Świadomi Ludzie
223.8K
Druk 3238 !!! Odrzucony przez Senat, będzie ponownie głosowany w Sejmie 28.07.2023 roku!!! Niekonstytucyjny, antypolski, rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy: „Prawo geologiczne i górnicze oraz …More
Druk 3238 !!! Odrzucony przez Senat, będzie ponownie głosowany w Sejmie 28.07.2023 roku!!! Niekonstytucyjny, antypolski, rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy: „Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw”, na mocy którego, korporacje będą mogły przejąć polskie złoża i wodę pitną oraz wywłaszczyć Polaków bez odszkodowania!!! Zatem po sprzeciwach do Senatorów, tym razem wysyłajmy sprzeciw do Posłów (szczególnie do tych, którzy w poprzednim głosowaniu się nie spisali, czyli głównie PiS i PSL)! :

Druk 3238 został w nocy odrzucony przez senat – PL1.TV

Kto o tym chyba największym bublu prawnym i najbardziej niebezpiecznym słyszy po raz pierwszy, ten może zapoznać się ze szczegółami Druku 3238, w poprzednim wpisie, kiedy to pisaliśmy sprzeciwy do Senatorów:

Druk 3238 !!! To już nie zamach na demokrację, to…

Jeśli ktoś chce wysłać tylko jeden, ogólny sprzeciw do wszystkich Posłów, do kancelarii Sejmu, to dane kontaktowe są poniżej:

tel: 022 694 26 81
e-mail: listy@sejm.gov.pl
adres pocztowy: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Jeśli ktoś chce wysłać sprzeciw do konkretnej/konkretnych partii to dane kontaktowe partii politycznych są w poniższym linku:

Podział maili na kluby i koła:
Kluby i koła - Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Adresy personalne naszych „ulubieńców” z Sejmu są w poniższym linku z podziałem alfabetycznym (Poseł Terlecki miał wczoraj przepełnioną skrzynkę, on ma chyba zbyt wielu „wielbicieli” i nie nadąża usuwać sprzeciwów ;-) ):

Aktualni posłowie - Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Najprawdopodobniej w przeciągu dwóch, trzech dni będzie przekierowanie do tego artykułu ze strony www.milford.com.pl

To ułatwi informowanie o tym „zamachu stanu”, o tym „czwartym rozbiorze Polski” znajomych czy innych osób, które spotykamy na co dzień. Wystarczy bowiem mieć na kartce zanotowany adres strony internetowej.

Niewiarygodnym wręcz skandalem jest też fakt, że „presstytutki” ze stacji mainstreamowych, takich jak TVP, Polsat, TVN zdecydowały w tym temacie trzymać … zmowę milczenia!!! Ale to chyba nie powinno nas dziwić, skoro bandycka umowa została „skrojona na miarę” pod Globalistów, czyli zwyrodnialca Klausa Schwaba i jego „przydupasów”!

Gotowy tekst sprzeciwu do Posłów można pobrać na przykład w poniższym linku:

PISMO:żądanie do posłów o natychmiastowe odrzucenie druku 3238 - Rebel 24

Najprawdopodobniej DRUK 3238, to część składowa mająca prowadzić do próby wdrożenia „Wielkiego Resetu” („The Great Reset”) Klausa Schwaba. W poniższym linku jest symulacja, jak może wyglądać Świat, jeśli nie powstrzymamy wdrażania „Wielkiego Resetu”:

Swiat po resecie PSYCHOPATÓW - gloria.tv

Wikipedia, Youtube, Facebook, są kontrolowane i cenzurowane przez Globalistów, tak jak TVP, Polsat i TVN. www.gloria.tv to nie tylko portal Katolicki (choć z założenia pewnie taki miał być) to również cenne źródło codziennych informacji o poczynaniach Globalistów, bez cenzury!!!

Domena milford.pl w dniu 30.07.2023 roku zmieni przekierowanie, z artykułu na temat Druku 3238, do artykułu podsumowującego fałszywą Pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i zapowiadającego kolejną „Plandemię” (która najprawdopodobniej rozpocznie się jesienią tego roku) w kontekście Traktatu Pandemicznego zorganizowanej grupy przestępczej WHO!!!
Świadomi Ludzie
Przekierowanie do tego artykułu z domeny milford.com.pl już jest włączone
Aneta Binkowska shares this
437
jacenty_11 shares this
166
Aneta Binkowska
Dziękuję