Clicks1.9K
Novodobé brutálne a celosvetové otroctvo. 5G reklama z Číny a Sociálny kreditný systém, ktorý sa spája so Zeleným certifikátom EÚ. V Číne je už cez 20 miliónov ľudí na čiernej listine, väčšinou len …More
Novodobé brutálne a celosvetové otroctvo.

5G reklama z Číny a Sociálny kreditný systém, ktorý sa spája so Zeleným certifikátom EÚ. V Číne je už cez 20 miliónov ľudí na čiernej listine, väčšinou len preto, že nesúhlasili s plánovanou genocídou. Tento systém sa práve začal skúšať v Trnave a má sa zavádzať na Slovensku i v Čechách. Klamlivá reklama presadzuje 5G ako rýchlejší internet. Tento systém vás dokáže sledovať 24/7, aj počas spánku. Keď si dáte vakcínu s nano operačným systémom tak to elite ešte zjednodušíte. 5G nie je pre obyčajných ľudí. Je proti nim. 5G a COVID je o kontrole na genetickej úrovni.

BOJÍTE SA COVID PASU? LEN POČKAJTE, ČO PRÍDE PO ŇOM!

Sieť 5g má nielen účel poškodiť zdravie ľudí,ale aj elektronicky a digitálne úplne zotročiť ! – gloria.tv
gejbika shares this
1.9K
reklama čína
Zuz S
je viac info o zavadzani tohto sialenstva v Trnave? Aj Dr. Bukovsky o tom hovoril... youtube.com/watch?v=SYfke8WDwiQ zijem v tomto regione...
Svätý Malachiáš(prorok)
VIDEO: POZERAJTE REKLAMU, ako nas SELMA bude OCKOVANYCH- NAPOJENYCH NA NU cez OCKOVACI COVID PAS -- kontrolovat.
Bestii se za rok podařilo zničit charakter a soudržnost našich dětí... z dětí se stále více stávají roboti... to je to, co Bestie chtěla.
5G. Lide pod kontrolou 24 hodin denne.
Zuz S
masochistom, ktorym nestacia smart watch a plostice v mobile prichadzaju na trh este smartglasses
Glockner ...
Když ale bude zavádět 5G zavádět Amerika, bude nás to osvobozovat
Peter(skala)
😂
Svätý Malachiáš(prorok)
Keď je to irónia tak je to dobrá na zasmiatie sa.
Peter(skala)
... viem že je to ironia, lebo USA chcu tiež 5G a správaju sa ako politici v koalicii, ked opoziční politici (Čina) prídu s rovnakým návrhom ale ho zmietaju, len aby ho presadili vo vláde ako prví.
Peter(skala)