CÓRKA MARYI
13.7K

MATKA BOŻA: Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie

czwartek, 25 lipca 2013 roku, godz. 18.52

Moje dziecko, jest ważne, aby Moje dzieci nie traciły odwagi w obliczu bólu, z jakim będą musiały się zmierzyć, gdy Kościół Mojego Syna zostanie wyrzucony na dzikie pustkowie.

Jestem Niewiastą z Księgi Apokalipsy, obleczoną w słońce, która porodziła Dziecię. Tym Dziecięciem jest Jezus. Mistyczne Ciało Mojego Syna, Jezusa, to Jego Kościół na ziemi. Kościół Mojego Syna jest okradany i niedługo Jego Ciała już w nim nie będzie. To spustoszenie złamie serca tym, którzy przestrzegają Nauczania Mojego Syna. Ci, którzy nie będą mieli się gdzie zwrócić, zobaczą, że zostali wypędzeni z budowli, w których do teraz przechowywana jest Najświętsza Eucharystia. Gdy jednak zostaną oni wyrzuceni i nie okaże się im wiele miłosierdzia, zostaną napełnieni Duchem Świętym. Oznacza to, że będą prowadzeni i będą nieustępliwie prowadzić Armię Reszty, która składa się z tych, którzy są wierni Bogu.

Pozostali, ślepi na Prawdę, podążą za fałszywym prorokiem w zamęt. Ich serca zostaną oszukane, a wkrótce, gdy fałszywy prorok będzie już u wrót śmierci, będą szlochać. Ale potem będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud. Powiedzą, że jest obdarzony wielką, nadprzyrodzoną mocą z Nieba i upadną przed nim na twarze, by go adorować. Będzie kochany i uwielbiany przez tych, którzy nie widzą.

Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie. Gdy pojawi się publicznie, wszystko szybko się zmieni w Kościele Mojego Syna. Zostaną wprowadzone nowe zasady. Zostaną narzucone nowe relikwie, zmiany w szatach liturgicznych noszonych przez kapłanów i wiele nowych rozporządzeń. Początkowo ludzie powiedzą, że wszystkie te zmiany wynikają z konieczności bycia pokornym. Lecz podczas wprowadzania tej obrzydliwości do kościołów chrześcijańskich rozpocznie się prześladowanie. Zdobywając się na odwagę sprzeciwienia się tym satanistycznym rytuałom, zostaniecie uznani za heretyków – awanturników.

Wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic i zwykłych ludzi zostanie ekskomunikowanych, jeśli nie zastosują się do nowych przepisów albo nie będą adorować fałszywego proroka. Na tym etapie musicie szukać miejsc schronienia, które zostaną utworzone, abyście mogli w pokoju czcić Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Księża nadal muszą sprawować sakramenty i udzielać Moim dzieciom Najświętszej Eucharystii.

Nigdy nie wolno wam poddać się oszustwu, a będą nalegać, byście w nim uczestniczyli. Ci, którzy to zrobią, stracą swoje dusze na rzecz złego ducha.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…ll-seem-to-rise-from-the-dead/

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA BOŻA: Pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”

JEZUS: Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale postępujcie ostrożnie

I ZOBACZ:

Netanyahu i sekta Chabad Lubawicz działają na rzecz antychrysta

________________________________________________________________