CÓRKA MARYI
212.1K

JEZUS: Moja Godzina jest bliska i tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem zstąpi plaga odstępstwa i pochłonie Mój Kościół na ziemi

JESUS: My Hour is close and just prior to My Second Coming, the plague of apostasy will descend and devour My Church on Earth

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 24 lutego 2014 roku, godz. 16.00

Moja szczerze umiłowana córko, wśród hierarchii fałszywych religii nie ma Moich wrogów. Wiele takich dusz nie ma wystarczającej wiedzy i przyjmą Mnie, kiedy dam im się poznać. Najbardziej niebezpieczni ze wszystkich są ci z szeregów Mojego własnego Kościoła na ziemi, którzy pokierują z ukrycia największym odstępstwem.

Nie wszyscy, którzy przychodzą ubrani jako Moi słudzy, są Moi, ale to wiedzcie. Moja Godzina jest bliska i tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem zstąpi plaga odstępstwa i pochłonie Mój Kościół na ziemi. Jak wilki w owczej skórze oszukają świat, by uwierzył, że Dom Boga przyjmie wszystkie wiary, w tym te, które odrzucają Mnie, Jezusa Chrystusa, i będą was przekonywać, że ta obrzydliwość jest największą ewangelizacją świata, jaką świat kiedykolwiek widział. A gdy to się rozpocznie, wywoła Gniew Boga. Podczas gdy świat i wszystkie jego religie zostaną wessane w ten nowy, fałszywy kościół, będzie przygotowana dla nich droga, by z dumą przedstawić człowieka bezprawia.

Podczas gdy wy, którzy pozostaniecie czujni na Moje ostrzeżenie, i wy, którzy stanowczo będziecie się trzymali Mojego Słowa, będziecie cierpieli, Ja dam wam też siły, by przetrwać to bolesne wydarzenie. Ci oszuści, którzy przez kłamstwo sprytnie wejdą do Mojego Kościoła i zwiodą wielu, nadal będą zwodzili miliony, w tym wszystkie chrześcijańskie wyznania, a także tych, którzy w ogóle nie oddają Mi czci. Wszyscy ci kłamcy będą rozpowszechniali herezje, a z czasem utworzą jedną religię dla świata. Żadna inna wiara nie będzie tolerowana, tylko ta nowa, fałszywa doktryna – doktryna z piekła.

Chrześcijanie i żydzi będą dwiema wiarami, z których zostanie utworzona Reszta.

Kiedy Moje proroctwa wywołują łzy w waszych oczach, wiedzcie, że ponieważ przez tę Misję błogosławię was nerwami ze stali i żelazną stanowczością, to pozostaniecie wierni Mnie, waszemu Jezusowi.

Wy, Moi Dwaj Świadkowie na ziemi, musicie mocno stać na ziemi. Odrzućcie wszelką pokusę odwrócenia się ode Mnie i przez cały czas trwajcie w swojej miłości do Mnie. Moja Reszta Kościoła zostanie utworzona zarówno poza tą Misją, jak i w jej ramach. Wy, którzy odrzucacie teraz tę Misję, ale którzy naprawdę Mnie kochacie, również zostaniecie przyciągnięci do Mojej Armii Reszty na ziemi. W dniu, w którym się to stanie, uświadomicie sobie, że Księga Prawdy rzeczywiście była Darem z Nieba, aby wam pomóc w waszej ostatniej drodze do Mojego Królestwa i Życia Wiecznego. Dopiero wtedy będziecie się radować i będziecie nieustraszeni, ponieważ będziecie mieli pełną ufność potrzebną do oddania Chwały Bogu.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…aj-swiadkowie-na-ziemi-musicie-mocno-stac-na-ziemi

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Orędzia o Jednej Światowej Religii - Jednym Światowym kościele

17.04.2013 - Znaku, który będzie symbolizował Jedną Nową Światową Religię, nie należy mylić ze Znamieniem Bestii

18.08.2013 - Poproszą ich o okazanie wierności poprzez nową przysięgę, aby pozostać wiernym Kościołowi

20.04.2014 - Bóg Ojciec: Bardzo niewielu z was odrzuci jeden nowy światowy kościół, więc Moja Interwencja będzie szybka

27.04.2014 - Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

27.11.2014- Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

_____________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Kiedy Moje proroctwa wywołują łzy w waszych oczach, wiedzcie, że ponieważ przez tę Misję błogosławię was nerwami ze stali i żelazną stanowczością, to pozostaniecie wierni Mnie, waszemu Jezusowi."