uk.news
42

Абортне божевілля: Англія планує заборонити хреститися

Англія збирається ввести зони національного гноблення навколо клінік для абортів.

Це матиме набагато ширші наслідки, ніж аборт, і може допомогти криміналізувати католиків, які просто стоять біля клініки для абортів.

18 жовтня депутати проголосували за поправку, яка передбачає до шести місяців тюремного ув'язнення для людей, які підходять до майбутніх матерів на їх шляху до вбивства своїх дітей.

«Ми говоримо про людей, які просто намагаються підвищити обізнаність про підтримку, доступну жінкам, які переживають важку вагітність і не мають куди звернутися», — сказав депутат від Консервативної партії сер Едвард Лі, який голосував проти пропозиції. «Ми збираємося криміналізувати бабусь, але більшість інших людей, які виступають проти абортів, залишаться на волі».

Законопроект ще має пройти кілька етапів, перш ніж стати законом. Проте Борнмут уже створив зону гноблення на шести вулицях навколо клініки для абортів.

Знак (нижче) забороняє зі штрафом у 100 фунтів стерлінгів влаштовувати чування, під час яких учасники «голосно моляться, читають Святе Письмо, схиляють коліна, бризкають святою водою на землю або хрестяться», якщо вони бачать, що повз проходить мати, яка зробила аборт.

Зображення: ADF International, #newsQnvtnfcipd

05:58