Igor75
101.2K

Nadchodzi Nowy Porządek Świata

Już niebawem może odrodzić się system totalitarny, który zniewoli nasza planetę.

Jedną czwartą ludzkości czeka zagłada. Ci, którzy przeżyją, staną się niewolnikami. Tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata. Kiedy on nastąpi? Niestety – jak wieszczą niektórzy – już niedługo.
Zwolennicy Nowego Porządku Świata mają szczytne ideały. Chcą, by naszą planetą rządził światowy rząd, który będzie rozwiązywał wszelkie konflikty i spory, zapobiegał wybuchom wojen. Pokój na świecie ma być pierwszym elementem nowego systemu. Gdy on zapanuje, będzie możliwy niezakłócony rozwój gospodarczy i technologiczny. Na jego bazie dojdzie do wyeliminowania różnic ekonomicznych pomiędzy poszczególnymi krajami, wszyscy mają żyć w dobrobycie. Zostanie też zatrzymana ekologiczna degradacja naszej planety. Jednym słowem – na świecie zapanuje sprawiedliwość, równość i spokój.

Epidemia zdziesiątkuje ludzi

Hasła oczywiście szczytne, ale jak podkreśla wielu ekspertów, na podobnych założeniach opierały się faszyzm i komunizm. Nowy Porządek Świata przyniesie korzyść tylko tym, którzy będą nim rządzili, a to będzie bardzo wąskie grono. Co czeka pozostałych? Przede wszystkim zagłada, zginie nawet połowa ludzkości. Tak przynajmniej szacują zwolennicy teorii spiskowych. Wszystko za sprawą sztucznie wywołanej epidemii, która zdziesiątkuje naszą populację. Ci, którzy ocaleją, zostaną zgromadzeni w specjalnych miastach, będących olbrzymimi molochami, oddzielonymi od siebie bezkresnymi połaciami parków przyrodniczych. Przyroda ma być chroniona w sposób szczególny, po to, aby powstrzymać ekologiczną degradacji Ziemi. Jednak pod przykrywką ochrony środowiska, nastąpi koncentracja ludności. Będzie ona służyć łatwiejszemu sprawowaniu kontroli nad odizolowanymi od siebie społecznościami.
Nowa władza dążyć będzie do całkowitych likwidacji granic państw. Nie będzie wojen i konfliktów zbrojnych. Ludziom zostaną wszczepione specjalne czipy. Z jednej strony będą ich chronić przed zakaźnymi chorobami, z drugiej – staną się zależni od tych, którzy te urządzenia będą kontrolować. Buntownicy będą umieszczani w obozach koncentracyjnych, gdzie zostaną poddani eksterminacji.

“Wielki Brat” już wszedł do gry

Skuteczniejszy nadzór nad ludźmi zapewnią nie tylko armia, surowe regulacje, ale przede wszystkim tajne służby. To one będą miały dostęp do baz danych obywateli, w których zostanie zgromadzona kompletna wiedza o nich. Będą w nich zawarte informacje dotyczące zdrowia, majątku, oraz wszystko co dotyczyć będzie danej osoby. To ma być jeden z podstawowych elementów uzyskania pełnej kontroli nad obywatelami. Abstrakcja? Niestety nie, to wszystko dzieje się już obecnie. USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Nowa Zelandia budują, mającą coraz większy zasięg, sieć wywiadu elektronicznego Echelon. Służy ona do globalnego nasłuchu i gromadzenia danych. “Wielki Brat” już wszedł do gry i śledzi każdy nasz krok.

Kto będzie nami rządził

Nowy Porządek Świata przewiduje, że władzę nad światem przejmie jedna organizacja, stworzona na wzór ONZ. To ona będzie rozstrzygała wszelkie spory, mając do dyspozycji potężną armię, która będzie w stanie narzucić swą wolę każdemu państwu na świecie. Cena za pokój będzie jednak bardzo wysoka. Drastycznie ograniczone zostaną prawa człowieka. Wszelkie aspekty życia zostaną poddane pod kontrolę władz. To one będą decydować o miejscu zamieszkania, typie wykonywanego zawodu, a nawet o liczbie dzieci w danej rodzinie.
Amerykański naukowiec, prof. Henry Lamb, podkreśla, że ONZ od momentu powstania uzurpuje sobie prawo do przejęcia władzy nad planetą w ramach “globalnego zarządzania”. Według niego, to na bazie tej organizacji powstanie światowy rząd, który uzyska pełną kontrolę nad naszą planetą. Co prawda większość państw przetrwa, ale ich suwerenność będzie tylko pozorna. Swój byt będą musiały oprzeć na prawach uchwalonych przez globalną organizację. Ci, którzy będą próbowali się wyłamać z Nowego Porządku, będą musieli się liczyć z reakcją armii Narodów Zjednoczonych, która bez skrupułów rozliczy się buntownikami (więcej o teorii prof. Lamba można przeczytać w jego serwisie sovereignity.net)

Elita i niewolnicza masa

Dostęp do władzy będą mieli oczywiście wybrani. Do światowego rządu wejdą wpływowi politycy, miliarderzy i niektórzy naukowcy. Ci ostatni będą nadzorowali prace nad stworzeniem specjalnie “zmodyfikowanych” pokoleń. Będą one podatne na manipulacje, a przez to łatwiej będzie nad nimi zapanować. Kolejne odkrycia naukowe posłużą zaś do tego, by elita rządząca Nowym Światem niepodzielnie kontrolowała zniewolone miliardy. Taki wariant już w 1931 roku opisał Aldous Huxley w swej książce “Nowy wspaniały świat”.

Globalny totalitaryzm

Wprowadzenie Nowego Porządku Świata najbardziej dotknie zwykłych ludzi. To oni staną się niewolniczą masą, na bazie której zostanie zbudowany nowy system. Gdy globalna organizacja uzyska odpowiednie narzędzia i kontrolę nad ludźmi, idealistyczny w swoich zamierzeniach ład, stanie się karykaturą wolności i sprawiedliwości. Kontrola wszelkich aspektów życia, szpiegowanie ludzi na szeroką skalę, dodatkowe uprawnienia dla policji i tajnych służb, wzrost roli wojska – to wszystko sprawi, że odrodzi się system totalitarny, na niespotykaną dotąd skalę. To, czy objawi się on w formie faszyzmu, czy komunizmu, jest sprawą drugorzędną. Zwolennicy teorii spiskowych podkreślają, że świat zrobił już niestety kilka kroków na drodze do tej niebezpiecznej utopii.

Piotr Pezdan

wolna-polska.pl/wiadomosci/nadchodzi-nowy-…
daniel.k
Żydzi zmienili kościół w oborę
Żydzi w całości zniszczyli wioskę jego rodziny. W jeden dzień z tętniącej życiem miejscowości pozostały tylko zgliszcza. Palili i burzyli co się dało. Rozstrzelali siedmiu miejscowych chłopaków, a cztery tysiące ludzi straciło dom. Muzułmanie i chrześcijanie – pół na pół. Oberwało się każdemu – kościół zmienili w oborę. Poznajcie Eliasa i jego historię – …More
Żydzi zmienili kościół w oborę
Żydzi w całości zniszczyli wioskę jego rodziny. W jeden dzień z tętniącej życiem miejscowości pozostały tylko zgliszcza. Palili i burzyli co się dało. Rozstrzelali siedmiu miejscowych chłopaków, a cztery tysiące ludzi straciło dom. Muzułmanie i chrześcijanie – pół na pół. Oberwało się każdemu – kościół zmienili w oborę. Poznajcie Eliasa i jego historię – dumnego chrześcijanina z Palestyny żyjącego dziś w Libanie.
Igor75
Prosto z mostu - Żydzi zmienili kościół w oborę
Izrael to państwo, o którym chyba nie da się usłyszeć nic dobrego w Sydonie. – Izrael robił to samo co Państwo Islamskie już 67 lat temu. To rasistowskie i totalitarne państwo. Macie do nich żal jako chrześcijanie czy jako Arabowie? – pytam. – Religia nie miała znaczenia. W 1948 chcieli wyrzucić każdego Araba z domu. Chociaż mój kolega z Hajfy …More
Prosto z mostu - Żydzi zmienili kościół w oborę
Izrael to państwo, o którym chyba nie da się usłyszeć nic dobrego w Sydonie. – Izrael robił to samo co Państwo Islamskie już 67 lat temu. To rasistowskie i totalitarne państwo. Macie do nich żal jako chrześcijanie czy jako Arabowie? – pytam. – Religia nie miała znaczenia. W 1948 chcieli wyrzucić każdego Araba z domu. Chociaż mój kolega z Hajfy mówi, że Żydzi nienawidzą nas, chrześcijan, za to, co zrobił im Hitler. Tożsamość narodowa wydaje się być ważniejsza dla Arabów od tej religijnej, chociaż mój rozmówca nie do końca to potwierdza: – To prawda, ale współcześnie wiele się zmieniło. Część muzułmanów wyżej stawia religię niż narodowość. Według Eliasa to wszystko zmieniło się w trakcie syryjskiej wojny. Uczucie „prześladowania” przez reżimy wspierane przez chrześcijan stało się dość powszechne.
Igor75
Prosto z mostu - Żydowski rabin pali Biblię
Coraz więcej antychrześcijańskich incydentów w Izraelu. Tym razem żydowski rabin spalił na oczach ludzi Pismo Św.
Dane rabina, który dokonał tego czynu są nieznane, ale o całej sprawie poinformowali chrześcijanie z Palestyny powołując się na Yosefa Mizracha - innego rabina, który wrzucił nagranie do internetu.
Postanowiliśmy o sprawę zapytać Eliasa …More
Prosto z mostu - Żydowski rabin pali Biblię
Coraz więcej antychrześcijańskich incydentów w Izraelu. Tym razem żydowski rabin spalił na oczach ludzi Pismo Św.
Dane rabina, który dokonał tego czynu są nieznane, ale o całej sprawie poinformowali chrześcijanie z Palestyny powołując się na Yosefa Mizracha - innego rabina, który wrzucił nagranie do internetu.
Postanowiliśmy o sprawę zapytać Eliasa - bohatera naszego reportażu(sprawdź TUTAJ). Niestety, nie potrafił nam odpowiedzieć kim jest rabin, ale powiedział, że takie przypadki są nagminne. "Oni nie wierzą w Jezusa i dalej na niego czekają, więc nasz Jezus jest dla nich fałszywy." - tłumaczył Elias. Wspomniał również o podpaleniu kościoła, o którym informowaliśmy TUTAJ.
One more comment from Igor75
Igor75
Bractwo św Piusa X
Tylko prawda wyzwala
\powiedz mi ile jeszcze razy przebudujesz ten komentarz zanim go ostatecznie skasujesz ?
Igor75
Tylko prawda wyzwala
Polecam kogucikowi, który skacze 24/h
Watykan za depopulacją
Bractwo św Piusa X
Tylko prawda wyzwala
Odkąd wszedłem na to forum pierwszy raz - broniłem Benedtyta XVI przed atakami i zniewagami.
====================================================
może przypomnij nam jakiś komentarz obronny ..................czekamy wszyscy z zapartym tchem
Bractwo św Piusa X
Tylko prawda wyzwala 23:21
nie zgadzam się jednak z insynuacją typu: "żyd wiarołomny". To bezpodstawna insynuacja.
=====================================================
żaden chrześcijanin tak nie postępuje ,protestanci maja swoje strony i tam sobie dokazują na katolików ,a do takiego postępowania jak mexbe trzeba żyda bo nikt inny nie jest zdolny do takich prowokacjiMore
Tylko prawda wyzwala 23:21

nie zgadzam się jednak z insynuacją typu: "żyd wiarołomny". To bezpodstawna insynuacja.
=====================================================
żaden chrześcijanin tak nie postępuje ,protestanci maja swoje strony i tam sobie dokazują na katolików ,a do takiego postępowania jak mexbe trzeba żyda bo nikt inny nie jest zdolny do takich prowokacji
One more comment from Bractwo św Piusa X
Bractwo św Piusa X
VRS 22:56
nie bądźmy naiwni mexbe to nie żaden protestant ,to żyd wiarołomny tudzież żydówkaMore
VRS 22:56

nie bądźmy naiwni mexbe to nie żaden protestant ,to żyd wiarołomny tudzież żydówka
Igor75
Jedną czwartą ludzkości czeka zagłada. Ci, którzy przeżyją, staną się niewolnikami. Tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata. Kiedy on nastąpi? Niestety – jak wieszczą niektórzy – już niedługo.
Zwolennicy Nowego Porządku Świata mają szczytne ideały. Chcą, by naszą planetą rządził światowy rząd, który będzie rozwiązywał wszelkie konflikty i spory, zapobiegał wybuchom wojen. Pokój na świecie …More
Jedną czwartą ludzkości czeka zagłada. Ci, którzy przeżyją, staną się niewolnikami. Tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata. Kiedy on nastąpi? Niestety – jak wieszczą niektórzy – już niedługo.
Zwolennicy Nowego Porządku Świata mają szczytne ideały. Chcą, by naszą planetą rządził światowy rząd, który będzie rozwiązywał wszelkie konflikty i spory, zapobiegał wybuchom wojen. Pokój na świecie ma być pierwszym elementem nowego systemu. Gdy on zapanuje, będzie możliwy niezakłócony rozwój gospodarczy i technologiczny.