Clicks3.7K
KamilPe
7
Robert Gentry - Odciski Stworzenia (NIEPODWAŻALNY DOWÓD NA SZYBKIE POWSTANIE ZIEMI) W tym filmie dr. Robert Gentry przedstawia niepodważalny dowód naukowy, że fundamenty Ziemi powstały w …More
Robert Gentry - Odciski Stworzenia (NIEPODWAŻALNY DOWÓD NA SZYBKIE POWSTANIE ZIEMI)

W tym filmie dr. Robert Gentry przedstawia niepodważalny dowód naukowy, że fundamenty Ziemi powstały w mgnieniu oka, co dowodzi, że świat powstał szybko i musiał zostać stworzony przez inteligentnego projektanta.
elieli
fr_parvus 2013-01-12 16:39:51
baj900 wystarczy. Odpocznij kochana Siostro... 🤗

--------------------------------------------------------------

fr_parvuszestań mieć osobiste wycieczki, bo nie masz argumentów tylko przykry charakter
baj900
MODLITWA BLOGOSLAWIENSTWO DOMU

+ Niech Wszechmogacy I Litościwy Bóg Ojciec, Bóg Syn, oraz Bóg Duch Swiety,+ blogoslawi nam I chroni nas. Amen

Naslodszy Panie Jezu Chryste. Wszechmogący Królu Niebios i Ziemi, Synu Dawida, Jezu Nazarenski, za nas ukrzyzowany. Synu Boga Zywego, miej litosc nad tym domem, chroń jego mieszkancow.

Niech Twoje Boskie BŁogoslawieństwo wszedzie im towarzyszy…More
MODLITWA BLOGOSLAWIENSTWO DOMU

+ Niech Wszechmogacy I Litościwy Bóg Ojciec, Bóg Syn, oraz Bóg Duch Swiety,+ blogoslawi nam I chroni nas. Amen

Naslodszy Panie Jezu Chryste. Wszechmogący Królu Niebios i Ziemi, Synu Dawida, Jezu Nazarenski, za nas ukrzyzowany. Synu Boga Zywego, miej litosc nad tym domem, chroń jego mieszkancow.

Niech Twoje Boskie BŁogoslawieństwo wszedzie im towarzyszy; niech Duch Swiety oświeca ich umysly i serca, i niech Jego sila dziala w nich gdziekolwiek sie znajdują.

Niech wszystko, co znajduje sie w tym domu, bedzie Blogoslawione, a takze wchodzący i wychodzący. Niech blogoslawienstwo Swietej Trojcy chroni ich od zlego, tak, by omijaly ich nieszcześcia.

Niech Świete imie Jezusa wspolnie z dwunastoma chorami Aniolow przyniosą pokoj temu domowi.

Niech Przenajświetsza Krew Pana Jezusa obmywa z grzechów wszystkich mieszkańców.

Niech Najswietsza Dziewica otoczy go matczyna opieka.

Niech chroni go swiety Archaniol.

Niech swieci Apostolowie przyniosa mu zamoznosc.

Niech swieci Ewangelisci wzmocnia go.

Niech Chrystus bedzie tarcza tego domu.

Niech trzy gwozdzie Chrystusa beda jego barierą.

Niech korona Chrystusowa bedzie jego tarcza.

Niech mieszkańcy tego domu otworza serca dla Pana Jezusa.

Jezu, Mario, Jozefie, wszyscy nasi patronowie, a takze wy, Swieci Aniolowie i Archaniołowie, uzyskajcie od Boga w Trzech Osobach, ochrone tego domu przed piorunami, ogniem, gradem, potopem, atakami zlych ludzi, skandalem, niewiernością, herezją, niepokojem, smutkiem, obsesją, depresją, pychą, chciwością, nieczystością, nieumiarkowaniem w jedzeniu i picu, lenistwem, ninawiścią, nierządem, zazdrościa, gniewem, alkocholizmem, narkomanią, chorobą psychiczną, fizyczną, moralną duchową pochodzącą od złego ducha, opentaniem, obsesją diabelską, śmiercią, od wszelkiej myśli o samobójstwie, poronieniu dziecka, okaleczeniu dziecka, od popadania w rozwiązłość cielesną i duchową, od rozbicia rodziny, od wszelkiej złej przyjażni, od wszelkiej formy czarów, uroków, zaklęć, guseł, nowych religi new age, wszelkigo rodzju przekeństw, zło życzenia, i od wszelkiego zła ukrytego jakakimkolwiek niepowodzeniem zagrazajacym duszy i cialu. Niech ten dom będzie wytchnieniem i odpoczynkim dla osób tutaj miszkających, niech ten dom pobudzi i wzmocni, wiare, nadzieje i miłośc w Pana Jezusa Chrystusa, Matkę Bożą Maryję, Św Jozefa, Św. Michała Archanioła, Św. Gabriela Archanioła, Św. Rafała Archanioła i wszystkich Aniołow i Archaniołów Wszystkich, Świętych i Błogosławionych i niech oni wspieraja i wypraszaja wszelakie laski dla jego mieszkancow. Amen.

O pomoc w czym prosimy Boga Ojca, Syna Bozego oraz Ducha Swietego. Amen. +
KamilPe
Dziękuje za przedstawienie swojego punktu widzenia Carpediem1. Niech Bóg będzie uwielbiony w Twoich ustach ! :)
carpediem1
KamilPe — 2013-01-11 11:39:48:
.... ta teoria niszczy wiarę ludzi w stworzenie i podważa Księgę Rodzaju. Mamy jeszcze wiele dowodów naukowych na biblijną historię. Mamy już chyba wszystko na talerzu.
.................................................................................
Na talerzu może i jest,tylko że nie doprawione i w stanie półsurowym.Czyli niezjadliwe. 😌
KamilPe
Sławku teoria ewolucji już jest obalona :) Coraz więcej naukowców przyznaje, że ewolucja nie ma potwierdzenia. To jest tylko religia. Przykładowo Korea Południowa niedawno wyrzuciła religię ewolucji ze szkół, a wprowadza kreacjonizm. Tylko rządy podtrzymują na siłe te wszystkie kłamstwa, wszak ta teoria niszczy wiarę ludzi w stworzenie i podważa Księgę Rodzaju. Mamy jeszcze wiele dowodów …More
Sławku teoria ewolucji już jest obalona :) Coraz więcej naukowców przyznaje, że ewolucja nie ma potwierdzenia. To jest tylko religia. Przykładowo Korea Południowa niedawno wyrzuciła religię ewolucji ze szkół, a wprowadza kreacjonizm. Tylko rządy podtrzymują na siłe te wszystkie kłamstwa, wszak ta teoria niszczy wiarę ludzi w stworzenie i podważa Księgę Rodzaju. Mamy jeszcze wiele dowodów naukowych na biblijną historię. Mamy już chyba wszystko na talerzu.
Slawek
👍 Bardzo ciekawy materiał, być może żyjemy w czasach, że sama nauka podważy teorie, które uważa się za fakty. Polecam też książkę:
SPISEK DARWINA
SPISEK DARWINA
mkatana
Bardzo ciekawe i całkiem
zmienia pogląd na powstawanie
skał metamorficznych na Ziemi i
nie tylko tych skał, ale całej Ziemi.