Clicks982
krumpeľ
1
PCR test pred súdom - právnici žalujú! IVO SASEK Ve mém nedávném projevu »Začal smrtelný countdown» jsem varoval světovou populaci před obludnou nedbalostí této narychlo zahájené kampaně pro …More
PCR test pred súdom - právnici žalujú! IVO SASEK

Ve mém nedávném projevu »Začal smrtelný countdown» jsem varoval světovou populaci před obludnou nedbalostí této narychlo zahájené kampaně pro očkování proti Covidu. Důvodem je, že nové RNA vakcíny byly z nedbalosti vyloučeny ze všech dlouhodobých testů. V každém případě jsme již několik dní po mém varování byli zaplaveni zprávami o tisících případů poškození vakcínou na celém světě. Smrtelný countdown však teprve začal. Bohužel! Ale nakonec se celý tento příběh o Covidu 19 stává spisem pro státního návladního. V Německu začali »Právníci pro osvětovou práci» bojovat modernějšími a tvrdšími metodami. Společně se slavnými osobnostmi ze všech vrstev, které jsou opravdu »nezávislé na farmaceutické loby«, doslova popadli toho slavného býka za rohy: Ve spolupráci s vysoce postavenými virology, epidemiology, lékaři atd. především zjistili, že se jedná o celkovou zásadní chybu v podstatě PCR testu, což znamená podvod. A poté všichni spojili své síly, aby vypracovali odborné podklady, tj. Trestní oznámení a Žádost o trestní stíhání, které může podat kdokoliv, ať už s právníkem nebo bez něj.

Podklady je jen potřeba upravit na individuální situaci a poté je lze předložit příslušnému státnímu zastupitelství. Na straně 19 Trestního oznámení o podvodu s Covidem je od Odstavce 1 podrobně uvedeno, »které trestné činy jsou opravdu považovány za trestně právní«, např.:

• Ohýbání práva (§ 339 StGB)

• Donucování (§ 240 StGB)

• Ublížení z nedbalosti (Paragraph 223.229 StGB)

• Závažná forma ohrožení dobrých životních podmínek dětí

• Vražda z nedbalosti (Paragraph 222 StGB) ale také

• Zbavení svobody (Paragraph 239 StGB)

Dokonce i pro případ, že státní zastupitelství navzdory nezvratným skutečnostem zareaguje vyhýbavě nebo odmítavě, poskytli „Právníci pro osvětovou práci“ již předem řešení; a to pomocí dalších dostupných předloh neméně profesionálních dopisů pro Námitku. Už jen na základě této fundamentální přípravné práce podalo již více než 140 laiků své osobní Trestní oznámení a Trestní návrhy na nejvýznamnější spolupachatele podvodu s Covidem 19 – takže tady se opravdu něco děje! Vytvořily se již další podobné kolektivy významných advokátů, právníků, vědců atd., kteří organizují nebo připravují stejné nebo alespoň podobné akce. Informujte se na internetu. Stručně řečeno: Ve spodní části textu vysílání je odkaz, který vás zavede přímo k profesionálním originálním německým předlohám. (achern-weiss-bescheid.de/2021/02/04/strafanzeige/). Nyní žádáme každého, kdo se těchto akcí účastní, aby si předem pečlivě prostudoval dokumenty, které právníci vypracovali, a aby dodržoval jejich doprovodné rady. Určitě neuškodí, když necháte svou osobní adaptaci ještě před odevzdáním státnímu zástupci zkontrolovat nějakým právním odborníkem. V celém příběhu o podvodu kolem Covidu však dřímá ještě větší potenciál pro trestní stíhání. Především se musí Big-Pharma konečně zodpovídat za veškeré své podvádění a vědomé klamání lidí. To se opravdu musí konečně stát! Nikdo jiný od začátku nevěděl lépe než Big Pharma, že celá ta povídačka o maskách bude nakonec na základě podvodného PCR testu sloužit jen její svévolné maximalizaci zisku! Navzdory všemu stále zcela neoprávněně shrabují tímto podvodným testem nehorázné miliardové zisky a posílají celý svět opakovaně do izolace.

Je primárně zodpovědná za katastrofální uzamčení a je třeba potrestat ji za všechny škody, které způsobila lidem na celém světě. A byla to právě Big Pharma, která lépe než kdo jiný od začátku věděla, jak životně nebezpečná a nepředvídatelná jsou unáhlená očkování proti Covidu, anebo jak nebezpečná mohou být. Ohrožují společné dobro a navzdory veškerým varování nezávislých odborníků přesto dále podávají a prodávají své nebezpečné jedovaté koktejly, právě teď, všude a extrémně nedbalým způsobem. Proto znovu vyzývám všechny právníky, jak provinční tak i ty slavné právnické hvězdy: Prosím pozvedněte se právě nyní, opusťte své komfortní zóny a konejte svou povinnost, a když to musí být, tak se třeba staňte mučedníkem! Pro celou naší komunitu, je to opravdu nutné, právě teď! Tam, kde je to nutné, vypracujte další adekvátní trestní oznámení ve formě předlohy pro státní zastupitelství! Náš svět vás teď potřebuje! A v neposlední řadě mohou Právníci pro osvětovou práci vypracovat trestní oznámení i na celou globální kapitalistickou třídu. Je opravdu nejvyšší čas! Stovky slavných vyšetřovatelů to již dostatečně odůvodnily – dokonce i slavná Catherine Austin Fitts, zakladatelka a ředitelka společnosti Solari Report, bývalá investiční bankéřka z Wall Street. Jako whistleblower z nejvyšších bankovních kruhů - svědčila o následujících obludnostech: Zitát:„Globální kapitalistická třída si uvědomila, že má vážný problém. A že řešením tohoto problému je zničení nezávislého příjmu malých podniků a živnostníků. Lockdown je hospodářská válka. Lze jasně vidět, že od dubna 2020 majetek miliardářů na celém světě vzrostl o 27 %. Což ukazuje, že tady jde o velmi úspěšnou hopodářskou válku. Sledujeme, jak globální kapitalistická třída, ackoliv není třídou kapitalistickou, nýbrž spíš totalitární, soustředí do svých rukou fantastické hospodářské bohatství. A opravdu toho dosáhly ... tím, že zničily a přímo pohltily příjmy celé střední vrstvy.“

Je třeba tvrdších metod. Šiřte prosím všude tyto poznatky a obzvláště tohle vysílání jak jen můžete. Připomeňte právníkům, které znáte, jejich zodpovědnost vůči společnosti, a stále nás informujte a zasílejte nám také vypracovaná trestní oznámení atd. Apeluji na vás ve společném boji za objasňování, srdečné díky vám všem! Já jsem Ivo Sasek a stojím zde před Bohem již 43 let.
Luc Ka shares this
3
:)