lt.news
76

Schneideris: Senųjų apeigų kunigai dezinfekavimo priemone atsikrato ostijos dalelių

Net kai kurie Senųjų apeigų kunigai, dalindami Šventąją Komuniją, po kiekvieno komunikato panardina pirštus į dezinfekavimo priemonę ir taip į ją įtrina pašvęstąsias šeimininkų daleles. Spalio 6 d. …More
Net kai kurie Senųjų apeigų kunigai, dalindami Šventąją Komuniją, po kiekvieno komunikato panardina pirštus į dezinfekavimo priemonę ir taip į ją įtrina pašvęstąsias šeimininkų daleles.
Spalio 6 d. vyskupas Athanasius Schneideris sukritikavo šią praktiką kalbėdamasis su Gloria.tv (vaizdo įrašas pateiktas žemiau): „Tai nepriimtina“.
Konkrečių vietų Schneideris neįvardijo. Tačiau „Gloria.tv“ žino keletą Šv. Petro brolijos Vokietijoje kongregacijų, kuriose praktikuojama šis rimtas nusižengimas.
Vyskupas taip pat "nelabai" palankiai žiūri į šventosio komunijos įteikimą ant desertinių lėkštučių ir guminių pirštinių naudojimą apibūdina kaip „perteklių“, dėl kurio ostija traktuojama kaip šiukšlės. Tokie metodai nėra orūs ir neatitinka didžiojo Eucharistijos šventumo, aiškina Schneideris.
Jis taip pat pabrėžia, kad Šventosios Komunijos priėmimas ant liežuvio nėra problemiškesnis už Komunijos griebimą ranka, ypač higienos požiūriu, nes dauguma bakterijų ir virusų randama ant delnų ir pirštų. …More