3
4
1
2
Hortenzia
285.7K
Proroctvo a Zjavenie Svätej Brigity Švédskej. Sme traja mnísi, ktorí sa odovzdávajú láske k Bohu nadovšetko, životu v čistote, pokore a šíreniu Ježišových slov do všetkých častí sveta. Našim cieľom …More
Proroctvo a Zjavenie Svätej Brigity Švédskej.

Sme traja mnísi, ktorí sa odovzdávajú láske k Bohu nadovšetko, životu v čistote, pokore a šíreniu Ježišových slov do všetkých častí sveta. Našim cieľom je zhromažďovať bratov a sestry, ktorí majú dobrú vôľu, aby cestovali a zvestovali Písmo a tieto Sväté zjavenia. Prosíme, pomáhajte šíriť našu misiu aj webovú adresu medzi svojich priateľov a príbuzných, lebo tieto Zjavenia sú liekom pre dušu. Ak máte dar kázania, modlíme sa za to, aby ste zvestovali tieto slová Ducha Svätého celému Vášmu zhromaždeniu.
Pokorne prosíme, aby ste vytlačili a zadarmo šírili tieto knihy medzi vašich bratov a sestry. Rozdávajte ich v kostole. Tiež prosíme, opýtajte sa príslušné osoby vo vašom zhromaždení, aby zvážili možnosť zakúpenia Proroctvo a Zjavenie Svätej Brigity Švédskej pre celú spoločnosť za veľmi nízku cenu. Tiež prosíme, šírte tieto veľké Zjavenia všade, kde môže byť videné a vypočuté, na dvere, stromy, aby bolo spasených veľa duší pre nášho Pána Ježiša Krista.
Peter(skala)
tiež ju mám :) 👍
dyk
zachej 9. mar
Vo vydavateľstve Zachej.sk bola pred pár dňami vydaná kniha Zjavenia sv. Brigity Švédskej, ktorá má aj cirkevné schválenie.
...
Mám ju a odporúčam ju prečítať si všetkým.
Libor Halik
Základy sú teraz podkopané, pretože každý síce verí a hlása, že som milosrdný, ale takmer nikto neverí, že som spravodlivý sudca. Zmýšľajú o mne, ako o zlom sudcovi. Sudca by iste bol zlým, keby z milosti ponechal zlovoľných bez trestu, aby naďalej utláčali spravodlivých. Ja ale som spravodlivý i milosrdný sudca a nenechám najmenší hriech nepotrestaný, ani najmenšie dobro neodmenené. Podkopaním …More
Základy sú teraz podkopané, pretože každý síce verí a hlása, že som milosrdný, ale takmer nikto neverí, že som spravodlivý sudca. Zmýšľajú o mne, ako o zlom sudcovi. Sudca by iste bol zlým, keby z milosti ponechal zlovoľných bez trestu, aby naďalej utláčali spravodlivých. Ja ale som spravodlivý i milosrdný sudca a nenechám najmenší hriech nepotrestaný, ani najmenšie dobro neodmenené. Podkopaním tohto múru vstúpili do Svätej Cirkvi ľudia, ktorí hrešia bez strachu, ktorí popierajú moju spravodlivosť a trýznia moje priateľov tak, akoby ich pribili ku kolu. Žiadna radosť ani útecha nie je dopriata mojím priateľom. Namiesto toho sú trestaní a zlorečení, akoby boli posadnutí diablom. Keď o mne povedia pravdu, sú umlčaní a obvinení z klamstva. Zanietene žíznia po zvestovaní, či počúvaní pravdy, ale nikto ich nepočúva, ani im pravdu nekáže.
Navyše sa mi, Bohu Stvoriteľovi, rúhajú. Pretože ľudia hovoria: `Nevieme, či Boh existuje. A ak existuje, je nám to jedno.` Moju zástavu zahodia na zem, šliapu po nej a hovoria: `Prečo trpel? Čo je nám to platné? Keby nám splnil prianie, budeme spokojní - nech si nechá svoje kráľovstvo a svoje nebesá!` Chcem k nim prísť, ale hovoria: `Radšej by sme zomreli, ako sa vzdali svojej vlastnej vôle!` Nevesta moja, vidíš čo sú zač títo ľudia! Stvoril som ich a môžem ich zahubiť jedným slovom. Ako nehanební sú ku mne! Pre modlitby mojej Matky a všetkých svätých zostávam milosrdný a trpezlivý natoľko, že im pošlem slová svojich úst a ponúknem im milosť.
Ak ju chcú prijať, budem zmierený. Inak spoznajú moju spravodlivosť a budú ako zlodeji verejne zahanbení pred anjelmi a ľuďmi a zatratení každým z nich. Ako zločinci povesení na rozoklanom popravisku a zžieraný vranami budú stravovaní démonmi, ale nebudú požití. Ako ľudia odsúdení ku kolom nenachádzajú odpočinok, zo všetkých strán nachádzajú bolesť a horkosť. Horúca rieka bude vliata do ich úst, ale ich žalúdky nebudú naplnené a každý deň budú obnovené ich tresty. Ale moji priatelia budú v bezpečí a budú potešení slovami, prichádzajúcimi z mojich úst. Uvidia moju spravodlivosť spoločne s mojím milosrdenstvom. Odejem ich do zbroja svojej lásky a urobím ich tak silnými, že odporcovia viery sa zrútia ako blato. Až uvidia moju spravodlivosť, budú stáť vo večnej hanbe za to, ako zneužívali moju trpezlivosť.“
Peter(skala) shares this
12
KNIHY-Dokumenty-listy.
Dokumenty Cirkvi a svätých...More
KNIHY-Dokumenty-listy.

Dokumenty Cirkvi a svätých...
zachej
Vo vydavateľstve Zachej.sk bola pred pár dňami vydaná kniha Zjavenia sv. Brigity Švédskej, ktorá má aj cirkevné schválenie.
Peter(skala)
ľubica pred 55 minútami
skalka:Dakujem za dobré posolstvá.
..............
a čo je dobré na tom že bude doba chaosu v Cirkvi?
🙄
..a čo je dobre natom, že varuješ ludi pred Peklom? Ved Peklo je takisto ako chaos v Cirkvi
ľubica
ľubica
skalka:Dakujem za dobré posolstvá.
..............
a čo je dobré na tom že bude doba chaosu v Cirkvi? 🤦
mjablko shares this
Duch-text.
Gender ideologie - horší než MarxismusMore
Duch-text.

Gender ideologie - horší než Marxismus
Peter(skala)
Dakujem za dobré posolstvá.
sv.Brigita Švédska, oroduj za nás
👏