CÓRKA MARYI
11.1K

JEZUS: Ci, którzy sądzą, że Bóg nie ukarze nikczemników, nie znają Go

JESUS: Those who believe that God will not punish the wicked do not know Him

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 6 listopada 2014 roku, godz. 17.40

Moja szczerze umiłowana córko, nadszedł czas, aby Mój Ojciec Przedwieczny oczyścił powierzchnię ziemi ze skazy, która okrywa ciemnością dusze ludzkie. Ukarze On nikczemników, a w Swoje święte Ramiona weźmie tych, którzy zachowują prawdziwe Słowo Boże. Jego aniołowie ruszą naprzód w wielkiej nawałnicy i potężnymi kosami wytną korzenie tej choroby, która pustoszy dusze ludzi, aby świat ponownie mógł stać się czysty.

Obawiajcie się Gniewu Bożego, bo gdy zostanie On doprowadzony do takiej zapalczywości, ludzie będą drżeli ze strachu. Ci, którzy sądzą, że Bóg nie karze nikczemników, nie znają Go. Ich głosy, donośne i dumne, wypełniają ziemię kłamstwami, a ci, którzy uważają się za godnych wielkich względów w Oczach Mojego Ojca, ale przy tym przeklinają cichych wśród Mojego ludu, zostaną wyrwani z ziemi i staną przed największą karą wylaną na ludzkość od czasu wielkiego potopu.

Aniołowie Boży zstąpią i z kosą w prawych rękach oddzielą pszenicę od plew. Ci, którzy przeklinają Boga, zostaną uciszeni; ci, którzy bezczeszczą Syna Człowieczego, zostaną uciszeni; ci, którzy bezczeszczą Jego Ciało, będą się błąkali zdezorientowani, zagubieni i oszołomieni, zanim zostaną rzuceni na pustkowie.

Miłość Boga nie została odwzajemniona, a Jego Miłosierdzie już zostało odrzucone. Niewdzięczne dusze, których oczy są stale wpatrzone we własne przyjemności, a oni sami są zdecydowani na dokonywanie czynów wprost niezgodnych z Wolą Pana – odczują ból kary Bożej. Tak jak uderzenie błyskawicy rozlewa się na niebie, tak jak potężna nawałnica, tak nastąpi wielkie poruszenie ziemi, które będzie odczuwane w każdej części świata.

Ci, którzy znają Prawdę, nie będą się trwożyć, ponieważ będą gotowi na to, by doświadczyć obietnic danych w Piśmie Świętym, a dotyczących nadejścia Wielkiego Ucisku. Ci, którzy odcięli Boga od swojego życia – tak jakby odcięli kończynę od własnego ciała – dowiedzą się o konsekwencjach przeklinania Boga dopiero wtedy, gdy będzie już za późno.

Wy, którzy Mnie zdradziliście, najbardziej będziecie cierpieli. Wy, którzy rzucacie kamieniami w innych w błędnym przekonaniu, że Mnie reprezentujecie, nie będziecie mieli się do kogo zwrócić. Wszędzie, gdzie staracie się ukryć, znajdą was nagich, bez możliwości ukrycia swojego wstydu. Mówię wam to, bo cierpliwość Mojego Ojca jest na wyczerpaniu, a na polu bitwy pojawią się dwie armie – tych, którzy są za Mną, i tych, którzy są przeciwko Mnie.

Módlcie się o Boże Miłosierdzie. A wy, którzy biczujecie Moje Ciało, wiedzcie to – możecie sądzić, że można Mnie wyrzucić z Mojego Domu, ale to byłoby poważnym błędem z waszej strony.

Odejdźcie ode Mnie, bo nie należycie do Mnie. Wasza niegodziwość będzie waszym upadkiem, a przez swoją wierność złemu duchowi odcinacie się od Mojego chwalebnego Królestwa.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-sadza-ze-bog-nie-ukarze-nikczemnikow-nie-znaja-go
CÓRKA MARYI shares this
569
POLECAM I UDOSTĘPNIAM !!!