Clicks2.2K
krumpeľ
1

Prečo sa nedám zaočkovať proti covidu-19

Dermatologička MUDr. Alica Tomková

1. Očkovanie neznamená, že neochoriem, neznamená to, že nebudem nosičom - takže to znamená, že aj očkovaný môžem nakaziť kohokoľvek. Možno môžem mať ľahší priebeh choroby, ale to môže mať takmer každý, lebo mor stúpa každý deň. Odhaduje sa, že do konca februára to bude 70 % obyvateľov.

2. Nemá čas, počas ktorého nás očkovanie ochráni - vírus mutuje dvakrát rýchlejšie ako chrípka - dáme sa zaočkovať 2. x do roka, stále? Do konca našich dní? Kto to zaplatí? Komu to prinesie zisk?

3. Princíp vakcíny Pfizer a iných vakcín na základe m-RNA je úplne nový, netestovaný, bez dlhodobých testov. Toto je zásah do genetiky svalových buniek. Bez dlhodobých klinických skúšok sa očkovať nedá! Toto sa v minulosti ešte nikdy nestalo. Autoimunitné reakcie na túto vakcínu sú veľmi pravdepodobné, t. j. že náš organizmus bude reagovať na vlastné bunky. Nepozná svoj vplyv na rakovinové ochorenia, reprodukciu, genetiku...

4. vírus SARS-CoV-2 nie je ebola, jeho úmrtnosť ani úmrtnosť nie je veľká, je to primárne mediálny vírus na pokrytie hospodárskej krízy.

5. Existuje liek Isoprinosine, ktorý je veľmi úspešný v liečbe, ale zámerne jeho účinok nie je zverejnený.

6. Nedokážete sa očkovať do konca života - vždy na mutáciu vírusu, ktorý je už v rovnakom veku...

Otvorme Česko, chráňme riziko, žime, neprežívajme!

Sme svedkami bezprecedentného nárastu úzkosti a depresie, zaznamenávame rizikové faktory pre tzv. ′′ rýchla ′′ smrť, ako sú mŕtvice a infarkt. Počet samovrážd strojnásobil (9. lekárska tribúna). Obmedzuje sa štandardná, nečestná, zdravotná starostlivosť. Ľudia sa boja ísť k lekárovi a tak zanedbávajú včasnú diagnostiku aj bežných ochorení - žiaľ aj nádory kože a vnútorných orgánov. Predobjednaná starostlivosť je odložená, operácia bedrového kĺbu, operácia prietrže slabiny, takže pacienti žijú v bolestiach.
ZŤP nemôžu chodiť na kúpaliská, športoviská, deti a športovci. Deti sú stále blokované dištančným vzdelávaním, nehýbu sa, nemajú sociálne väzby. Kultúra krajiny odpadá. Ako sa niekto naučí dištančne hrať na husle, klavír, tanec? Aké ovocie budeme zbierať o pár rokov? O rozvrate podnikateľského prostredia ani nehovorím.

Vírus si žije svoj život, obmedzenia ho nezastavia, ochorie aj ten, kto sa chráni. Kto sa nechráni, neznamená, že ochorie. Ručný ekzém, mikrobiálny ekzém na tvári, bakteriálne zápaly dýchacích ciest a pľúc pribúdajú - pretože masky zabraňujú zdravému dýchaniu. Dýchanie je očistný a fyziologický proces. Dlho sa to nedá obmedzovať. Masky sa teraz nosia, len aby ste mali niečo na ústach a nedostali lístok. Jednorazové masky by sa mali meniť po 2 hodinách a následne hodiť do špeciálnych nádob, ktoré nikde neexistujú. Rúška by sa mali prať a žehliť každý deň, ale aj tak sa vírusy nezničia (okrem toho, že to aj tak nikto nerobí)! Väčšina ľudí s maskami manipuluje so všetkým - berie to z vrecka, má to pripevnené na rukávoch, niektorí majú od jari jednu masku... Ale človek nie je sterilné zviera! Bežne máme baktérie, vírusy a huby na slizniciach. Stretnutie infekčných látok u detí stimuluje produkciu ich imunity. Nie je preto normálne, aby sme mali sterilné ruky, sterilné naše životné prostredie, všetko pokryté dezinfekciou. Okrem toho je dezinfekcia len dezinfekcia, ale nie sterilizácia!

Nie, nechcem žiť v krajine, kde hŕstka rozbitých teoretikov dáva smer.

Chcem žiť, nie prežiť. Zobuďte sa, prosím, chráňte rizikové skupiny, ale žite a nechajte žiť.

~ MUDr. Alica Tomková, dermatologička ~

Zdroj: Informačný leták o covid vakcíne od českej dermatologičky MUDr. Tomkovej - Zem&Vek (zemavek.sk)
Luc Ka shares this
5
:))