Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
05:41
nukula
53K

Morderstwo ks. Jerzego. Nowe fakty.

Mordercy Księdza Jerzego cieszą się wolnością. Obecnie opłacani przez posłów ruchu palikota i po pisują regularnie pod cięgle zmieniającymi się nazwiskami do fatów i mitów, nie, i chyba do wyborczej.…More
Mordercy Księdza Jerzego cieszą się wolnością. Obecnie opłacani przez posłów ruchu palikota i po pisują regularnie pod cięgle zmieniającymi się nazwiskami do fatów i mitów, nie, i chyba do wyborczej. Witamy w III RP.
Mordercy ks. Jerzego Popiełuszki:
1. Wojciech J.
2. Czesław K.
3. Piotrowski Grzegorz - Pietrzak Grzegorz - Anna Tarczyńska - Dominika Nagel
4. Pękala Leszek - obecne nazwisko nieznane
5. Chmielewski Waldemar
6. Pietruszka Adam 7. i inni do dzisiaj nieznani
ELINKA
Czy ktos z panstwa wie cos o odnalezieniu samochodu w ktorym uprowadzono Ksiedza J.Popieluszke ?
To juz Historia ,ale ja po latach przeczytalam informacje.Myslalam ze skoro odbyl sie proces byly tez dowody i fakty wyjasnione.Kazda drobnostka pozwala dalej rozwijac prawde zdarzenia i sprawcow.
huzar.
Najgorsze, że nie ma w nich żadnej skruchy po tym co zrobili i dalej walczą z Kościołem. Ale to świadczy też o słabości Ludu Kościoła, bo władcy tego świata widzą, że można nas za nos wodzić i stąd brak odejścia od zła
nukula
W każdej historii musi być Judasz
nukula
a może kierowca ks. Jerzego, Waldemar Chrostowski zdradził?
One more comment from nukula
nukula
Czy czterej oficerowie SB skazani za morderstwo księdza Jerzego Popiełuszki są jedynymi winnymi zabójstwa? Czy naprawdę żaden z wysokich przedstawicieli komunistycznych władz nie wiedział o planowanym porwaniu kapelana Solidarności? Mimo upływu prawie ćwierć wieku i dwóch śledztw wszczętych w wolnej już Polsce, nadal nie znamy wszystkich okoliczności zabójstwa księdza Popiełuszki.