Edward7
400

Komunistyczne Chiny; wszyscy ludzie powinni być oznaczani, śledzeni, aby zapobiec Covid-19

Podczas gdy kłamliwe media dosłownie terroryzują obywateli fałszywymi wiadomościami na temat ukrytych „przypadków”, które są niczym innym jak fałszywie dodatnimi wynikami testów, które nic nie znaczą z medycznego lub naukowego punktu widzenia , a na świecie rządy wykorzystują wymyślony, ukryty kryzys, aby rozpętać tyranię przeciwko własnym obywatelom, wzorem Chin (...)

Xi Jinping, komunistyczny dyktator Chin i osobisty kumpel Joe Bidena (Sorosa i Rodszylda, Gatesa... dopow.), jest absolutnie podekscytowany, że najnowsza wersja koronawirusa (medialnego) był sukcesem w zamknięciu świata i zniszczeniu światowej gospodarki. Następnym krokiem, jak mówi , jest wdrożenie globalnego systemu kodów QR do oznaczania i śledzenia wszystkich ludzi, dając autorytarnym rządom, takim jak jego własny, możliwość ograniczenia podróżowania, jeśli osoba zostanie uznana za „zarażoną”.

Podczas ostatniego spotkania G20, który jest kim z globalistycznych światowych przywódców, Xi otwarcie wezwał do stworzenia „globalnego mechanizmu” weryfikującego „stan zdrowia” wszystkich ludzi na ziemi. Aby podróżować, osoby żyjące w nowym świecie - według przewidywań Xi; będą musiały uzyskać „pozwolenie” od rządu na poruszanie się, podobnie jak bydło, które trzeba oznaczyć kolczykami przed przejściem z kojca na pastwisko. Przyjmując „akceptowane na całym świecie kody QR”, twierdzi Xi, globalni dyktatorzy, tacy jak on, byliby w stanie łatwo uzyskać „wyniki testów kwasu nukleinowego” na ludziach w ciągu sekundy. Zautomatyzowane systemy prawdopodobnie obsługiwane przez sztuczną inteligencję (AI) wydałyby wówczas wynik „pozytywny” lub „negatywny” w zależności od statusu „zakażenia” danego "bydła".

„Musimy jeszcze bardziej zharmonizować zasady i standardy oraz ustanowić„ szybkie ścieżki ”, aby ułatwić uporządkowany przepływ ludzi” - powiedział Xi podczas elitarnego spotkania. „[Ma] nadzieję, że więcej krajów weźmie w tym udział”.

Podobnie jak kody kreskowe, które są obecnie obecne na produktach spożywczych w sklepie spożywczym, ludzkie kody kreskowe Xi byłyby wydawane wszystkim żyjącym osobom, najpierw na ich urządzeniach mobilnych, a ostatecznie bezpośrednio na ich skórze, prawdopodobnie w prawej ręce lub na czole. Urządzenia skanujące byłyby w stanie odczytać te kody kreskowe w celu przetworzenia ludzkiego "bydła" w systemie.
Okazuje się, że komunistyczne Chiny uruchomiły tego typu system już w lutym. Chińskie "bydło" otrzymuje teraz kodeksy zdrowotne w stylu sygnalizacji świetlnej, które określają, czy wolno im podróżować. Zielony kod oznacza, że mogą podróżować „swobodnie”, podczas gdy pomarańczowy lub czerwony oznacza, że "ludzki inwentarz" musi najpierw poddać się kwarantannie przez okres do dwóch tygodni.

Liberałowie pragnący zostać napiętnowani jak bydło w nowym porządku świata
Część tego, w jaki sposób Chiny określają, które ludzkie" bydło" może swobodnie podróżować, a które musi pozostać w domu, jest w dużej mierze zależna od systemu oceny zdolności kredytowej w kraju komunistycznym. Na przykład ludzkie "bydło", które zbyt często jest nieposłuszne rządowi, może mieć niski wynik, który uniemożliwia im poruszanie się, podczas gdy rządowi kapusie są znacznie wyżej w "łańcuchu pokarmowym".
Innymi słowy, chiński system rządów jest bardzo podobny do tego, co przedstawiono w filmach takich jak " 1984 i Zwierzęca farma" , a Xi ma nadzieję wyeksportować ten sam system kontroli do Stanów Zjednoczonych, a także do innych miejsc na świecie.

Skrajnie lewicowi zapewne będą zachwyceni taką koncepcją, widząc, że już teraz czerpią radość z niekonstytucyjnych ograniczeń, takich jak dystans społeczny i obowiązkowe noszenie masek. Możesz być pewien, że liberalne bydło chętnie ustawi się w kolejce, aby otrzymać kody kreskowe, gdy tylko będą dostępne.
W międzyczasie dyrektor wykonawczy Human Rights Watch Kenneth Roth ostrzegł, że plan Xi „może łatwo stać się koniem trojańskim do szerszego monitorowania politycznego i wykluczenia” .
„Uważaj na propozycję rządu chińskiego dotyczącą globalnego systemu kodów QR”, dodał Roth w tweecie, zauważając, że plan jest niesamowicie „podobny do niebezpieczeństw związanych z chińskim systemem kredytu społecznego”.
Coraz bardziej z każdym dniem staje się oczywiste, że" pandemia Covid-19" to niewiele więcej niż globalistyczny wysiłek fałszywej flagi, mający na celu doprowadzenie do tak zwanego Wielkiego Resetu.

Autor : Mike Adams (Ethan Huff)
naturalnews.com/…d-tracked-prevent-covid19.html
"Wielki Reset" to Nowy Porządek świata

Przymusowe szczepienia są nieodłączną częścią planu „zresetowania” globalnego systemu gospodarczego, zmieniając na zawsze życie, jakie znamy. Teraz wprowadzane są globalne paszporty szczepień i to tylko kwestia czasu, zanim status szczepień będzie warunkiem wstępnym podróży

CommonPass to cyfrowy „paszport zdrowotny” stworzony przez The Commons Project, Światowe Forum Ekonomiczne i Fundację Rockefellera

Gdy otrzymasz wynik testu lub szczepionkę, dane te zostaną przesłane do aplikacji na Twoim telefonie komórkowym. Aplikacja generuje kod kreskowy, który jest następnie skanowany na lotnisku, podczas zameldowania w hotelu oraz wszędzie tam, gdzie weryfikacja statusu szczepionki zostanie uznana za niezbędną

Cyfrowy system odprawy CommonPass jest obecnie testowany przez United Airlines na lotach między Londynem a Newark oraz Cathay Pacific na lotach między Hongkongiem a Singapurem

W białej księdze z kwietnia 2020 r. Fundacja Rockefellera określiła ramy strategiczne, które wyraźnie mają stać się częścią struktury stałego nadzoru i kontroli społecznej, która poważnie ogranicza wolność osobistą i wolność wyboru

Na całym świecie istnieje znaczny opór przeciwko obowiązkowym szczepieniom COVID-19, ale nawet jeśli szczepionka stanie się „dobrowolna”, odmowa jej przyjęcia będzie miała poważne konsekwencje dla osób cieszących się wolnością.
Od miesięcy "piszą na ścianie": Przymusowe szczepienia są nieodłączną częścią planu „zresetowania” globalnego systemu gospodarczego, zmieniając na zawsze życie, jakie znamy. Teraz faktycznie wprowadzane są globalne paszporty szczepionek i to tylko kwestia czasu, zanim status szczepień będzie warunkiem wstępnym podróży.
Na ile dobrowolne jest to, że musisz mieć szczepionkę na COVID-19, jeśli kiedykolwiek zechcesz opuścić kraj - lub nawet stan - w którym mieszkasz, w dowolnym momencie do końca życia?

CommonPass
CommonPass 1 to cyfrowy „paszport zdrowia” zainicjowany przez The Commons Project, Światowe Forum Ekonomiczne i Fundację Rockefellera, który w pierwszym tygodniu lipca 2020 r. Zwołał ponad 350 liderów z sektora publicznego i prywatnego w 52 krajach w celu zaprojektowania wspólne ramy „bezpiecznego ponownego otwierania granic” na całym świecie. Proponowane ramy obejmują:

Każdy naród musi opublikować swoje kryteria badań przesiewowych stanu zdrowia przed wjazdem do kraju w standardowym formacie we wspólnych ramach

Każdy kraj musi zarejestrować zaufane obiekty, które przeprowadzają testy laboratoryjne COVID-19 pod kątem podróży zagranicznych i podają szczepionki wymienione w rejestrze CommonPass

Każdy kraj zaakceptuje status badań przesiewowych od zagranicznych gości za pośrednictwem aplikacji i usług opartych na strukturze CommonPass

Identyfikację pacjenta należy przeprowadzić w czasie pobierania próbki i / lub szczepienia zgodnie z międzynarodowym standardem


Ramy CommonPass zostaną zintegrowane z procesami rezerwacji lotów i hoteli oraz odpraw
Ostatecznie platforma CommonPass zostanie zintegrowana z już istniejącymi aplikacjami do ochrony zdrowia, takimi jak Apple Health i CommonHealth. Jeśli chcesz podróżować, Twoja osobista karta zdrowia zostanie oceniona i porównana z wymogami wjazdu do danego kraju, a jeśli ich nie spełnisz, zostaniesz skierowany do zatwierdzonego miejsca przeprowadzania testów i szczepień.
Zrzut ekranu z filmu ilustruje ogólną koncepcję tego, jak to wszystko będzie działać. Gdy otrzymasz wynik testu lub szczepionkę, dane te zostaną przesłane do aplikacji na Twoim telefonie komórkowym. Aplikacja generuje kod kreskowy, który jest następnie skanowany na lotnisku, podczas zameldowania w hotelu i wszędzie tam, gdzie weryfikacja statusu szczepionki jest konieczna.
To, że Fundacja Rockefellera jest jednym z trzech założycieli CommonPass, nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że położyli podwaliny pod to w swoim dokumencie z 21 kwietnia 2020 r. 2 „Krajowy plan działania w zakresie testowania COVID-19 - strategiczne kroki w celu ponownego otwarcia naszych miejsc pracy i nasze społeczności ”.
Ta biała księga określiła ramy strategiczne, które wyraźnie mają stać się częścią struktury stałego nadzoru i kontroli społecznej, która poważnie ogranicza wolność osobistą i wolność wyboru.
Ostrzega również, że wymagana będzie eliminacja prywatności, stwierdzając, że „pewne obawy dotyczące prywatności należy odłożyć na bok w przypadku czynnika zakaźnego tak zjadliwego jak COVID-19…” System śledzenia zaproponowany przez Fundację Rockefellera wymaga również dostępu do innych danych medycznych, które informuje nas, że system będzie miał wiele innych zastosowań poza śledzeniem przypadków COVID-19.

Rozpoczyna się śledzenie na całym świecie
Ten cyfrowy system odpraw jest obecnie testowany przez United Airlines 3 podczas lotów między Londynem a Newark oraz Cathay Pacific podczas lotów między Hongkongiem a Singapurem. 4 Jak donosi Tott News, 15 listopada 2020 r .: 5

„Wolontariusze lądujący na międzynarodowym lotnisku Newark Liberty lotem nr 15 linii United Airlines z londyńskiego lotniska Heathrow korzystali z karty zdrowia CommonPass na swoim telefonie komórkowym, aby udokumentować swój status COVID-19 i podzielić się nim z personelem linii lotniczych po zejściu na ląd.

Urzędnicy z US Customs and Border Protection oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC) obserwowali demonstrację CommonPass w Newark… Proces transatlantycki był następstwem udanego procesu CommonPass podczas lotu Cathay Pacific z Hongkongu do Singapuru 6 października.

Paul Meyer, dyrektor generalny The Commons Project, mówi, że przewiduje się, że po wstępnych próbach CommonPass zostanie wdrożony na innych trasach, w tym na trasach międzynarodowych do iz Australii…

Widzimy teraz początkowe fazy ogólnoświatowego systemu śledzenia, który będzie powiązany ze stanem zdrowia każdego człowieka… To zawsze było na porządku dziennym. Śledzenie przesyłki; zidentyfikować niepożądane przez oszustwo ”.


CommonPass to trybik w wielkim kole resetowania
Jak wyjaśniono w „ Co musisz wiedzieć o„ wielkim resecie translate.google.com/…020/10/28/the-great-reset.aspx ”, "pandemia" jest wykorzystywana jako uzasadnienie,by odejść od kapitalizmu i wolnej przedsiębiorczości do nowego systemu technokracji. Zwróćcie uwagę, że słowo „technokracja” nigdy nie jest używane przez prawdziwych technokratów. Zamiast tego mówią o Wielkim Zresetowaniu i czwartej rewolucji przemysłowej, której fundamenty sprowadzają się do transhumanizmu. W przeszłości plan ten nazywano „nowym porządkiem świata” lub „jednym porządkiem świata”. Wszystkie te terminy odnoszą się jednak do programu, który ma ten sam ostateczny cel.
CommonPass jest trybikiem w tym planie Wielkiego Resetowania. To początkowy etap masowego śledzenia i namierzania pod pozorem ochrony wszystkich przed chorobami zakaźnymi. Zapewniamy, że nie będzie to ograniczone do COVID-19. Pandemia jest tylko uzasadnieniem wprowadzenia tego radykalnego nowego stylu życia.

To plan, który powstaje od dziesięcioleci. Ostatecznie celem jest monitorowanie i kontrolowanie świata poprzez nadzór technologiczny. To światowy rząd kierowany przez samozwańczych elit; stąd apeluje o całkowity demontaż systemu politycznego, w tym konstytucji Stanów Zjednoczonych. Skazane są również na zatarcie granic narodowych.

Zrównoważone finanse cyfrowe
Technokracja to system gospodarczy oparty na zasobach, dlatego na Światowym Forum Ekonomicznym mówi się o tworzeniu „zrównoważonych finansów cyfrowych” 6, gospodarki opartej na węglu i handlu kredytami węglowymi. 7 Jak wyjaśniono na jej stronie internetowej: 8

„Finanse cyfrowe odnoszą się do integracji "big data", sztucznej inteligencji (AI), platform mobilnych, blockchain i Internetu rzeczy (IoT) w świadczeniu usług finansowych. Zrównoważone finansowanie odnosi się do usług finansowych uwzględniających kryteria środowiskowe, społeczne i związane z zarządzaniem (ESG) w decyzjach biznesowych lub inwestycyjnych.

W połączeniu zrównoważone finanse cyfrowe mogą wykorzystywać nowe technologie do analizowania danych, wspomagania decyzji inwestycyjnych i tworzenia miejsc pracy w sektorach wspierających przejście na gospodarkę niskoemisyjną ”.


Te raczej nieszkodliwie brzmiące definicje skrywają prawdziwy zamiar, który zszokowałby ludzi do głębi, gdyby chcieli zobaczyć pełny obraz. Profesor Klaus Schwab, założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego, stwierdził, że czwarta rewolucja przemysłowa „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości” wraz z wszczepialnymi mikroczipami zdolnymi do odczytywania myśli. 9

Nie wydaje się to już zbyt daleko idące, jeśli weźmie się pod uwagę, że technokracja wymaga do działania inżynierii społecznej. Wymaga pełnego nadzoru. Wymaga, aby każda osoba była przywiązana do cyfrowej matrycy - fizycznie, psychicznie i finansowo - tak, aby nie mogła się zbuntować.

Plan zdehumanizacji ludzkości
Kiedy światowi przywódcy mówią teraz o „lepszym budowaniu z powrotem” i snują opowieści o utopii, w której ludzkość nie ma już negatywnego wpływu na środowisko, tak naprawdę mówią o przejściu do świata, w którym ludzkość nie jest już wolna, by robić dowolną z rzeczy, w które wcześniej się angażowaliśmy i które zazwyczaj lubiliśmy.
CommonPass jest trybikiem w tym planie Wielkiego Resetowania. To początkowy etap masowego śledzenia i namierzania pod pozorem ochrony wszystkich przed chorobami zakaźnymi. Zapewniamy, że nie będzie to ograniczone do COVID-19. Pandemia jest tylko uzasadnieniem wprowadzenia tego radykalnego nowego stylu życia.
Globalne blokady są również nieodłączną częścią tego planu. Być może widziałeś artykuły, w których rozważano, jak drogi wodne i powietrze oczyszczają się, podczas gdy wszyscy spędzali tygodnie w pomieszczeniach. Kto wie, że w przyszłości możemy spodziewać się blokad - okresowych aresztów domowych dla dobra środowiska, jeśli nie po to, by zapobiec ostatniej epidemii.

Tymczasem dystans społeczny i noszenie masek oddziela nas od bliźnich, demoralizuje i odczłowiecza oraz czyni nas samotnymi, lękliwymi i niespokojnymi, co z kolei uniemożliwia nam logiczne myślenie i koordynowanie wysiłków oporu z innymi. Dodaj do tego rażąco stronnicze media i drakońską cenzurę, w której władcy Big Tech decydują, jakie opinie, a nawet fakty są dozwolone, a które nie.
Kiedy pomnożymy to wszystko razem, zaczyna wyglądać jak największy "psyop" w historii ludzkości, co z kolei rodzi pytanie: jeśli kierunek, w którym chcą nas podążać, rzeczywiście doprowadzi do utopii, czy tego rodzaju wysiłek socjotechniczny naprawdę będzie niezbędny?

Witamy w 2030 roku
10 listopada 2016 r. Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało artykuł 12 w Forbes zatytułowany „Witamy w 2030 r .: nic nie posiadam, nie mam prywatności, a życie nigdy nie było lepsze”. Przeczytajmy poza przerażającym nagłówkiem i zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi, dobrze?

„Witajcie w roku 2030. Witajcie w moim mieście - a raczej„ naszym mieście ”. Niczego nie mam. Nie mam samochodu. Nie mam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań.

Może ci się to wydawać dziwne, ale dla nas w tym mieście ma to sens. Wszystko, co uważałeś za produkt, stało się teraz usługą. Mamy dostęp do transportu, zakwaterowania, jedzenia i wszystkiego, czego potrzebujemy w naszym codziennym życiu. Jedna po drugiej wszystkie te rzeczy stawały się darmowe, więc posiadanie zbyt wielu rzeczy nie miało dla nas sensu ...

W naszym mieście nie płacimy czynszu, bo ktoś inny korzysta z naszej wolnej przestrzeni, gdy jej nie potrzebujemy. Mój salon służy do spotkań biznesowych, kiedy mnie tam nie ma. Od czasu do czasu sam będę gotować. To proste - niezbędny sprzęt kuchenny jest dostarczany pod moje drzwi w ciągu kilku minut…

Zakupy? Naprawdę nie pamiętam, co to jest. Większość z nas przełożyła się na wybór rzeczy do użycia. Czasami sprawia mi to przyjemność, a czasami po prostu chcę, aby algorytm zrobił to za mnie. Zna mój gust lepiej niż ja do tej pory.

Kiedy sztuczna inteligencja i roboty przejęły tak dużą część naszej pracy, nagle mieliśmy czas, aby dobrze zjeść, dobrze spać i spędzać czas z innymi ludźmi… Pracę, którą wykonujemy, można wykonać w dowolnym momencie. Naprawdę nie wiem, czy nazwałbym to już pracą. To bardziej jak czas na myślenie, czas tworzenia i czas na rozwój…

Od czasu do czasu denerwuje mnie fakt, że nie mam prawdziwej prywatności. Nigdzie nie mogę iść i nie zostać zarejestrowanym. Wiem, że gdzieś wszystko, co robię, myślę i marzę, jest rejestrowane. Mam tylko nadzieję, że nikt nie wykorzysta tego przeciwko mnie. W sumie to dobre życie ”.


Techno-Tyranny wkracza w szeroki dzień
Jak zauważono w artykule 13 The Last American Vagabond „Techno-Tyranny: How the US National Security State Is using Coronavirus to Reired Orwellowan Vision”, Stany Zjednoczone szybko przyjmują oparty na sztucznej inteligencji system masowego nadzoru, rywalizujący z chińskim i legalnym a przeszkody strukturalne są usuwane „pod pozorem zwalczania kryzysu koronawirusa”.
Ponownie, technokracja wymaga do działania inżynierii społecznej, której skuteczność z kolei wymaga masowego nadzoru i automatyzacji. W pierwszej połowie XX wieku George Orwell napisał dystopijną powieść „1984”, w której rząd kontrolował każdy aspekt życia człowieka, w tym jego myśli.
Dziś wydaje się, że naukowcy zamierzają przekształcić koszmarną wizję Orwella w rzeczywistość, wykorzystując pandemię COVID-19, bezpieczeństwo narodowe i zdrowie publiczne jako uzasadnienie tego. Nie oczekuj jednak, że to przyznają. Zamiast tego przygotuj się na różne warianty powyższego artykułu Forbesa. Zasadniczo jest to świat, w którym wszyscy zostali pozbawieni celu.

Algorytmy sztucznej inteligencji podejmują decyzje za Ciebie, a jeśli sam się nie posłuchasz lub zaczniesz wymyślać wymyślne myśli, możesz spodziewać się pozbawienia praw finansowych i społecznych. Skuteczne wyeliminowanie jednostki ze społeczeństwa będzie tak łatwe, jak naciśnięcie przycisku i zablokowanie cyfrowego portfela i identyfikacji.
Już teraz wielu prawdomównych, którzy zostali usunięci z YouTube i innych platform mediów społecznościowych, jednocześnie straciło swoje konta PayPal i inne cyfrowe konta płatnicze. Bez wcześniejszego ostrzeżenia i bez uzasadnienia. Wyobraź sobie, że wszystkie twoje finanse byłyby powiązane w cyfrowy system finansowy i wszystko zostało zamknięte na raz. Jestem pewien, że to zniechęciłoby prawie wszystkich do wyrażania jakichkolwiek sprzecznych poglądów.
Jeśli uważasz, że tego rodzaju technologia wciąż jest na swoim miejscu, obejrzyj poniższy film Spiro Skouras, w którym omawia on wprowadzenie biometrycznego portfela cyfrowego ONZ. To niewątpliwie przybliża ONZ o krok do zostania de facto światowym centrum przywództwa.
Sztuczna inteligencja to coś więcej, niż można sobie wyobrazić
Rzeczywiście, sztuczna inteligencja jest kluczowym elementem skutecznego nadzoru i inżynierii społecznej. Dane są bezużyteczne, chyba że możesz je zinterpretować i na ich podstawie podjąć decyzje. Jak zauważył The Last American Vagabond: 14

„[W 2019 r.] Organ rządu USA zajmujący się badaniem, w jaki sposób sztuczna inteligencja może„ sprostać potrzebom bezpieczeństwa narodowego i obronności Stanów Zjednoczonych ”, omówił szczegółowo„ strukturalne ”zmiany, którym musi przejść amerykańska gospodarka i społeczeństwo, aby zapewnić przewaga technologiczna nad Chinami, zgodnie z niedawnym dokumentem 15 uzyskanym na wniosek FOIA.

Dokument ten sugeruje, że Stany Zjednoczone podążają śladem Chin, a nawet przewyższają je w wielu aspektach związanych z technologiami opartymi na sztucznej inteligencji, zwłaszcza w stosowaniu masowego nadzoru.

Ta perspektywa wyraźnie koliduje z publiczną retoryką wybitnych amerykańskich urzędników rządowych i polityków na temat Chin, którzy określili inwestycje technologiczne chińskiego rządu i eksport jego systemów nadzoru i innych technologii jako główne „zagrożenie” dla „stylu życia” Amerykanów. 16 ”

Dokument 17, do którego odnosi się artykuł, został opracowany przez Narodową Komisję Bezpieczeństwa ds. Sztucznej Inteligencji (NSCAI), organizację rządową utworzoną ustawą National Defense Authorization Act (NDAA) z 2018 roku.
Jego celem jest „rozważenie metod i środków niezbędnych do przyspieszenia rozwoju sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i powiązanych technologii, aby kompleksowo sprostać potrzebom bezpieczeństwa narodowego i obronności Stanów Zjednoczonych” oraz zapewnić, że USA utrzymają przewagę technologiczną.
W tym celu NSCAI naciska na przegląd amerykańskiego stylu życia i gospodarki w celu wprowadzenia bardziej wszechstronnego aparatu nadzoru opartego na sztucznej inteligencji. Innymi słowy, wielki reset.

Jak oprzeć się wielkiemu resetowi
Jak na ironię, podczas gdy prawdziwym planem jest wprowadzenie napędzanej technologią globalistycznej dystopii wolnej od demokratycznych kontroli, technokraci mówią o tym planie jako o sposobie przywrócenia nam harmonii z Naturą. (to samo mówi Bergoglio ...dopow)
Jak omawiam w „ The Global Takeover Is Underway ”, medyczna tyrania i cenzura niezależnego myślenia, które pojawiły się podczas tej pandemii, są nieuniknionym elementem Wielkiego Resetowania, a jeśli teraz myślisz, że jest źle, poczekaj, aż cały system jest w pełni "online".
Sama idea sprzeciwu stanie się myślą o przeszłości, ponieważ twoje życie - twoje zdrowie, możliwości edukacyjne i zawodowe, twoje finanse i twoja tożsamość - będą tak splecione ze zautomatyzowaną infrastrukturą technologiczną, że każda próba uwolnienia się spowoduje że jesteś zablokowany lub usunięty z systemu, co oznacza, że nie możesz się uczyć, pracować, podróżować ani kupować czegokolwiek.

Wiem, że brzmi to naciągane, ale kiedy podążasz za technokratycznym planem do jego nieuniknionego końca, w zasadzie to kończy się tak. Znaki ostrzegawcze są wszędzie wokół nas, jeśli jesteśmy skłonni zobaczyć je takimi, jakimi naprawdę są. Pozostaje tylko pytanie, czy wystarczająco dużo ludzi jest skłonnych się temu oprzeć, aby coś zmienić .
Idąc tym tropem, zastanówmy się dokładnie nad ... Benjaminie Franklinie, który ostrzegał przed utratą naszej wolności. Często zastanawiam się nad nimi, gdy rozważam potencjalne opcje w tych nowych, wymyślonych wyzwaniach kryzysowych, z którymi mamy do czynienia:
Ci, którzy zrezygnowaliby z niezbędnej wolności, aby kupić trochę tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują ani na Wolność, ani na Bezpieczeństwo. ~ Benjamin Franklin
articles.mercola.com
...
Jesteśmy na skraju globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to dobry wielki kryzys i narody przyjmą Nowy Porządek Świata”. – David Rockefeller

„Liderzy waszego kraju i rządzący waszym światem coraz szybciej biegną wprowadzając panowanie złego, którego poznacie jako antychrysta jednego świata. Plan jego rządów opracowywano przez wiele lat”. ...więcej - wolna-polska.pl/…oza-o-rzadzacej-elicie-2020-11
Globalny plan zmniejszenia populacji świata i obalenia przywódców na świecie -
26.11.2010, 03:00 - paruzja.info/2010.11.26_03-00.php