Ukryty przekaz

Film z Mszy o „uzdrowienie”, www.youtube.com/watch - Na YouTube, jest oflagowany takim zdjęciem , czy ktoś chciał coś przekazać , lasery w kościele, gwiazda pięcioramienna na głowie...
Kościół w którym jest taka impreza bardziej przypomina klub albo sale koncertową - koncert , w którym chodzi tylko w własną chwałę muzyków- gwiazd. Taka Msza Święta , czyli Ofiara Chrystusa, jest dziwna , chyba że jest się po stronie tych którzy krzyżowali Chrystusa i mogli się przy tym bawić . Taki „koncert” w ostateczności powinien być poza Mszą Świętą (lecz do sakralnego miejsca i tak to nie pasuje bo wprowadza zamęt).
Ta muzyka jest dobra np. do słuchania w samochodzie ,czy na jakiś spotkaniach, , ale nie na Msze Św. , dla Boga to co najlepsze...pasuje bardziej chór np czterogłosowy , śpiew gregoriański, a instrumenty to organy, czasami gitara klasyczna, skrzypce, flety czy inne , ale perkusja i gitary elektryczne nie pasują bo wyjdzie z tego z czasem nowoczesne techno ...
Kamery , flagi ,różne pozy, aby dobrze wyjść - czyli ludzie sami siebie uwielbiają , czy to jest modlitwa - czyli rozmowa z Bogiem, nie wiem czy można się modlić w takim hałasie , raczej wszystko służy temu aby odwrócić uwagę od Boga i skupić się na człowieku. Dziewczyny z flagami (- skrzydła Izydy - pogaństwo), oklaski, handel płytami i książkami, czy to jest Msza... , a na koniec dziwna monstrancja którą niektórzy dotykają .... - co to ma być... zupełny brak sacrum i bezczeszczenie Najświętszej Eucharystii.

Pan Jezus do bezczeszczących handlem świątynie powiedział : «Napisane jest: Mój dom ma być domem modlitwy, a wy czynicie z niego jaskinię zbójców» Mk11. ... i te słowa tutaj pasują.

....

Symbol często ukazuje przedmiot kultu. Krzyż Chrystusa jest symbolem Zbawienia i Odkupienia przez mękę. Symbol wystarczy zmodyfikować ,( np. płaskorzeźba z mumią)
albo podmienić (Ankh) aby przedmiotem kultu stał się szatan.
Ostatnio wiele symboli „religijnych” dziwnie układa się w cyfrę 666 ( także trójkąty, pentagramy, zmodyfikowane krzyże) , czy święty Jan pomylił się w Apokalipsie , określając tą cyfrą szatana, ahtychrysta , czy niektórzy świadomie lub nie , pokazują komu służą i chcą aby inni też mu służyli . Cechą charakterystyczną okultyzmu jest skrytość i dwu-drożność. Okultystyczna masoneria nigdy bezpośrednio nie powie komu służy - wiedzą tylko wyżej wtajemniczeni - jest to kościół szatana. Wielu w K.K. chce się upodobnić do masonerii, na razie przez symbole , a później przez skrytość -tzw. kręgi wtajemniczenia, ci z zewnętrznych nie muszą wiedzieć komu oddają hołd , jednak nie będzie to Bóg -a są tylko dwie opcje. Kto i co nie służy Bogu , służy szatanowi.

Masoneria dużą wagę przywiązuje do symboli, dlatego pierwsze modyfikuje symbole.

Dziwny zbieg okoliczności na stronie masonerii ten sam symbol, używany często do określenia Boga,- tutaj po trzy promienie w każdą stronę, (ten jest w szkole na katechezie)3x6 , 666
Owocem" Świadkowych Dni Młodzieży" w Krakowie jest ten symbol ...

6. (na plecakach) skrót? 666
Znak ducha , ale jakiego?
Krzyż tau, z mocowaniem na sznurek = okultystyczny Ankh

W wielu miejscach , nawet na ornatach można znaleźć okultystyczny symbol chaosu

CUDOWNY MEDALIK shares this
1.5K
Ostatnio wiele symboli „religijnych” dziwnie układa się w cyfrę 666
Maxymilian N and one more user link to this post