CÓRKA MARYI
415.6K

W jaki sposób "Księga Prawdy" ostrzega nas przed Rosją i Chinami?

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 26 listopada 2010 roku

"Módlcie się teraz, by Rosja ostatecznie ustąpiła i pozwoliła w końcu na poświęcenie jej w Imię Mojej Matki Najświętszej. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby to nastąpiło, ponieważ to przez modlitwę te wielkie dokonania będą możliwe. Jeśli to się stanie, miliony ludzi zostaną ocalone. Bo zagrożenie jest takie, że siły komunistyczne powstaną teraz wraz z wężem i połączą się, pozostawiając was, dzieci, bezsilnymi. Patrzcie teraz na tempo, z jakim narody powstają do walki. Szybkość wydarzeń na świecie spowoduje wiele osłupienia, gdy dokonują się z całą swoją intensywnością."

* * *

niedziela, 1 maja 2011 roku

"Przyjrzyjcie się teraz, jak Rosja i Chiny stają się trzecim podmiotem, powodującym zakłócenia. Teraz już wkrótce ci z was, którzy oddali kontrolę nad swoimi krajami mglistym grupom, które traktują was jak marionetki, zobaczą niebawem, jak te złowrogie grupy tych politycznych sił, nie od Boga, będą wam próbować dyktować, jak macie żyć. Brońcie siebie przez modlitwę. Każdego dnia w każdej godzinie będę łagodził wasze cierpienie."

* * *

sobota, 18 lutego 2012 roku

"Zauważcie, że obecnie kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera. Przez światową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. Babilon upadnie, jak przepowiedziane. Niedźwiedź (Rosja) i czerwony smok (Chiny) podejmą działania wojenne, tak jak jest prorokowane. Rzym stanie się siedzibą nikczemnych rządów i ośrodkiem władzy. Włochy popadną w ruinę. Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu."

* * *

niedziela, 19 lutego 2012 roku
"Dwaj sojusznicy, Rosja i Chiny, połączą siły. Stanie się tak, gdy Bestia z dziesięcioma rogami powstanie, aby zawładnąć ich niewinnymi ludźmi, od dawna cierpiącymi. Bestia z dziesięcioma rogami to Unia Europejska, Moja córko, określona Babilonem w Księdze Apokalipsy. Babilon upadnie i zostanie przejęty przez wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny, i jego sojusznika – Niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to się stanie, zapanuje komunizm i biada każdemu, kogo przyłapią na praktykowaniu swojej religii w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania."

* * *

środa, 16 maja 2012 roku

"Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki Chiny i Rosja nie zaangażują się w sprawy świata. Staną się one zagrożeniem dla Bestii z dziesięcioma rogami – Europy, i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić komunizm. Czerwony Smok – Chiny, zdobyły już silną pozycję na świecie dzięki temu, że kontrolują światowe finanse. Czerwony smok" i "Niedźwiedź", którym jest Rosja, nie kochają Boga. Są one kierowane przez antychrysta, który pochodzi ze Wschodu i ukrywa się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać, cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości."

* * *

czwartek, 19 lipca 2012 roku

"Rosja i Chiny będą u władzy w wielu krajach, począwszy od Europy. Unia Europejska, bestia z dziesięcioma rogami, zostanie pożarta przez drugą bestię, bardziej bezwzględną i silniejszą. Wtedy komunizm mocno się zakorzeni, a następnie rozprzestrzeni się wszędzie. Okres ten nie będzie trwał długo. Będzie krótki. Wasze modlitwy osłabią jego wpływ, ale zostało to zapowiedziane i nastąpi."

* * *

wtorek, 24 września 2013 roku

"Moja szczerze umiłowana córko, cztery części świata, o których wspominam, to cztery wielkie mocarstwa - USA, Rosja, Europa i Chiny. Wszystkie przepowiedziane proroctwa dotyczą zaangażowania się tych mocarstw, wokół których nastąpią wszystkie te wstrząsy w strukturach politycznych i religijnych."

* * *

środa, 11 grudnia 2013 roku

"A potem on i antychryst obejmą władzę nad większością świata, ale nie będzie to dotyczyć Rosji i Azji, bo te dwa imperia powstaną przeciwko Nowemu Babilonowi, aż Rzym zostanie zniszczony."

* * *

za: http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum