Clicks1.8K
krumpeľ
2

NÓRSKY VIROLOG HOVORÍ, ŽE JE VIRUS Z LABORATÓRIÁ

Birger Sørensen je virolog

-študium Cand.real /MSc, Fyzikálna chémia (matematika a biochémia), Univerzita v Tromsø.
-Zakladateľ a generálny riaditeľ pôvodnej Bionor Immuno AS (2000).
-Predseda Nórskeho združenia pre bio priemysel (2006 – 2010).
-EVP a vedúci výskumu a vývoja vakcín Bionor Pharma ASA – 31 recenzovaných publikácií a celý rad patentov týkajúcich sa Vacc-4x a Vacc-C5

Podobné vyhlásenia vydali aj niektorí ďalší odborníci z rôznych krajín sveta. Predpokladám, že drvivá väčšina virológov radšej mlčia. A nie je sa čomu diviť, keď teraz už budú podobné vyhlásenia dokonca cenzurované. Minimálne teda pri zdieľaní na Facebooku a Instagramu. Rozhovor s nórskym Virologom teda plne potvrdzuje verziu Soni Pěkovej.

Koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie covid-19, pochádza z laboratória a omylom unikol, hovorí nórsky virológ Birger Sørensen.

Podľa neho nie je zo zvieracej ríše, čo je zrejmé mimo iného aj z toho, ako rýchlo sa šíri medzi ľuďmi. Virológ Birger Sørensen je v Nórsku pomerne známa tvár. Keď v roku 2009 vyčíňala prasacia chrípka, bol často vypočúvaný v médiách na svoju prácu na vývoji vakcíny. Počas epidémie eboly v západnej Afrike v roku 2014 sa opäť stal hviezdou médií, keď komentoval vypuknutia vírusu a bol tiež uznaný za svoj výskum HIV. Keď pandémia na začiatku roka 2020 začala, Sørensen sa spojil s britským onkológom Angus Dalgleishem a štatistikov Andresom Susrudem, aby nový vírus skúmali. Ich prvá správa, ktorá sa zaoberá tým, ako sa vírus viaže na receptory u ľudí, bola zverejnená v máji minulého roka.

"Chceli sme publikovať diplomovú prácu o vakcínach, o dôležitosti vývoja bezpečnej vakcíny a o tom, že to možno urobiť," povedal Birger Sørensen. Ale keď výskumný tím dokončil svoju druhú štúdiu, ktorá sa zaoberá pôvodom vírusu, s výskumom boli neskôr nútení prestať. Žiadna z recenzovaných vedeckých publikácií, na ktoré sa obrátili, totiž nechcela ich štúdiu, ktorá potvrdzuje, že je vírus umelo vyrobený, vydať. Štúdia má nápadný titulok "Dôkazy, ktoré naznačujú, že to nie je prirodzene vyvinutý vírus".

Dôkazy naznačujú, že sa nejedná o prirodzene vyvinutý vírus.

Sørensen, Dalgleish a Susrud sú presvedčení, že vírus pochádza z laboratória.

"Výskum koronavírusu prebieha na mnohých miestach v Číne, na mnohých miestach v USA a Austrálii," zdôrazňuje Sørensen. "Pevne verím, že sa to rozšírilo po nehode. Americké úrady vykonali inšpekciu vo Wu-chan v roku 2018, kedy bola opísaná ako riziková laboratórium. " Nórsky virológ zdôrazňuje, že existujú preukázané prípady, keď z laboratória unikli vírusy, a že preto nie je príliš kontroverzná tvrdiť, že tento vírus môže mať aj tento pôvod.

"Existuje mnoho laboratórií, ktoré to spackaly a omylom vypustili vírusy. "Pôvodný vírus SARS bol podľa neho vypustený zo Singapuru s odkazom na incident z novembra 2003." Existuje mnoho príkladov únikov vírusov z laboratórií triedy 3 a triedy 4. Domnievam sa, že koronavírus unikol už v druhej polovici augusta, najneskôr začiatkom septembra 2019. Je toho veľa, čo to naznačuje. Birger Sørensen sa domnieva, že okrem iného štruktúra koronavírusu a fakt, že sa tak rýchlo začal šíriť medzi ľuďmi, naznačujú, že nepochádza zo zvieracej ríše. Namiesto toho sa nórsky výskumník domnieva, že vírus už bol prispôsobený pre človeka, pretože mnoho laboratórií skúma vírusy na ľudských bunkách. Vymedzuje sa tiež voči kritikom jeho vyhlásenie, ktorým vadí jeho tvrdenie, že koronavírus pochádza z laboratória s tým, že jeho tvrdenie je údajne založené na nedostatku dôkazov.

Sørensen poukazuje na to, že naopak doteraz nikto nepreukázal, že vírus pochádza z prírody. Sørensen zároveň zdôrazňuje, že existuje veľa vedeckých prác zaoberajúcich sa umelým vznikom vírusov v laboratóriu. "Bolo publikovaných mnoho výskumov, niekoľko sto článkov vyšlo medzi rokom 2015 a polovicou roka 2019, čo jasne ukazuje, že môžete takéto vírusy vytvárať a že viete, aké vlastnosti majú," hovorí.

Kritika Sørensen bola v určitom čase veľmi tvrdá. Kristian Andersen, profesor imunológie a mikrobiológie vo výskumnom laboratóriu Scripps Research v Kalifornii, odmietol Sørensenovu správu ako "úplný nezmysel, nepochopiteľný a ani zďaleka vedecký". Rozsudok vyniesol, bez toho aby správu videl. Birger Sørensen sa domnieva, že existuje taký silný odpor voči podobným štúdiám len preto, že niekto má veľký záujem na tom, aby verejnosť nevedela, ako je výskum vykonáva.

Laboratóriá, ktoré potom poukážu na jeho umelý pôvod, sa stávajú obetnými baránkami pod paľbou dehonestací.
"Vedecká komunita nechce diskutovať o otázkach, ktoré by mohli brániť budúcemu výskumu vírusov," hovorí.
"Výskum vírusov je hlavnou témou. Niektorí skúmali koronavírus. Iní skúmali chrípku. Najmä Čína má k takému výskumu dobrý prístup a je do tohto výskumu zapojená. " Sørensen zdôrazňuje, že výskum vírusov má mnoho rôznych účelov a že nie každý je o zastavenie chorôb a pandémií.
"Skutočnosť, že existuje aj ďalší aspekt používania takých vírusov, ako je ich využitie ako zbrane, by nemala byť vylúčená," hovorí Birger Sørensen.
Toľko teda z rozhovoru s veľmi známym nórskym Virologom. Ide o skúseného odborníka, ktorý má skúsenosti ako s vírusom eboly, tak s vírusom HIV. A aj on a jeho tím bol dehonestování .A asi nie je náhoda, že práve dnes WHO vydala vyhlásenie, že už nebude prešetrovať variantu, ktorá by potvrdila laboratórný pôvod vírusu.
Teda stále nám budú tvrdiť, že niekedy na jeseň 2019 zjedol akýsi Číňan infikovaného netopiera a na základe tohto jedného "čínskeho obeda" sa celý západný svet rúti do krízy, aká nemá v histórii obdobu. Skutočne sa ešte nájde niekto, kto tejto variante WHO verí ???

Zdroj:Nejen Soňa Peková, ale i vyhlášený norský virolog říká, že je virus z laboratoře (infovojna.sk)

Norske virusforskaren: Coronaviruset kommer från laboratorium | Fria Tider
dyk
minv.sk/…ovy-stav-sa-predlzuje-o-40-dni
...
No. Čo si o tom myslieť? Test nie starší ako 14!!! dní!!! Počas tohto testu z koncentračneho tábora dostanem covid a aj sa vyliečim do desať dní :)))
Toto naozaj môže napadnúť iba ľudí s fašistickým myslením a s postihnutím správania deprivantov -
martinus.sk/?uItem=175840
...
Tímto postihnutím a tužbou vládnuť a ovládať ľudí, národ praktikami ktoré …More
minv.sk/…ovy-stav-sa-predlzuje-o-40-dni
...
No. Čo si o tom myslieť? Test nie starší ako 14!!! dní!!! Počas tohto testu z koncentračneho tábora dostanem covid a aj sa vyliečim do desať dní :)))
Toto naozaj môže napadnúť iba ľudí s fašistickým myslením a s postihnutím správania deprivantov -
martinus.sk/?uItem=175840
...
Tímto postihnutím a tužbou vládnuť a ovládať ľudí, národ praktikami ktoré používajú, alebo používali také osobnosti ako Hitler, Mao Ce Tung, Kim Čong-un, alebo také skupiny osôb ako CIA, FBI, NKVD, STASI, Hitlerova NSDAP, KGP, ŠTB, fašizmus, komunizmus, socializmus, liberalizmus, liberálna demokracia alias rakovina,... trpí celá naša vláda, parlamentná koalícia a z opozície - Pellegrini, Drucker, Fico, Hlina, Kiska, Danko. Tu ma napadá jeden citát :
"Ak chceš ovládať opozíciu, tak si ju vytvor."
...
martinus.sk/?uItem=314976
...
martinus.sk/?uItem=128948
...
martinus.sk/authors/frantisek-koukolik
...
A Matovičov plán "B" ku ktorému sa blížime a ktorý je cieľom toho fšeckého!!! Slovensko je pilotným projektom, ktorý musí vyjsť a ktorý Matovič dostal za úlohu doviesť do zdarného konca za každú cenu, hoci by z nás aj polovicu postrieľal. Tu už končí celá sranda. Toto už finišuje a Matovič s Čaputovou urobia všetko pre to, aby to vyšlo.

youtu.be/DAZoscL29MA
...
Idú na nás salámovou metódou: testovanie, vakcinovanie, čipovanie. Na všetko si pomaly zvykneme a tak nás pripravia obmedzovaním slobody na čipovanie. Prijmeme to, lebo už budeme uvarený terajšími kulinárskymi postupmi.
...
Matovič vyslovil ambíciu prekonať Hitlerovu NSDAP. Médiá a prokuratúra mlčia:
napalete.sk/…nsdap-media-prokuratura-mlcia/
...
Jediná cesta z toho von je, žeby sa na Slovensku zakázali potraty a rozvody, ale to by musel nastať zázrak, aký na celom svete a v jeho histórii sa ešte neudial.