Clicks15.4K

2012-02-07 kazanie - ks. Piotr Natanek

BAH
531
cz.37 Katechezy czasów ostatecznych 7 II Wtorek. Dzień powszedni. 1 Krl 8,22-23.27-30; Ps 84,3-4.5 i 10.11; Ps 111,7b. 8a; Mk 7,1-13; źródło: christusvincit-tv.pl (publikowane za zgodą ks. Piotra)More
cz.37 Katechezy czasów ostatecznych

7 II Wtorek. Dzień powszedni.

1 Krl 8,22-23.27-30; Ps 84,3-4.5 i 10.11; Ps 111,7b. 8a; Mk 7,1-13;

źródło: christusvincit-tv.pl
(publikowane za zgodą ks. Piotra)
LovVal
Szkoła Modlitwy z Teresą od Jezusa domjozefa.pl/aktualnosci/1059-Szkola-Mod…
alanowa
"Gdy przejmował diecezję, według archiwów IPN, abp Pylak był zarejestrowany jako Tajny Współpracownik "Bolesław". Był werbowany dwukrotnie. Pierwszy raz we wrześniu 1959 r. "na zasadzie dobrowolnej i przyjął wtedy pseudonim "Teolog". Latem 1965 r. został wyrejestrowany, bo miał odmówić dalszej współpracy. Ponownie został zarejestrowany jako agent - "Bolesław" - w lipcu 1971 r. Czy i na kogo …More
"Gdy przejmował diecezję, według archiwów IPN, abp Pylak był zarejestrowany jako Tajny Współpracownik "Bolesław". Był werbowany dwukrotnie. Pierwszy raz we wrześniu 1959 r. "na zasadzie dobrowolnej i przyjął wtedy pseudonim "Teolog". Latem 1965 r. został wyrejestrowany, bo miał odmówić dalszej współpracy. Ponownie został zarejestrowany jako agent - "Bolesław" - w lipcu 1971 r. Czy i na kogo donosił - nie wiadomo, bo materiały dotyczące ks. Pylaka zostały zniszczone."

Więcej... lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7559795…
alanowa
a ten ksiądz od wahadełek to taki był aktywny że 2 razy był rejestrowany jako TW .Ale to chyba nie wypada o tym mówić ,bo to sa takie szacowne postacie..
2 more comments from alanowa
alanowa
Jak sie analizuje autorów tych ataków na ks Piotra z Episkopatu to tam chyba nie ma normalnego kapłana bez przeszłości kapusia .To się poprostu w głowie nie mieści.Ksiądz TW??? Kapusie decydują o losie polskiego kościoła , występują jako największe autorytety .Wytrenowanym ,drżącym ,miłosiernym głosem ostrzegają wiernych przed księdzem Natankiem .Bardzo martwią się o los swoich owieczek ,które …More
Jak sie analizuje autorów tych ataków na ks Piotra z Episkopatu to tam chyba nie ma normalnego kapłana bez przeszłości kapusia .To się poprostu w głowie nie mieści.Ksiądz TW??? Kapusie decydują o losie polskiego kościoła , występują jako największe autorytety .Wytrenowanym ,drżącym ,miłosiernym głosem ostrzegają wiernych przed księdzem Natankiem .Bardzo martwią się o los swoich owieczek ,które zwiedzione przez księdza Piotra domagają się żeby Pan Jezus został ogłoszony Królem Polski . A po co to komu???Po co Jezus na tronie Polski..
alanowa
jeżeli ktoś w Polsce domaga się prawdy o Smoleńsku to wszystkie media atakują go jako siewcę nienawiści ,fermentu.Kiedy ks.Natanek wskazuje zło ,które zakrada się do KK to jest okrzyknięty zdrajca KK ,rozłamowcem.Najgorsze ,że ci ,którzy krzyczą najgłośniej ,którzy judzą , gdyby mieli sumienie ,to do końca dni w celi klasztornej powinni bić się w piersi i przepraszać Boga za współpracę z SB,za …More
jeżeli ktoś w Polsce domaga się prawdy o Smoleńsku to wszystkie media atakują go jako siewcę nienawiści ,fermentu.Kiedy ks.Natanek wskazuje zło ,które zakrada się do KK to jest okrzyknięty zdrajca KK ,rozłamowcem.Najgorsze ,że ci ,którzy krzyczą najgłośniej ,którzy judzą , gdyby mieli sumienie ,to do końca dni w celi klasztornej powinni bić się w piersi i przepraszać Boga za współpracę z SB,za zdradę przyjaciół ,za blokowanie Intronizacji Chrystusa na króla Polski ,za opuszczenie obrońców krzyża po zamachu smoleńskim,za współprace z masonerią ,za otumanianie i manipulowanie całym klerem ,za deprecjację religii katolickiej..Takie mamy czasy ,że na tych kapłanów nic nie mozna powiedziec bo może tam jakiś niewinny jest i można go skrzywdzić słowem ,bo nie każda współpraca została do końca udowodniona ,bo masoneria to już dzisiaj nie jest złem .tak jak i sam lucyfer staje się trochę dobry skoro ma tylu wyznawców ,a tronu Polski nie można oddać Chrystusowi bo wyznawcy judaizmu zablokowali ten tron dla swojego króla który ma niebawem przybyć na ziemię ,a wiadomo że ten tron obsadza ,kto ma więcej siły..
Arka
to bylo odnossnie do
amoreloo — 2012-02-08 16:12:11:
że jacys szawarze sa to mi tez sie nie podoba .bo tego żaden papież nigdy nie zatwierdzil a Biskupi godzą sie na to to jest masakra
ale to nie zmienia faktu,ze Natanet buntuje innych tylko

moze spiacy sie obudza..i zmadrzeja?
Arka
co ty pleciesz tutaj..kto kogo buntuje..Czy ks.Piotr kaze komus sluchac kazan? Czy kaze komukowliek jezdzic do Grzechyni? Czy kazal tobie sie logowac na portalu, sluchac nagran kazan i czytac komentarze? Wiele jest innych materialow na portalu -ale wchodzisz z premedytacja ze swoimi "madrosciami" wlasnie tu. Widocznie lubisz sie awanturowac, albo ktos ci kazal balagan tu wprowadzac.
amoreloo
że jacys szawarze sa to mi tez sie nie podoba .bo tego żaden papież nigdy nie zatwierdzil a Biskupi godzą sie na to to jest masakra
ale to nie zmienia faktu,ze Natanet buntuje innych tylko
Krystian10
www.youtube.com/watch W Tym Kazaniu Jest o Kard. Dziwiszu
amoreloo
na pewno nic takiego Na ARCYBISKUPA nie powiedział!!!
antychryst przyjdzie na ziemię w swoim czasie ale szatani już są i zbierają żniwo nienawiści.

Mowil slyszałem i mówil,ze Dziwisz chce byc jak Bóg .. mowil ze to sie dzieje
Natanek sieje nienawisc do calego koscioła
masada
na pewno nic takiego Na ARCYBISKUPA nie powiedział!!!
antychryst przyjdzie na ziemię w swoim czasie ale szatani już są i zbierają żniwo nienawiści.
amoreloo
JózefK brak argumentów ,tylko złość w tobie człecze jest i nienawiść

to samo mowie tobie .bo bredzisz

Cud się stał pewnego razu
dziad przemówił do obrazu
obraz jemu ani słowa
taka była ich rozmowa
Malgorzata11
Dzięki za ten link,no cóż ,miła pogawędka dwóch dobrze sytuowanych duchownych,prowadzący neutralni poglądowo,więc dołem można między czasie przeczytać jak horoskop widzi twój dzień(uważaj na klucze !)tak więc ludzie dowiaduja się że władze Kościelne mają problem rodem z XVI wieku,że w dobie dialogowania i tolerancji ekumenicznej ,na własnym podwórku te zasady inaczej się stosuje - suspensa dla …More
Dzięki za ten link,no cóż ,miła pogawędka dwóch dobrze sytuowanych duchownych,prowadzący neutralni poglądowo,więc dołem można między czasie przeczytać jak horoskop widzi twój dzień(uważaj na klucze !)tak więc ludzie dowiaduja się że władze Kościelne mają problem rodem z XVI wieku,że w dobie dialogowania i tolerancji ekumenicznej ,na własnym podwórku te zasady inaczej się stosuje - suspensa dla Kapłana a dla wiernych wykluczenie!Rozgrzeszenia nie dostaniecie, i co?
Ano ,niech mili państwo z Pytania na śniadanie zrobią sondaż na ulicy, co to jest Rada Stała Episkopatu? Czy odpowiedzi będą się nadawały do wyemitowania?Śmiem wątpić!
amoreloo
Pan Jezus mowil św Faustynie często,ze posluszenstwo jest najwazniejsze i jeszcze raz posluszenstwo
Posluszenstwem wiecej zaslug ma niz by po kolanach na pielgrzymke szła
a ks Natanek nie jest posluszny tak jak Rydzyk nie jest
On bredzi mówil,ze Dziwisz jest antychrystem
amoreloo
"Ludzka pycha prowadzi do razłamu w Kosciele"
Tak Panie kś Natanku
masada
Gdyby się ks. Piotr Natanek ośmieszał, nigdy by nie otrzymał tytułu naukowego dr habilitowany!
masada
w Ewangelii Chrystus mówi-przyjdą czasy , że zdrowej nauki nie będą słuchać,Proroków będą mieli za nic, ich uszy będą głuche, a oczy ślepe.Ten bełkot niektórych forumowiczów o tym już świadczy.
amoreloo
Jeśli Dziwisz widzie ,ze Ksiadz Natanet ośmiesza sie itd to chyba trzeba sie przystosowac do tego .. ludzie
+ + +
siostramaria, czy które tam wcielenie przeciwników Intronizacji Jezusa Chrystusa, naucz się najpierw po polsku pisać, a później popracuj nad gramatyką, by zakończyć logiką. Po tych etapach proponuję, poczytać mistyków kościoła, a także jaki los im KOŚCIOŁ często zgotował. Jak za jakiś rok opanujesz to wszystko, chętnie Ciebie poczytamy.
Malgorzata11
Piękne słowa o uwielbianiu Oblicza BOŻEGO,wiadomo że jak Kogoś kochamy ,to chcemy widzieć Go jak najczęściej,to naturalne wyrażanie uczuć.Dom bez Świętych Obrazów jest nie do pomyślenia,toż to pierwsza Biblia dla dzieci,jeśli wzrastają patrząc na Święte wizerunki.
Jak z tym jest u katolików dzisiaj? Trzeba się rozejrzeć po ścianach znajomych ,i może niektórym Obraz dać w prezencie ,bo sami się …More
Piękne słowa o uwielbianiu Oblicza BOŻEGO,wiadomo że jak Kogoś kochamy ,to chcemy widzieć Go jak najczęściej,to naturalne wyrażanie uczuć.Dom bez Świętych Obrazów jest nie do pomyślenia,toż to pierwsza Biblia dla dzieci,jeśli wzrastają patrząc na Święte wizerunki.
Jak z tym jest u katolików dzisiaj? Trzeba się rozejrzeć po ścianach znajomych ,i może niektórym Obraz dać w prezencie ,bo sami się na zakup nie zdecydują.
Szczęść BOŻE Księdzu Piotrowi!
siostramaria
Boże wybacz Ks Natankowi straszliwy grzech podziału koscioła katolickiego
masada
Brak siły argumentu.
MODLITWA
Krystian10 — 2012-02-08 14:48:01:
Znalazłem to na you tube najnowsze z 7.02.2012www.youtube.com/watch
.....................................

www.youtube.com/watch

Krystian to wyjątkowo dobre pytanie na...śniadanie jak i w porze obiadowej :))
Krystian10
Znalazłem to na you tube najnowsze z 7.02.2012www.youtube.com/watch
masada
jeszcze nie jest ekskomunikowany
Krystian10
amoreloo musisz być pewien że Twój wpis stąd zniknie usuną Ci Go,tak jak i moje komentarze usunęli i usuwają.....
amoreloo
Wedlug kosciola ten ksiadz jest ekskomunikowany i spowiedz u niego nie jest wazna
Dlaczego ludzie zawsze robia wszystko na przekór i robią to co zakazane ?
Dlatego nie chodzcie do spowiedzi do niego ,kazan sobie mozecie sluchac ,ale nie bierzcie nic do siebie co on mowi
Sluchajcie biskupów kosciola a nie zaginionej owieczki
olo13jcb
@ wg 1000/10 !!!
wg
Dziadkowie w koloratkach, sutannach, habitach, purpurach!
Tolerujecie intronizację Najświętszego Serca Chrystusa Króla w Polsce. Uważacie równocześnie, że nie istnieje Królestwo Chrystusa Króla na ziemi. Zachodzi pytanie; czy istnieje Serce bez Króla? Pozwólcie ks prof Natankowi i narodowi polskiemu szerzyć cześć Chrystusa Króla. Chrystus Król na to zasługuje. Działanie ks Natanka można ująć …More
Dziadkowie w koloratkach, sutannach, habitach, purpurach!
Tolerujecie intronizację Najświętszego Serca Chrystusa Króla w Polsce. Uważacie równocześnie, że nie istnieje Królestwo Chrystusa Króla na ziemi. Zachodzi pytanie; czy istnieje Serce bez Króla? Pozwólcie ks prof Natankowi i narodowi polskiemu szerzyć cześć Chrystusa Króla. Chrystus Król na to zasługuje. Działanie ks Natanka można ująć prostym równaniem mat.-W+W+W+P+P+P+O=KS. Natanek. Do powyższych składników należy dodać pojęcie ogromny. Równanie należy czytać: Ks. Natanek jest człowiekiem ogromnej wiary, wiedzy, wymogów, pracy, prawdy, patriotyzmu i odwagi. Dręczyciele ks. Natanka nie posiadają ani jednego z wymienionych składników powyższego równania. Zgadzacie się na razie, że Matka Jezusa jest Królową Polski. Nie ma Matki Królowej bez Syna Króla. Jeżeli nie ma na polskiej ziemi miejsca dla Chrystusa Króla, nie ma równocześnie miejsca dla Matki Królowej. Taka jest konsekwencja logicznego myślenia. Głosząc herezję o nieobecności Królestwa Chrystusa na ziemi, sprzeciwiacie się słowom bł.JPII , który jako kard. Wojtyła w Watykanie 1976 r wypowiedział następujące słowa:'' Starosta rzymski w swoim poczuciu odciął się od tego wyroku umywając ręce, [podobnie jak odciął się uprzednio od słów Chrystusa, w których Królestwo Boże utożsamia On z prawdą, z dawaniem świadectwa prawdzie'' J. 18,36-37.
Mówi się, że nie ma Chrystusa Króla na tej ziemi. Twierdzi się, ze jest w niebie. Kto ma pewność, że Go tam zobaczy? Chwała Chrystusowi Królowi, że powołał wielkiego człowieka, który odważył się pójść pod prąd i mówić, że Chrystus zmartwychwstał i żyje na ziemi jako Król.Tym człowiekiem jest ks Natanek. Dzięki Chrystusowi Królowi za to, że to że wlał w serce tego kapłana ogromną mądrość, wiarę i odwagę, że uczynił go w historii naszego narodu i świata drugim Piotrem Skargą. Chrystus zmartwychwstał i żyje, naprawdę żyje w tabernakulach na tej ziemi.
Możnowładcy duchowni uwierzcie w to, bo inaczej '' biada wam.''Nie profanujcie Ewangelii. Gdybym miał przyjmować Sakramenty św. to z całą pewnością przyjąłbym je przez posługę suspendowanego ks Natanka aniżeli takich jegomości jak : o. St. Tasiemski czy ks R. Nęcek, którzy w sposób prymitywny, bez przygotowania ze strachem w oczach, bez elementarnej wiedzy próbują publicznie wystawiać na zniewagę i oszczerstwa swojego bliźniego. Ci ludzie pokazali społeczności, że nic nie reprezentują. Powinni powiedzieć komu służą. Na koniec chcę powiedzieć, że Wszechmocny Bóg, który stworzył Niebo i Ziemię, nie stworzył ziemi, aby ją uczynić królestwem szatana, aby uczynić szatanowi prezent. Bóg zesłał na ziemię Swojego Syna po to, aby był Królem tej ziemi po wszystkie dni aż do skończenia świata. Taka jest moja wiara i żadne nakazy, ani zakazy i straszenie przez monarchów jej nie zmienią.
Slawek
Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Jezusa z Kotonu
Nie dawno z pielgrzymką w Beninie był Papież
Obraz można zobaczyć na:
www.duchprawdy.com/krwawiace_przen…
17 lutego i 15 marca 1996 w Kotonu (Cotonou), w Beninie, w Zachodniej Afryce, dwukrotnie miało miejsce krwawienie Przenajświętszego Oblicza Jezusa (18 x 24 cm).
Za pierwszym razem wezwano lekarza pierwszej pomocy, jednak nie był on w stan…More
Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Jezusa z Kotonu
Nie dawno z pielgrzymką w Beninie był Papież
Obraz można zobaczyć na:
www.duchprawdy.com/krwawiace_przen…
17 lutego i 15 marca 1996 w Kotonu (Cotonou), w Beninie, w Zachodniej Afryce, dwukrotnie miało miejsce krwawienie Przenajświętszego Oblicza Jezusa (18 x 24 cm).
Za pierwszym razem wezwano lekarza pierwszej pomocy, jednak nie był on w stanie przeprowadzić badania Krwi, ponieważ już skrzepła. Świadkami zdarzenia było 13 osób, które usłyszały również głos mówiący:
"Jeszcze wrócę, a wówczas lekarz dokończy badanie".
Przygotowano probówki do pobrania Krwi. 15 marca około 17.00 Boskie Oblicze zaczęło krwawić tak obficie, że nie można było dostrzec Jego zarysu. Kiedy probówka napełniła się w 1/4 Krwią , głos powiedział:
"Wystarczy, uzupełnię ją".
Lekarz, który widział probówkę napełnioną w 1/4 , po 45 minutach poświadczył, że jest napełniona w całości i zaskoczony nie potrafił wyjaśnić tego, co się wydarzyło tym razem w obecności 12 świadków.
Analiza krwi poświadczyła, że jest to krew ludzka grupy AB Rh+.
"Spójrz na Moją zakrwawioną Twarz! Co pragnę ci powiedzieć? Czy naprawdę muszę ci cokolwiek mówić? Czy nadal Mnie słuchasz? Czy masz litość dla Mnie, gdy widzisz Mnie tak krwawiącego? Robię to dla ciebie!".

Obietnice:
Mówi Ojciec Przedwieczny: "Drogie Dzieci, w ciągu tych przerażających dni, które nadejdą na ziemię, Przenajświętsze Oblicze Mojego Boskiego Syna będzie prawdziwą pomocą (prawdziwą chustą do otarcia łez), ponieważ Moje wierne dzieci ukryją się za nią. Przenajświętsze Oblicze będzie prawdziwym darem do czasu, gdy kary, które ześlę na ziemię, zostaną złagodzone. Domy, w których Ono będzie, przepełnione będą światłem, które uwolni nas od mocy ciemności. Moi Aniołowie oznaczą również miejsca, w których znajdzie się Najświętsze Oblicze, a Moje dzieci znajdą ochronę przed złem, które spadnie na niewdzięczną ludzkość".
"Moje dzieci, bądźcie prawdziwymi apostołami Przenajświętszego Oblicza i wszędzie Go brońcie! Im bardziej będzie znane, tym mniejsza będzie katastrofa".
Mówi Przenajświętsze Serce Jezusa: "Ofiarowujcie ciągle Ojcu Niebieskiemu Moje Oblicze, a On okaże wam miłosierdzie. Proszę was wszystkich, abyście czcili Moje Boskie Oblicze i dali Mu zaszczytne miejsce w waszych domach, aby Ojciec Przedwieczny napełnił was łaską i przebaczył wam wasze winy.
Moje dzieci, nie zapominajcie odmówić codziennie w waszych domach przynajmniej jednej małej modlitwy do Najświętszego Oblicza Jezusa. Kiedy rano wstajecie, nie zapominajcie powitać Je, a przed pójściem spać prosić Je o błogosławieństwo. Postępując tak, szczęśliwie osiągnięcie Niebo.
Zapewniam was, że ci, którzy w sposób szczególny czczą Moje Oblicze, zawsze otrzymają ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem i katastrofami!
Uroczyście obiecuję, że ci, którzy szerzą kult Mojego Najświętszego Oblicza, nie doznają kary, która spadnie na ludzkość.
Otrzymają oni również światło w dniach strasznego zamętu, który zbliża się do Kościoła. Jeżeli umrą w czasie kary, to umrą jako męczennicy i zostaną świętymi.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Ci, którzy szerzą kult Mojego Przenajświętszego Oblicza, dostąpią tej łaski, że żaden z członków ich rodziny nie zostanie potępiony, a ci, którzy są w Czyśćcu, zostaną z niego uwolnieni.
Wszyscy jednak przychodźcie do Mnie przez wstawiennictwo Mojej Najświętszej Matki!".
Wszyscy, którzy poświęcili się Mojemu Przenajświętszemu Obliczu otrzymają wielkie światło zrozumienia dni ostatecznych. W Niebie będą bardzo blisko Zbawiciela. Wszystkie te łaski otrzymają za swoje poświęcenie Najświętszemu Obliczu. Nie traćcie tych łask, bo łatwo jest je stracić!

Marzec 1999 - Nasza kochana Matka Boża prosi żarliwie, aby to Najświętsze Oblicze doznało jak najszybszej czci we wszystkich domach przez modlitwę i kontemplację, aby Ona mogła jeszcze ocalić nas od większej części surowej kary, która nas czeka
Slawek
Steniu, podpisuję się pod Twoimi słowami. Bóg zapłać.
Króluj nam Chryste!
kakrzys
Piękne porównanie Steniu. Bóg zapłać.
Stenia
''Jesteśmy świadkami tego, jak łatwo można przekroczyć granicę między "Hosanna!" a "Ukrzyżuj!" W tym kontekście brzmią w moich uszach słowa wypowiedziane w warszawskiej archikatedrze przez Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego, tuż przed jego aresztowaniem: "Gdy będę w więzieniu, a powiedzą Wam, że Prymas zdradził sprawy Boże - nie wierzcie. Gdyby mówili, że Prymas ma nieczyste ręce - …More
''Jesteśmy świadkami tego, jak łatwo można przekroczyć granicę między "Hosanna!" a "Ukrzyżuj!" W tym kontekście brzmią w moich uszach słowa wypowiedziane w warszawskiej archikatedrze przez Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego, tuż przed jego aresztowaniem: "Gdy będę w więzieniu, a powiedzą Wam, że Prymas zdradził sprawy Boże - nie wierzcie. Gdyby mówili, że Prymas ma nieczyste ręce - nie wierzcie. Gdyby mówili, że Prymas stchórzył - nie wierzcie. Gdy będą mówili, że Prymas działa przeciwko Narodowi i własnej Ojczyźnie - nie wierzcie. Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce i wszystko, co czynię dla Kościoła, czynię dla niej[1]."

Księże Piotrze, wierzyliśmy słowom kard. Wyszyńskiego i wierzymy Twoim słowom, bo wiemy ile łask otrzymaliśmy od Boga poprzez Twoje kapłańskie wstawiennictwo za nami.

Bóg zapłać za Twoje kapłaństwo i oddanie Bogu!
Jesteśmy z Tobą na dobre i na złe czasy.
alanowa
POWÓD suspendowania ks.Piotra
"Z ks. Józefem Klochem, rzecznikiem Konferencji Episkopatu Polski, rozmawia Irena Świerdzewska :
Biskupi wykazali dezaprobatę wobec inicjatywy intronizacji Chrystusa jako Króla Polski. Co będzie dalej z istniejącymi przy niektórych parafiach grupami zaangażowanymi w tę inicjatywę?
ks.Kloch odpowiada : Jeśli biskup diecezjalny, w tym wypadku kard. Stanisław Dziwisz…More
POWÓD suspendowania ks.Piotra
"Z ks. Józefem Klochem, rzecznikiem Konferencji Episkopatu Polski, rozmawia Irena Świerdzewska :
Biskupi wykazali dezaprobatę wobec inicjatywy intronizacji Chrystusa jako Króla Polski. Co będzie dalej z istniejącymi przy niektórych parafiach grupami zaangażowanymi w tę inicjatywę?
ks.Kloch odpowiada : Jeśli biskup diecezjalny, w tym wypadku kard. Stanisław Dziwisz, mówi: „Ta droga jest nieodpowiednia”, to jest to jasna wskazówka dla wiernych, by nie wiązać się z daną inicjatywą. Metropolita krakowski zrobił w tym przypadku wszystkie kroki przewidziane w prawie kanonicznym. W końcu był zmuszony suspendować założyciela ruchu Intronizacji Chrystusa na Króla Polski (ks. Piotra Natanka – przyp. red.). Każdy, kto uporczywie uczestniczy w takich pozakościelnych ruchach i grupach – jak mówi komunikat – traci jedność ze wspólnotą Kościoła. Stąd pierwsza od dłuższego czasu wyraźna opinia biskupów na temat ruchu religijnego. Nie ma powodu ogłaszania Chrystusa królem danego kraju, bo jest Królem Wszechświata. I nie ma co ludziom mącić w głowach." Ks.Kloch -ulubieniec "propolskiego" dziennikarza żakowskiego nie przepada też za obrońcami krzyża Rzecznik episkopatu Ks. Józef Kloch o krzyżu: "Nie chcę mieszkać w państwie, które nie potrafi sobie poradzić" www.youtube.com/watch . —
Arka
Piekne kazanie. BAH -Bog zaplac za umieszczenie.
deep_whole
PROPONUJE ZOBACZYC FILMIK W CAŁOSACI I RZECZYTAC JAKI SENS BYŁ WSTAWIANIA TEGO FILMIKU.
dobranoc wszystkim:-)
TAKA SOBIE NIEZADBANA PANI
deep_whole
mylisz się brachu,bo
1)jestem zagorzałym przeciwnikie suspendowanego ks.Natanka
2)nie napisałem że wiem wszystko
3)nie pouczam Ciebie tylko proponuje lekture"z czystego zródla"jaką jest mistyczka św.Teresa z Avila,a nie bełkot ks.Natanka
4)nie nazwałem Cibie zerem,to ty mnie tak nazwałes i tym samym pokazałes swoją pyche.
POKOJU BOŻEGO.
JorgeMariano
Do deep-whole. Czesław Miłosz, noblista i myśliciel, zapytany o duszę, odpowiedział, że nic nie wie o duszy. Ty wiesz pewnie wszystko. Mnie pouczasz, że nic nie wiem, o życiu duchowym widocznie. Na pewno jesteś wyznawcą Jezusa. Znam takich mnóstwo. Wiedzących wszystko. Takich ludzi trzeba się strzec. Masz rację, nie mamy z sobą nic wspólnego. Ty pewnie przyjąłeś od ks. Natanka, że bomba atomowa …More
Do deep-whole. Czesław Miłosz, noblista i myśliciel, zapytany o duszę, odpowiedział, że nic nie wie o duszy. Ty wiesz pewnie wszystko. Mnie pouczasz, że nic nie wiem, o życiu duchowym widocznie. Na pewno jesteś wyznawcą Jezusa. Znam takich mnóstwo. Wiedzących wszystko. Takich ludzi trzeba się strzec. Masz rację, nie mamy z sobą nic wspólnego. Ty pewnie przyjąłeś od ks. Natanka, że bomba atomowa zrzucona na Hiroszimę to było dzieło Boga. Z tego wynika, że Bóg miał wspólników w bandzie amerykańskich morderców. Co ty wiesz o Bogu, amigo. Zero. Stąd twoja pycha.
grazka
Bóg zapłać!
kakrzys
amoreloo — 2012-02-07 23:51:03: Mnie sie nie podoba,ze w kosciele są tak zwani szawarze

Szafarze w naszej gwarze
ni to pies ni to wydra.
To nie kapłanów twarze,
ale posoborowa hydra.
amoreloo
Mnie sie nie podoba,ze w kosciele są tak zwani szawarze ,bo papież tego by nie pozwolił to sami biskupi wymyslili gdzies tam w swiecie i kazdy proboszcz za tym idzie ..
tagina
amoreloo Ile wy macie lat? bo na pewno mlodzi nie jestescie

Zalezy jak chcesz liczyc nasza mlodosc? w porownaniu do wiecznosci? czy do kalendarza i jakiego?
amoreloo
Ile wy macie lat? bo na pewno mlodzi nie jestescie
amoreloo
Moga wydawac, tak jak we wojsku wiekszym stopniem wydaje rozkazy tak tu , biskup. slucha kardynala nie dajcie sie zwiesc
tagina
Dzieki Jezu za Ks Natanka i jego kazania
deep_whole
jorgeMariano:pytasz sie jak małe dziecko,które nie zna sie na duchowosci.przeczytaj"twierdze wewnętrzną"św.Teresy z Avila,a sie dowiesz.
jadwina
Bóg zapłać!!
JorgeMariano
Ksiądz Piotr powiedział dziś, iż "im bardziej kapłan otwiera się na Boga, tym mocniej doświadcza działania szatana". Z różnych książek wiemy jak prześladowany był podobno przez złego ducha ojciec PIO. Okładany był, gdzieś czytałem, łańcuchami. Słyszeli to wyraźnie współbracia zakonu. Więc jest pytanie: - Gdzie był w tm czasie Anioł Stróż ojca PIO? Co robił? Dlaczego go nie bronił? Dlaczego są …More
Ksiądz Piotr powiedział dziś, iż "im bardziej kapłan otwiera się na Boga, tym mocniej doświadcza działania szatana". Z różnych książek wiemy jak prześladowany był podobno przez złego ducha ojciec PIO. Okładany był, gdzieś czytałem, łańcuchami. Słyszeli to wyraźnie współbracia zakonu. Więc jest pytanie: - Gdzie był w tm czasie Anioł Stróż ojca PIO? Co robił? Dlaczego go nie bronił? Dlaczego są możliwe takie straszne rzeczy? Psychiatria takie zjawiska wyjaśnia chorobą. A my, wierzący w Chrystusa, jak na to mamy patrzeć? Czy szatan nie wie, że podjął walkę przegraną? Sprzeciwiać się Najwyższej potędze, jaką jest Bóg? Toż to absolutne frajerstwo.