężenia dwutlenku węgla muszą znacznie spadać, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego wspólnego domu”. - powiedział F.
Dla F. grzechem jest emisja Co2. Każdy …More
Tworzy nowy fałszywy kościół , nawa doktryna to nie tylko fałszywe miłosierdzie to ekologizm ; mówi

"Musimy działać zdecydowanie, aby położyć kres wszelkim emisjom gazów cieplarnianych najpóźniej w połowie wieku i zrobić jeszcze więcej. Stężenia dwutlenku węgla muszą znacznie spadać, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego wspólnego domu”. - powiedział F.

Dla F. grzechem jest emisja Co2. Każdy człowiek emituje co2, co jest związane z oddychaniem , czyli dla niego grzechem jest życie , czyli pozostaje eutanazja, dla dobra ziemi i jego mamy, mamy „pachamamy” - która go stworzyła nie Bóg , który jest mu niepotrzebny, w nowej szatańskiej doktrynie , z kanałów piekła, którą promuje.Grzech „ekologiczny” i fałszywa doktryna

F. - „My wszyscy kochamy Matkę Ziemię, ponieważ to ona dała nam życie i chroni nas...Kardynał ostrzega Kościół przed popadnięciem w bałwochwalstwo kultu „Matki Ziemi… Gai”