lv.news
45

"Brīnums": kardināls Bērks mira

Kardināls Raimonds Bērks "vairāk vai mazāk" atgriežas pie normāla dzīves ritma pēc tam, kad vasarā ir pārvarējis Covid infekciju, viņš teica EWTN.com. 20. janvāris).

Pēc deviņām dienām, kas pavadītas mākslīgajā komā ar ventilācijas aparātu, Bērkam bija "tūlītēja sajūta, ka mūsu Vissvētākā Māte par mani rūpējas." Ārsti bija informējuši viņa māsu Mēriju, ka tiešām nav daudz cerību, ka viņš izdzīvos. pats saprata, ka mirst.

Tagad viņš ir pārliecināts, ka Tas Kungs uzklausīja daudzas lūgšanas un izglāba viņu “kāda darba dēļ, kas viņam man jādara”. Viņš savu atveseļošanos sauc par "brīnumainu".

Kā jau varēja gaidīt, Bērks pēc samaņas atgūšanas nevarēja piecelties, bija jāatgūst staigāšanas spējas un apmēram mēnesi pēc slimnīcas iznākšanas cieta no briesmīga noguruma (“Es visu laiku biju noguris”).

Attiecībā uz Franciska schadenfreude par bezvakcīnas Bērku, kurš slimo ar Covid, viņš atbildēja, ka injekcijas saņemšana ir personisks lēmums un fundamentālas darbības veikšana. cilvēktiesības, ka Kristus ir vienīgais glābējs, un "visu vakcinēšana neglābs pasauli".

Saistībā ar Vatikāna vakcinācijas mandātu Bērks sacīja, ka šī nostāja ir "ļoti smaga" un ka piespiedu vakcinācija ir "cilvēktiesību pārkāpums", norādot, ka vakcinācija ir [līdz šim neveiksmīgs] eksperiments.

#newsZhrqtklpsi

29:29