lv.news
47

Serbu pareizticīgie: Džokovičs izstājās no 2022. gada Austrālijas atklātā čempionāta, pirms tika veikta piespiedu vakcinācija

Pasaules ranga pirmais tenisists Novaks Džokovičs tika izraidīts no Austrālijas, jo viņš pretojās piespiedu vakcinācijai pret Covid. Tagad viņš ir IZSTĀJIES no Austrālijas atklātā čempionāta.

Savā dzimtajā Serbijā viņš ieradās 17. janvārī, visticamāk, viņam tiks liegts piedalīties arī nākamajā Grand Slam turnīrā – Francijas atklātajā čempionātā. Francija ir stingrs Covid režīms.

Džokovičs nesen pārcieta koronavīrusa infekciju. Saskaņā ar parastajiem medicīnas standartiem viņš ir jāatbrīvo no piespiedu vakcinācijas. Taču Austrālijas Covid režīms radīja "sabiedrības intereses" un atcēla Džokoviča vīzu, izvirzot sazvērestības teoriju, ka Džokoviča klātbūtne varētu izraisīt "pretvakcīnas noskaņojumu". Viņa izgrūšana bija nepieciešama, lai austrālieši būtu "drošībā".

Džokovičs ir pareizticīgais kristietis. Saskaņā ar viņa [katoļu horvātu] mātes teikto, viņš lūdz vismaz divas reizes dienā. 2011. gadā viņš ziedoja 100 000 USD Gračanikas klosterim Kosovā. Viens no viņa slavenajiem citātiem ir: "Pirms es esmu sportists, es esmu pareizticīgais kristietis."

Zemāk redzamajā attēlā redzams, kā viņš kopā ar dēlu lūdzas Serbijas baznīcā.

#newsPhnnucpdue