lt.news
28

Tikintieji palaiko Mišias - vyskupas palaiko policiją

Prancūzijos katalikai lapkričio 15 d. daugelyje miestų vėl surengė demonstraciją dėl visoje šalyje uždraustų viešų Mišių dėl Covid-19 preteksto, nors nebuvo bažnyčiose nebuvo nei vieno Covid-19 židinio. …More
Prancūzijos katalikai lapkričio 15 d. daugelyje miestų vėl surengė demonstraciją dėl visoje šalyje uždraustų viešų Mišių dėl Covid-19 preteksto, nors nebuvo bažnyčiose nebuvo nei vieno Covid-19 židinio.
Nante policija uždraudė demonstraciją prie katedros, perkeldama ją į aikštę. Nanto vyskupas Laurentas Percerou atsiribojo nuo tikinčiųjų ir palaikė policiją savo pareiškime, kurį pasirašė du jo vietininkai generolai ir reikalavo „pagarbos“ valstybei.
„Vyskupas nepripažįsta savęs šioje demonstracijoje“, sakoma tekste, pabrėžiant, kad Percerou nori „dialogo“ su valstybe [kuri atsisako dialogo su Bažnyčia].
Percerou užprotestavo, kad „krikščionys nėra persekiojami“. Jo manymu, dabartinis mišių draudimas yra „susijęs tik su sveikatos priežastimi“. Daugelis bažnyčių Prancūzijoje yra didžiulės, lengvai leidžiančios palaikyti saugų atstumą.
#newsVtghcbfkux