37:29
BAH
423.1K
2013-12-02 kazanie ►ks.Piotr Natanek◄ ►all BAH video◄ ♥cz.15 ♥ o Różańcu ♥cz.69 ♥ Polsko Ciebie tylko Maryja uratuje - kazanie o Matce Bożej - Ianua Caeli ♫Słowo Boże na co dzień♫ źródło:christusvincit …More
2013-12-02 kazanie ►ks.Piotr Natanek◄

►all BAH video◄
♥cz.15 ♥ o Różańcu
♥
cz.69 ♥ Polsko Ciebie tylko Maryja uratuje
- kazanie o Matce Bożej - Ianua Caeli

♫Słowo Boże na co dzień♫


źródło:christusvincit-tv.pl
(publikowane za zgodą ks. Piotra)
Brat od pokuty
Pan mówi wielu wyjdzie od was i wielu zwiodą błogosławieni którzy wytrwają do końca
tylko wierność Kościołowi jest gwarantem mojej miłości do Jezusa inne drogi od złego pochodzą
Mariateresa11
1 grudnia 1954 r Pius XII zdawał się być umierający. 2 grudnia 1954 r po przebudzeniu Papież zaczął odmawiać jedną ze swych ukochanych modlitw – Anima Christi. Gdy doszedł do słów "I każ mi przyjść do siebie", ukazał mu się Nasz Pan, stając w nogach jego łoża.
W styczniu 1954 papież Pius XII bardzo poważnie zachorował i cały rok zmagał się z bolesną i przewlekłą chorobą. Cierpiał na nieuleczalny …More
1 grudnia 1954 r Pius XII zdawał się być umierający. 2 grudnia 1954 r po przebudzeniu Papież zaczął odmawiać jedną ze swych ukochanych modlitw – Anima Christi. Gdy doszedł do słów "I każ mi przyjść do siebie", ukazał mu się Nasz Pan, stając w nogach jego łoża.

W styczniu 1954 papież Pius XII bardzo poważnie zachorował i cały rok zmagał się z bolesną i przewlekłą chorobą. Cierpiał na nieuleczalny przypadek czkawki i przez większość czasu był przykuty do łoża. Stawał się coraz słabszy, aż do tego stopnia, że doktorzy uważali, iż nie dotrwa do końca roku. W lecie udał się do letniej rezydencji papieskiej w Castel Gandolfo, a jego pobyt przedłużył się aż do listopada,powrócił następnie do Rzymu i 1 grudnia 1954 r zdawał się być umierający. Następnego ranka, po przebudzeniu Papież zaczął odmawiać jedną ze swych ukochanych modlitw – Anima Christi. Gdy doszedł do słów "I każ mi przyjść do siebie", ukazał mu się Nasz Pan, stając w nogach jego łoża. Papieżowi Piusowi XII zdało się, że już umarł i Chrystus przyszedł po niego. Choć Papież nigdy nie wyjawił co dokładnie powiedział mu Pan Jezus, najwidoczniej chodziło o to, że miał na tym świecie pozostać jeszcze kilka lat i miał jeszcze coś do wykonania. Po tym wydarzeniu jego stan zdrowia w zdumiewający sposób się poprawił mimo że niemal cały rok był poważnie chory. Jednym z jego największych krzyży było to, że zwierzył się z tej wizji kilku przyjaciołom, po czym cała historia przedostała się do świeckich mediów, które zrelacjonowały ją w kpiarskim i drwiącym tonie.Papież Pius XII żył jeszcze 4 lata wykonując w tym okresie ogromną pracę i mając 82 lata zmarł 9 października 1958 roku. Można by się zastanawiać co by się stało gdyby żył tylko trochę dłużej – do 1960 roku, kiedy to – zgodnie z poleceniem Najświętszej Panny – miała zostać ogłoszona tajemnica fatimska.

Mówi się często, że papieży można zaliczyć do jednej z trzech kategorii: uczonych, dyplomatów lub świętych. Papieża Piusa XII zalicza się do wszystkich trzech kategorii. Był on niewątpliwie wykształconym, wspaniałym człowiekiem, a także bardzo wytrawnym i świetnym dyplomatą,był również świętym człowiekiem.
Po śmierci papieża Piusa XII doszło do elekcji Jana XXIII, który wcześniej prawie nigdy nie wspominał, że zamierza zwołać sobór. Decyzja o jego zwołaniu zaskoczyła wielu kardynałów, a niektórzy byli jej stanowczo przeciwni, ponieważ nie było..

Odznaczał się nadzwyczajnym nabożeństwem do Najświętszej Maryi Panny. 1 stycznia 1942 roku dokonał poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi i wspierał rozpowszechnianie orędzia fatimskiego. W 1950 roku – który był Rokiem Świętym, 1 listopada uroczyście ogłosił dogmat o Wniebowzięciu Matki Bożej, a rok 1954 ogłosił rokiem maryjnym, co było wydarzeniem nie mającym precedensu w historii. Cały rok miał być poświęcony uczczeniu Najświętszej Panny, studiowaniu jej teologicznej roli i propagowaniu nabożeństwa do Niej. Miało to być uczczeniem setnej rocznicy ogłoszenia dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, do którego doszło 8 grudnia 1854 roku. Obchody oficjalnie rozpoczęły się w grudniu 1953 roku i trwały aż do grudnia roku następnego, będącego apogeum roku maryjnego. Podczas jego trwania papież Pius XII ustanowił święto Matki Boskiej Królowej Świata na 22 sierpnia i wydał encyklikę Ad Coeli Reginam.

Papież Pius XII zdawał sobie sprawę z sytuacji Kościoła,
Na krótko przed śmiercią zwierzył się kardynałowi Siri : "Po mnie nadejdzie potop".


Gil wysłanik Marryji dla Piusa XII
picasaweb.google.com/…/27Listopad1944
stanislawp
Jeden Papiez uciekl z Watykanu a drugi sie tam nie chce wprowadzic...
To jest ciekawe dlaczego jeden i drugi nie chca tych palaców?
stanislawp
Proste znaki nam trudno rozpoznawać a co dopiero bardziej skomplikowane?
fakty
10 lutego papiez Benedykt usunął Indult o piątkach i od tego czasu post w piatek jest bezwarunkowo obowiązkowy!
I tak powinno być!
no ale od razu ni stąd ni zowąd abdykował 11 lutego
przeszedł na cieplutką emeryturę
Zdradził tych co czekali aby usunąl wszystkie te Indulty, wszystkie te odstępstwa od prawa, odstępstwa …More
Proste znaki nam trudno rozpoznawać a co dopiero bardziej skomplikowane?
fakty
10 lutego papiez Benedykt usunął Indult o piątkach i od tego czasu post w piatek jest bezwarunkowo obowiązkowy!
I tak powinno być!

no ale od razu ni stąd ni zowąd abdykował 11 lutego
przeszedł na cieplutką emeryturę
Zdradził tych co czekali aby usunąl wszystkie te Indulty, wszystkie te odstępstwa od prawa, odstępstwa od wiary!
Kto tego dokona jak nie Papież i Magisterium KK?
Dajmy mu spokojnie umrzeć i oczyścić ten nasz biedny, potargany, pomieszany KK!
Czasy chaosu i pomieszania a zdrowej nauki nikt nie chce słuchać tylko kilku jak np Rycerze Chrystusa Króla
Tylko kilku mocnych biskupów jak tych czterech biskupów w Bractwie Piusa X i kilku w Polsce którzy się ukrywają bo moderniści trzęsą Episkopatem w Polsce!

ps
Benedykt może jest biskupem ale nie jest Papieżem!
Abdykował!
Uciekł z Watykanu.
Nie wierzy w cuda, że Bóg może wszystko!
Nie wierzył w Ducha św że mu może we wszystkim pomóc! i dać długie zdrowie!
Tamte kazania z lutego 2013 sa sluszne
Quo Vadis , Benedykt?
Nie zostawiaj nas z wilkami!
itd...