poznanieprawdy
231K

„Grzech ekologiczny” i globalizm pod znakiem tęczy

„Grzech ekologiczny przeciwko naszemu wspólnemu domowi”

Wall Street Journal donosi, że F. chce dodać „grzechy ekologiczne” do oficjalnego nauczania Kościoła katolickiego. W 2015 r. Pierwszy papież” jezuicki wydał specjalną encyklikę klimatyczną. Nazwał w nim globalne ocieplenie - jedną z największych sprawdzonych teorii naszych czasów - zagrożeniem dla życia na Ziemi i wezwał do ograniczenia zużycia paliw kopalnych.
W 2016 roku dodał aktywizm klimatyczny do siedmiu tradycyjnych katolickich dzieł łaski i do podstawowych wartości watykańskiej interpretacji chrześcijaństwa, które obejmują na przykład; łagodność i łaskę: „Błogosławieni, którzy troszczą się o nasz wspólny dom i go chronią”.
W ubiegły piątek „papież” wskazał, że chce pójść o krok dalej. „Musimy wprowadzić grzech przeciwko ekologii do katechizmu katolickiego - tak myślimy - grzech ekologiczny przeciwko naszemu wspólnemu domowi. Ponieważ to obowiązek ”, powiedział wielu ekspertom prawnym.
Zwróccie uwagę, że biskupi amazońscy, którzy odwiedzili Rzym w październiku, opisali grzech ekologiczny jako „działanie lub zaniechanie przeciwko Bogu, przeciwko innym, społeczności i środowisku”. Jest to grzech przeciwko przyszłym pokoleniom i przejawia się w działaniach i nawykach zanieczyszczenia oraz zniszczenia harmonii środowiska ”.
Wydaje się, że kwestia czasu, zanim Watykan - po raz pierwszy w swoim długim istnieniu - zmieni również 10 przykazań i doda „Nie będziesz zaśmiecał”. F. w każdym razie przekształca pierwotną biblijną misję stworzenia („Bądźcie płodni i stańcie się liczni; napełnijcie ziemię i poskromcie ją” (Rdz 1, 28))- domagając się, aby człowiek poddał się teraz ziemii.

Ponieważ coraz więcej ludzi na całym świecie opiera się rzeczywistości i wielu niezależnych naukowców zaczyna zdawać sobie sprawę, że rozprzestrzeniony kryzys klimatyczny to jedna wielka mistyfikacja, która ma jedynie na celu poddanie ich dyktaturze komunistycznej, globaliści podejmują wszelkie środki, zwłaszcza zmuszają ludność zachodnią do bezwzględnej zgody na zburzenie ich wolnego i dostatniego społeczeństwa. Do tego stopnia, że ludzie wciąż wątpili, że mamy do czynienia z nową religią, a nie nauką: „Papież” , który jest znany jako pionek w Nowym Porządku Świata, mówi, że poważnie uważa negowanie kryzysu klimatycznego za nowy grzech .
Przywódca największego kościoła na świecie chce połączyć swój wariant o chrześcijaństwie z lewicową zieloną liberalną religią klimatyczną. I tak jak dawno temu katoliccy zaprzeczający wierze: tacy jak grzesznicy, heretycy i czarownice, zostali ekskomunikowani, wydaleni z kościoła (*protestanci palili na stosach) tak właściwie to on i jego neokomunistyczni towarzysze w ONZ i UE. będą chcieli aby spotkało każdego, kto ośmieli się otwarcie kwestionować nową religię kryzysu klimatycznego.

Nawrócenie się do kościoła klimatycznego i poświęć wszystko!

„Dlatego nawróćcie się do kościoła klimatycznego i wyznajcie swoje grzechy klimatyczne” -to przesłanie „Papieża” i całej globalnej elity.

A przede wszystkim nie patrzcie na te statystyki, które pokazują, że globalne ocieplenie jest jednym bezwstydnym oszustwem . Wręcz przeciwnie, mówią poświęćcie swój dobrobyt, waszą wolność, wasze pieniądze, waszą przyszłość, a nawet wasze dzieci za „klimat”, bo inaczej świat zginie za 12 lat. Kwestujcie, dawajcie, przekonujcie, poświęcajcie się! Aby ci na szczycie, którzy decydują o tym wszystkim za ciebie i o tobie - mogą w międzyczasie nadal cieszyć się wszystkim, czemu zaprzeczą, aby trwale Cię ograniczać... Nawiasem mówiąc, osoby negujące ocieplenie klimatu są już zniesławiane, oczerniejone i odsunięte na bok w firmach i rządzie lub zagrożone zwolnieniem. W najbliższej przyszłości niezależne serwisy informacyjne, które odmawiają dostosowania się do zmian klimatu, zostaną usunięte z Internetu, zgodnie z propozycją ministra D66 Ollongrena. Czy „zaprzeczający” trafią do instytucji reedukacyjnych lub obozów koncentracyjnych za kilka lat? Nie myśl, że do tego nigdy nie dojdzie, ponieważ lewicowi politycy i myśliciele w Niemczech dosłownie się o to opowiadali.

więcej - www.xandernieuws.net/…/paus-wil-ontken…

Czyli realizuje założenia Agendy 2030 (F. na Filipinach - nie rozmnażajcie się jak któliki..)

Agenda 2030: ONZ i globaliści chcą usunąć 6 miliardów ludzi, aby „uratować” klimat

Na lotnisku w Denver od lat jest przerażający mural z celami globalistów: spowodowanie bezprecedensowej masowej rzezi ludzkości pod sztandarem tęczy (symbol „różnorodności” i „klimatu”). Zdjęcie: (2)
Szczyt elity politycznej i finansowej, znany na całym świecie jako „globaliści”, jest coraz bardziej otwarty na fakt, że głównym celem polityki klimatycznej / energetycznej jest drastyczne zmniejszenie liczby ludności. Z obecnych ponad 7,7 miliarda - wkrótce 8 miliardów - wkrótce trzeba będzie pozostawić maksymalnie 2 miliardy, jak przyznaje magnat medialny Ted Turner. Pozostałych ludzi będzie można kontrolować w całości dzięki silnie ograniczonej „zielonej” energii, a zatem znacznie niższemu dobrobytowi. Chociaż według analityka Brandona Smitha jest jeszcze inny powód: globaliści, jak mówili, są za „kulturom” śmierci - która po prostu chce zabić jak najwięcej ludzi....

Zastąpienie Jezusa Chrystusa Gretą Thunberg

Asystent sekretarza generalnego ONZ Robert Muller opisał to już w latach 90. w swoim manifeście „Dzień dobry świat”, a następnie w „Rząd świata rzeczywistego: ramy i sposoby jego tworzenia”. Według niego, stworzenie nowej „światowej religii” opartej na klimacie, która stała się rzeczywistością, a nawet jest promowana przez Watykan, była integralną częścią tych obecnie wdrażanych planów.
„Papież” F. zwołuje światowych liderów wiosną 2020 r., Aby ta nowa religia stała się liderem całej polityki. Innymi słowy: Jezusa Chrystusa faktycznie zastąpi Greta Thunberg (już dosłownie nazywana przez szwedzki Kościół „Jezusem który wrócił”).
W międzyczasie ONZ powołała ideologiczny panel klimatyczny IPCC, który miał przekonać ludność świata za pomocą fałszywych raportów naukowych, podrobionych faktów i wątpliwego dogmatycznego skandalu związanego z katastrofą klimatyczną, która czekałaby na nas, gdybyśmy nie uczestniczyli w tym bezkrytycznie w rezygnacji z suwerenności i w zniszczeniu nasego dobrobytu.

Nigdy za mało „zrównoważonej” energii dla obecnego dobrobytu i populacji

Agenda-21 otrzymała następcę w Agendzie-2030, która stwierdza, że w tym roku paliwa kopalne, które stanowią podstawę naszego obecnego dobrobytu i wolności, muszą zostać zastąpione „zrównoważonymi” źródłami energii, której z definicji jest znacznie mniej ze względu na ich duże ograniczenia...Co więcej, odnawialne źródła energii nigdy nie będą w stanie zapewnić wystarczającej ilości energii, aby utrzymać życie miliardów ludzi. Właśnie dlatego populacja świata musi zostać drastycznie zmniejszona i jest to możliwe tylko wtedy, gdy powstanie bezprecedensowy poważny kryzys (systemowy), finansowo-ekonomiczny, a także społeczny megakrak, który zostanie wykorzystany do pełnego oddania władzy i kontroli skrajnie lewicowemu totalitaryzmowi elicie rządu UE i ONZ.

więcej - www.xandernieuws.net/…/agenda-2030-vn-…

Autor - zdjęcia - Prawa autorskie © 2019 Xander News

Nowa światowa ekologiczna religia - to nowy fałszywy kościół który chce zastąpić Kościół Chrystusowi - każdy musi się mu przeciwstawić i nigdy nie dopuszczać do zmiany Ewangelii i Tradycji Kościoła ukształtowanej przez wieki .
slawomira1812 shares this
80
Nawróćcie się do kościoła klimatycznego i wyznajcie swoje grzechy klimatyczne” -to przesłanie „Papieża” i całej globalnej elity.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
447
Nawróćcie się do kościoła klimatycznego i wyznajcie swoje grzechy klimatyczne” -to przesłanie „Papieża” i całej globalnej elity.
poznanieprawdy and one more user link to this post
Edward7
Na lotnisku w Denver od lat jest przerażający mural z celami globalistów:
spowodowanie bezprecedensowej masowej rzezi ludzkości
pod sztandarem tęczy (symbol „różnorodności” i „klimatu”). zdjęcie -
Polska Walcząca
„Grzech ekologiczny przeciwko naszemu wspólnemu domowi”, to opalanie węglem Miesiąc ograniczenia wolności za palenie węglem
Polska Walcząca
Nawrócenie się do kościoła klimatycznego i poświęć wszystko!
„Dlatego nawróćcie się do kościoła klimatycznego i wyznajcie swoje grzechy klimatyczne” -to przesłanie „Papieża” i całej globalnej elity.More
Nawrócenie się do kościoła klimatycznego i poświęć wszystko!

„Dlatego nawróćcie się do kościoła klimatycznego i wyznajcie swoje grzechy klimatyczne” -to przesłanie „Papieża” i całej globalnej elity.