Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
16:58
szuirad1
3670

Należy odrzucić ewangelizację - mówią ludzie Kościoła! A co z nauczaniem Chrystusa?!

#Krajski #Ureta #synodamazoński Szokująca rozmowa! Według "katolickich" progresistów nie należy nawracać pogan i ludzi niewierzących! Nie tego uczył Chrystus! W imię czego odrzucono Objawienie? …More
#Krajski #Ureta #synodamazoński Szokująca rozmowa! Według "katolickich" progresistów nie należy nawracać pogan i ludzi niewierzących! Nie tego uczył Chrystus! W imię czego odrzucono Objawienie? Czy konsekwencją twierdzeń "ekspertów" jest akceptacja dzieciobójstwa dokonywanego przez ludy pierwotne? Czy katolicy powinni czcić przyrodę? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. UWAGA! Serwis PayPal zablokował nasze konto twierdząc, że posługujemy się mową nienawiści! To kolejna próba zamknięcia nam ust, kolejny atak na wolność słowa w naszej ojczyźnie. Celem tych działań jest zmiana mentalności Polaków. My się nie poddamy w pracy na rzecz wolnej, dumnej Polski. Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Krajskiego, prosimy o wpłaty na konto: 43 2530 0008 2016 1041 1607 0006 ►Facebook - Stanisław Krajski ---www.facebook.com/StanislawKrajski/ Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Krajskiego, prosimy o wpłaty za pośrednictw…More
Weronika....S
Wezwanie do odrzucenia Ewangelii to byłaby mowa demonów, a jeżeli ludzie tej mowy posłuchają, to pożałują, a demony się ucieszą. Czy to nie skrajnie głupie słuchać demonów na swoją zgubę, choćby przybierały bogobojne pozy i przemawiały z ,,sobie właściwym patosem,,.
PiotrM
Kard. Raymond Burke w ostrych słowach o zamęcie w Kościele

Na Konferencji „Powołanie do świętości”, jaka odbyła się w sobotę w Detroit, kard. Raymond Burke w ostrych słowach odniósł się do zamętu panującego w Kościele i podkreślił niezmienność nauki Kościoła katolickiego.

Kardynał w swoim 45-min. przemówieniu podkreślił, że „Kościół obecnie doświadcza jednego z największych kryzysów, jakie …More
Kard. Raymond Burke w ostrych słowach o zamęcie w Kościele

Na Konferencji „Powołanie do świętości”, jaka odbyła się w sobotę w Detroit, kard. Raymond Burke w ostrych słowach odniósł się do zamętu panującego w Kościele i podkreślił niezmienność nauki Kościoła katolickiego.

Kardynał w swoim 45-min. przemówieniu podkreślił, że „Kościół obecnie doświadcza jednego z największych kryzysów, jakie dotąd znał”, a dokument roboczy, czyli Instrumentum laboris, synodu amazońskiego jest „zatrważającym przejawem powagi sytuacji” i „stanowi odstępstwo od wiary apostolskiej poprzez swoje zaprzeczenie wyjątkowości i powszechności odkupieńczego Wcielenia Syna Bożego”.

Mówiąc o tym, że „Stolica Apostolska (...) wydaje się być przychylna zamętowi, który codziennie narasta”, dodał, że „zamęt nigdy nie jest dobry. Zamęt zawsze jest dziełem diabła. Zawsze był i zawsze będzie”. Cytując św. Bonifacego stwierdził, że „pies podwórzowy, który nie szczeka, kiedy istnieje zagrożenia dla trzody, jest bezużyteczny i szkodliwy”.
JezusMaryja1
Z nauczaniem Chrystusa? Tez trzeba odrzucic...bo tak chce ksiaze tego swiata, ojciec klamstwa i zbrodni... SZATAN ...