Clicks5K
Anton Selecký
10
Buďme svedomím národa! Dňa 4. júna 2011 sa chystá opäť na Bratislavu zaútočiť slobodomurárska homosexuálna lobby usporiadaním tzv. PRIDE - "dúhového" - pochodu. Heslo tohtoročnej akcie je POĎ VON,…More
Buďme svedomím národa!

Dňa 4. júna 2011 sa chystá opäť na Bratislavu zaútočiť slobodomurárska homosexuálna lobby usporiadaním tzv. PRIDE - "dúhového" - pochodu. Heslo tohtoročnej akcie je POĎ VON, to znamená že usporiadatelia povolávajú "do zbrane" všetkých úchylných a amorálnych ľudí, aby sa predviedli pred národom ako uchádzajúci sa o svoje "práva" pohoršovať a demoralizovať Slovensko. Zhromaždenie kresťanov dňa 16. apríla 2011 na námestí SNP v Bratislave poukazuje na túto skutočnosť a povoláva všetkých ľudí dobrej vôle vyjadriť svoje NIE týmto snahám.
Anton Selecký
Evelina, je tu boj aj medzi samotnými doporcami Pride pochodu, rozne inicitivy, ktore navzajom nevedia resp ani nechcu spolupracovat. Homosexuali pojdu do ulic ako jeden sik, a my vyjdeme na hanbu sveta. Pod normalnymi myslim ludi, ktorych skor som mat pomenovat "normalizovanymi" ludmi. Vzdy to tak bolo a bude, svieckova bola tiez o par stovkach ludoch, nie o narode. November bol o lacnom "…More
Evelina, je tu boj aj medzi samotnými doporcami Pride pochodu, rozne inicitivy, ktore navzajom nevedia resp ani nechcu spolupracovat. Homosexuali pojdu do ulic ako jeden sik, a my vyjdeme na hanbu sveta. Pod normalnymi myslim ludi, ktorych skor som mat pomenovat "normalizovanymi" ludmi. Vzdy to tak bolo a bude, svieckova bola tiez o par stovkach ludoch, nie o narode. November bol o lacnom "vyvencení" sa s klucikmi nad hotovou vecou. Ked treba zase riskovat, tak zase vyjdu do ulic len ti "nenormalni". "Posun" - ten zly - v tomto smere uz ale je, ze veriaci nie su jednotni, ze skor ako by sa zomkli, budu sa radsej natahovat medzi sebou, kto je kompetentnejsi - a to je v tuto chvilu akosi - bohuzial - pre nich prvorade.
evelina
Tóno
"...normálni Slováci nepôjdu?"
Tak nie sú normálni - prepáč.
Pretože Pride pochod bude a tam ktorí pôjdu?
Anton Selecký
sorry, dozrelo, hlavne keď je Silvester alebo sa náhodou prebojujeme do finále hokejových majstrovstiev. A ešte Gorila bola takou výnimkou, úplne na Slovensko netypickou. Pride pochody sú nakomandované, ale normálni Slováci nepôjdu do ulíc, jedine ak Fico zasa zavedie povinné prvé máje.
evelina
Tóno vraví že Slovensko vlastne na pochody ani nedozrelo.
A na PRIDE pochody dozrelo?
Čo myslíš Tóno?
Anton Selecký
Ja by som to nebral tak protichodne. Je tu snaha tie pochody zintegrovať, čo je pochopiteľné. Nemá zmysel aby každý deň pochodovalo pár desiatok ľudí. Okrem toho to nie je "môj" pochod, ja nič neorganizujem. Podľa môjho názoru Slovensko vlastne na pochody ani nedozrelo. Na také účinné pochody. Otázkou je len a len komunikácia. Myslím si, že nie je ani neskoro, aby sa ľudia za pár týždňov …More
Ja by som to nebral tak protichodne. Je tu snaha tie pochody zintegrovať, čo je pochopiteľné. Nemá zmysel aby každý deň pochodovalo pár desiatok ľudí. Okrem toho to nie je "môj" pochod, ja nič neorganizujem. Podľa môjho názoru Slovensko vlastne na pochody ani nedozrelo. Na také účinné pochody. Otázkou je len a len komunikácia. Myslím si, že nie je ani neskoro, aby sa ľudia za pár týždňov skontaktovali a prišli na niečo spoločné. Dá sa to dnes aj za niekoľko minút. Otázkou je len ochota. Ale - pravdu povediac - neviem, kedy sa takýto prvok ukáže..
patika123
Aký je úmysel Vášho pochodu pán Selecký? Rovnaký ako pochodu Združenia pre ochranu rodiny ?
Ak nie, tak ide o dve rozličné akcie.
Anton Selecký
Pokiaľ viem, je pochod aj 13. mája 2012, organizuje ho Aliancia za nedeľu, a Magnificat Slovakia v tento rok podporuje práve tento pochod. Zároveň ho oficiálne považuje za pilotnú akciu tohto druhu ohľadne uvedeného účelu. Pokiaľ sa Združenie za ochranu rodiny nepridá k pochodu 13. mája 2012, zrejme dodrží svoj vlastný termín a usporiada svoj vlastný pochod 26. mája 2012.
evelina
Naša spoludebatujúca strana "kresťanov" pôjde stopercentne ale do PRIDE pochodu, nemám pravdu?
🤬
alino
Kto sa nehanbí za Ježiša ten do tohoto sprievodu príde.
patika123
Bratislava 26.5.2012
Pochod za ochranu rodiny.

Více zde: zor.webnode.sk/pochody/bratislava-26-5-2012