Edward7
315.2K

Osoby zaszczepione C-19 mają zakrzepicę żył głębokich i powierzchownych, mimo że nie mają żadnych objawów

Duński premier UCIEKA jak przestępca w obliczu prawdy o szczepionkach na COVID-19 i masowych morderstwach ...

Komputerowe obrazowanie termograficzne i analiza krwi po wstrzyknięciu C19.

W tym wywiadzie z brazylijskim biologiem i badaczem medycznym Felipe Reitzem omawiamy jego odkrycia dotyczące obrazów termograficznych osób, które zaszczepiono C19. Termogram to regionalna mapa temperatury powierzchni części ciała, uzyskana za pomocą czujnika na podczerwień. W ten sposób mierzy się promieniowanie cieplne i podskórny przepływ krwi. Termografia została zaproponowana jako nieinwazyjny sposób wykrywania zakrzepicy żył głębokich, czyli zakrzepów krwi w układzie żylnym . Termografia i pletyzmografia, nieinwazyjna alternatywa dla flebografii w diagnostyce zakrzepicy żył głębokich

Na tych nigdy wcześniej nie widzianych zdjęciach osób, które otrzymały eksperymentalny zastrzyk mRNA, możemy zobaczyć rozległe nieprawidłowe obrazy żylne, które sugerują krzepnięcie krwi zarówno w układzie żył głębokich, jak i powierzchownych. Osoby te nie maja żadnych objawów, i nie czują i nie mają obrzęku.

.

Ponadto omawiamy wyniki badań krwi osób szczepionych i nieszczepionych. Obejrzyj naszą prezentację i dyskusję na temat szokujących odkryć tutaj: Komputerowe obrazowanie termograficzne i analiza żywej (świeżej) krwi po wstrzyknięciu C19 Skorelowaliśmy wyniki analizy żywej krwi z obrazami termograficznymi.

Niedawne analizy fiolek C19 wykazały samoorganizujące się nanostruktury. O wynikach pisaano na całym świecie. Alarmujący nowy raport grupy roboczej ds. analizy szczepionek w Niemczech i innych krajach

Niedawno Mike Adams z Natural News zbadał skład chemiczny skrzepów krwi pobranych od osób, które zmarły z powodu rozległych, samoorganizujących się skrzepów krwi. Skład wykazał, że nie jest to to samo, co normalne ludzkie skrzepy, ale stwierdzono, że metale, takie jak aluminium, cyna i sód, są przewodnikami elektrycznymi. Więcej informacji na temat analizy skrzepu można znaleźć tutaj: Natural News publikuje wyniki analizy elementarnej ICP-MS skrzepów poszczepiennych, porównując skrzepy z ludzką krwią… odkrycia ujawniają, że te skrzepy NIE są skrzepami „krwi”

Streszczenie:
Te uderzające obrazy termograficzne sugerują rozległe podskórne i głębokie krzepnięcie krwi u osób, którym wstrzyknięto C19. Mikroskopia w ciemnym polu uzupełnia analizę tych osobników, pokazując, co potencjalnie może być wodorotlenkiem grafenu lub nanostrukturami o innym składzie metalicznym. Te ważne odkrycia powinny zaalarmować pracowników służby zdrowia, aby badali osoby, które otrzymały genetycznie modyfikujące zastrzyki, pod kątem zakrzepów krwi, nawet jeśli są one całkowicie bezobjawowe.

Termografia może być bezpiecznym i nieinwazyjnym sposobem na zrobienie tego. Felipe zaobserwował to teraz również u dzieci w wieku 2 lat. Ten wizualny dowód szkody powinien skłonić wszystkich pracowników służby zdrowia do zaprzestania podawania szczepionek i wszystkich ludzi do zaprzestania ich przyjmowania.


Alarmujący nowy raport grupy roboczej ds. analizy szczepionek w Niemczech i innych krajach

Ana Maria Mihalcea, MD, PhDdr n. med. Ana Maria Mihalcea

Z raportu: Programy szczepień przeciwko COVID-19 należy natychmiast przerwać Niemiecka Grupa Robocza ds. Analizy Szczepionek COVID-19 udostępniła publicznie swoje wstępne ustalenia w szeroko zakrojonym raporcie:

1. Substancje toksyczne znaleziono we wszystkich próbkach szczepionek przeciwko COVID-19 – bez wyjątku.
2. Próbki krwi wszystkich zaszczepionych osób wykazały wyraźne zmiany.
3. Im większa stabilność otoczki nanocząstek lipidowych, tym częstsze są skutki uboczne szczepionek.


1. We wszystkich bez wyjątku próbkach szczepionek przeciwko COVID-19 stwierdzono przy użyciu kilku metod pomiarowych składniki, które: - są w stwierdzonych ilościach toksyczne zgodnie z wytycznymi medycznymi, - nie zostały zadeklarowane przez producentów jako obecne w szczepionkach, - są w przeważającej części metaliczne, - są widoczne pod mikroskopem ciemnego pola jako charakterystyczne i złożone struktury o różnej wielkości, - mogą być tylko częściowo wyjaśnione w wyniku procesów krystalizacji lub rozkładu, - nie mogą być wyjaśnione jako zanieczyszczenia z procesu produkcyjnego.

2. Porównanie próbek krwi od osób niezaszczepionych i zaszczepionych za pomocą mikroskopii ciemnego pola wykazało zauważalne zmiany we krwi każdej osoby, która została zaszczepiona szczepionką na COVID-19. Było to oczywiste, nawet jeśli osoby te nie wykazywały w tym momencie żadnej widocznej reakcji na szczepienia. W próbkach krwi szczepionych znaleziono złożone struktury podobne do tych w szczepionkach. Za pomocą analizy obrazu sztucznej inteligencji (AI) potwierdzono różnicę między krwią osób szczepionych i nieszczepionych.

3. Stabilność otoczki nanocząstek lipidowych jest ściśle skorelowana z częstością występowania skutków ubocznych szczepionki i urazów. Im bardziej stabilna jest ta otoczka, tym większa ilość mRNA przenika do komórek, gdzie następuje produkcja białek wypustek. Wyniki te korespondują z ustaleniami patologów, którzy przeprowadzili sekcje zwłok osób, które zmarły w wyniku urazu poszczepiennego. Białka kolczaste (nanotechnologia grafenu) wykryto w uszkodzonej tkance. Naukowcy podejrzewają, że białko szczytowe samo w sobie jest toksyczne.

W dawkach AstraZeneca, BioNTech/Pfizer i Moderna nieoczekiwanie wykryto następujące pierwiastki, głównie metaliczne:
• Metale alkaliczne: cez (Cs), potas (K),
• Metale ziem alkalicznych: wapń (Ca), bar (Ba),
• metale przejściowe: kobalt (Co), żelazo (Fe), chrom (Cr), tytan (Ti),
• Metale ziem rzadkich: cer (Ce), gadolin (Gd),
• Grupa wydobywcza/metal: aluminium (Al),
• Grupa węglowa: krzem (Si) (częściowo materiał nośny/ślizg),
• Grupa tlenowa: siarka (S)
Proszę spojrzeć na te obszerne badania i doskonałą dokumentację tutaj:

Podsumowanie wstępnych ustaleń Grupa robocza V1 ds. analizy szczepionek 4 MB ∙ Plik PDF Ściągnij


Oto inny badacz, który odkrył nanostruktury: Dalsze dowody naukowe na obecność nanostruktur w fiolkach firmy Pfizer z Nowej Zelandii


Dr Daniel Nagase omawia w tym filmie spektroskopię mas, która nie zidentyfikowała żadnego fosforu ani azotu w próbce. Oznacza to, że nie było elementów związanych z życiem, które składają się na cząsteczki, takie jak RNA, DNA czy białka.Proszę kliknąć na ten link: Szczepionki na Covid nie wykazują żadnych elementów życia

Oto artykuł o jego odkryciach: Kanadyjscy naukowcy znaleźli nanotechnologię węglową i tul w zastrzykach Moderna i Pfizer Covid Canadian Researchers Find Carbon Nanotech and Thulium in Moderna and Pfizer Covid Injections

Oto obszerna dokumentacja nanocząstek zaszczepionych pacjentów we krwi zaszczepionych osób z Włoch: ANALIZA FAZOWA MIKROSKOPEM KONTRASTOWYM KRWI 1006 OSÓB Z OBJAWAMI PO SZCZEPIENIU PRZECIWCOVIDOWYM SZCZEPIONKĄ PFIZER/BIONTECH LUB MODERNA
1,98 MB ∙ Plik PDF Ściągnij

Streszczenie: Jako lekarz jestem przerażony tą informacją. Chcę, żeby wszyscy na świecie to zobaczyli, to nie jest normalne. To niezaprzeczalny dowód. To jest program transhumanistycznej sztucznej inteligencji w pełnej mocy. Szczepionki muszą zostać wstrzymane. To jest wstrzykiwane dzieciom. Jest to wstrzykiwane dobrym ludziom, którzy nic nie wiedzą o diabolicznym programie stojącym za zastrzykami. Obecnie jest tak wiele niepodważalnych informacji, a wszyscy odpowiedzialni muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Przeczytaj to. Spójrz na to. Zostało to wstrzyknięte 68% światowej populacji. Moje serce jest z tymi, którzy mają to w swoim ciele. Zrób coś, podziel się tym, zabierz głos. Ocal ludzkość. Dziękuję Ci.

anamihalceamdphd.substack/Imágenes termográficas computarizadas y análisis de sangre viva después de la inyección C19 - Le blog de Contra información

Duński premier UCIEKA jak przestępca w obliczu prawdy o szczepionkach na COVID-19 i masowych morderstwach

Nielsen skonfrontował się z premierem na ulicy ...„Jak możesz spać w nocy, wiedząc, że krzywdzisz i zabijasz Duńczyków?” zapytał Nielsena. – Musisz czuć się winny, Mette. Nielsen powiedział nowo wybranemu premierowi, że kontrowersyjne szczepionki zabiły 83 000 Duńczyków, a ponad 150 000 zostało rannych. Tak więc „kobieta, która twierdzi, że jest„ premierem dzieci ”, morduje duńskie dzieci i duńskich dorosłych” – powiedział. Nielsen nie ustępował. „Nie jest trudno żyć ze sobą, kiedy mordujesz i krzywdzisz swój własny lud” — zapytał. „Więc jesteś po prostu zimny jak lód? Lodziarnia, której nie obchodzi, że zabijasz i ranisz innych ludzi. Mette szybko rzuciła się do swojego autokaru. Nielsen kontynuował: „A potem znak na twoim autobusie mówi:„ Dbajmy o przyszłość! Tak więc „kobieta, która twierdzi, że jest„ premierem dzieci ”, morduje duńskie dzieci i duńskich dorosłych. A potem ucieka od tego wszystkiego. To jest szalone." Mette odmówił odpowiedzi. Jej ochrona wkroczyła szybko, aby przerwać dialog i zastraszyć. Oficer zmusił Nielsena do zaprzestania filmowania, wylegitymowania się i podania numeru ubezpieczenia społecznego. Nielsen współpracował z ochroną, ale zanim przerwał filmowanie, jeszcze raz podniósł głos: „A potem ona ucieka swoim autobusem rzezi, obrzydliwość!”... Morderstwo masowe jest morderstwem masowym, niezależnie od tego, czy morderstwo było zamierzone, czy nie. Pozbawienie praw, masowa dyskryminacja i groźby są więcej niż wystarczającymi dowodami, aby wykazać zamiar wyrządzenia krzywdy. W miarę jak rośnie liczba ofiar szczepionek przeciwko COVID-19, przestępcy w rządzie muszą stanąć przed sądem. Muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za przemoc medyczną i łamanie praw człowieka, których dopuścili się milionom rodzin na całym świecie.... ( Natural News )

Szczepionki stopniowo, zaczynają działać , zakrzepica to wynik tej trucizny, będą chcieli mówić inaczej ...
Szczepionki a zakrzepica w żyłach płucnych
Zakrzepica po szczepionkach mRNA; nanocząstki z tlenkiem grafenu, nisz…
Jak odtruć toksyny szczepionkowe tzw; "białko kolca"
Damian Nowak shares this
869
jacenty_11 shares this
1.1K
Lukasz Lukasz Lukasz shares this
345
szary człek
Prawda dla naganiaczy nie ma znaczenia. Chodźby na tym portalu judasze cały czas działali dla besti.