Clicks496

STRELNÉ PROROKOVANIE ... Nový smrteľný mor nás zasiahne ešte silnejšie. Profesor V. Katasonov. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Putin a jeho kremeľská synagóga pod zámienkou kovidošialenstvá uskutočňujú bezprecedentné lúpeže v Rusku. Teraz môžu podľa zákona peniaze z Ruska nenávratne prúdiť do zahraničia. A už polovica peňazí išla Putinovým offshore spoločnostiam. Nech im Pán zakáže!

Z komentárov: "Pripravenosť niektorých Rusov brániť túto skorumpovanú vládu je prekvapujúca. Rusko je okrádané a zabíjané v zárodku! Ľudia spia vo svojej hlúposti a obmedzenosti! "

3rm.info/…o-nam-esche-cilnee-professor-vkatasonov-video.html

PODPISOVÁ AKCIA ... Biden pokľakol pred izraelským prezidentom v Bielom dome a sľúbil Izraelu „bezpodmienečný záväzok“

NIE JE DÔLEŽITÉ, ČO BOLO V SKUTOČNOSTI, DÔLEŽITÉ JE, ČO UVEDIA NA CELOM SVETE!

Biden: „Môj záväzok voči Izraelu je známy a vyrytý na skale. Zahŕňa nepopierateľný záväzok Izraela k sebaobrane. Môžem povedať, že Irán v mojich hodinách nikdy nedostane jadrovú zbraň. ““

Demokratický prezident Joe Biden bol tento týždeň prekvapený po tom, čo jeho fotografie ukazujú, ako kľačí pred izraelským prezidentom Reuvenom Rivlinom a jeho šéfom štábu „ultraortodoxnou“ rabínkou Rebeccou Ravitzovou. Podľa správ izraelských médií potom Biden deklaroval svoj „nepopierateľný záväzok k sebaobrane Izraela“ a sľúbil, že jeho záväzok voči Izraelu je „známy a vytesaný do skaly“.

Yossi Elituv z Michpachy tweetoval fotografie incidentu so srdečným titulkom: „Konečne niečo, čo skutočne zodpovedá definícii Božieho posvätenia. Prezident Biden si kľakne na počesť ultraortodoxnej Rebeccy Ravitzovej, ktorá spája dve dôležité kariéry: matku 12 detí a vedúcu odchádzajúceho personálu v prezidentskej komore. Ravitz bude naďalej v moci ešte ďaleko.

Izraelské noviny Kipa.co informovali (preložené z hebrejčiny do angličtiny spoločnosťou Google), že Biden padá na kolená po tom, čo počul izraelského vedúceho kancelárie hovoriť o svojich 12 deťoch, a potom prisľúbil bezpodmienečnú podporu ako prezident USA. Spojené štáty americké na obranu Izraela: „Môj záväzok voči Izraelu je známy a vytesaný do kameňa. Zahŕňa nepopierateľný záväzok Izraela k sebaobrane. Môžem povedať, že Irán v mojich hodinách nikdy nedostane jadrové zbrane, ” uviedol údajne Biden.

Pikantnosť situácie dodáva skutočnosť, že keď sa Ravitz v roku 2015 stretla s pápežom Františkom, odmietla sa skloniť, pretože mal na sebe kríž. Pápež potom rukou zakryl kríž a namiesto toho sa jej poklonil.

3rm.info/…haja-bezogovorochnuju-priverzhennost-izrailju.html
Public domain