csk.news
168

Müller: Toto Nie Je O Argumentoch Ale O "Intelektuálnom a Morálnom Šialenstve"

Mediálni aktivisti oligarchov sa uchýlili k nehanebnej propagande ohovárania po tom, čo Kardinál Gerhard Müller kritizoval v rozhovore oligarchami ovládaný „Nový Svetový Poriadok“.

Aj keď Müller povedal podobné veci už predtým, tentoraz sa z toho oligarchovia úplne zbláznili, dokonca sa uchýlili k falošnými obvineniami ako „konšpiračná teória“ alebo „antisemitizmus“, ako keby Judaizmus bol formou Covid nákazy.

Tvárou v tvár toľkému šialenstvu Müller pre LifeSiteNews.com (15. December) povedal, že „neexistuje žiadny spôsob, ako liečiť intelektuálne a morálne šialenstvo našich mienkotvorných vodcov“ [= mediálnych aktivistov].

Všimol si, že predstavenie „vytvorené teoretikmi rozhorčenia“ nie je o argumentoch v objektívnej diskusii, ale iba o „boji proti osobám, ktoré hovoria pravdu“.

V druhom vyhlásení Müller uviedol (Kath.net, 16. December), že oligarchovia otvorene nazývajú Covid „šancou“ (!) pre ich „Veľký Reset“.

Akákoľvek kritika pohľadu človeka, ktorý jr zredukovaný na ekonómiu, je odmietnutá „lacným propagandistickým trikom údajných konšpiračných teórií,“ analyzoval Kardinál.

Obrázok: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsYdbmenpevn