Bóg Ojciec-Morza zaleją ziemię, rzeki wyleją się, a wulkany będą wybuchać jeden po drugim, powodując …

Tak będzie wyglądała mapa Polski gdy nadejdą dni, kiedy siły natury zbuntują się przeciw człowiekowi za jego grzeszny żywot. Radzę przesłać dalej, zwłaszcza dla tych którzy mieszkają w rejonach, …More
Tak będzie wyglądała mapa Polski gdy nadejdą dni, kiedy siły natury zbuntują się przeciw człowiekowi za jego grzeszny żywot. Radzę przesłać dalej, zwłaszcza dla tych którzy mieszkają w rejonach, które znikną pod wodą. Było o tym niejednokrotnie w orędziach, a orędzie z Carbonia, 23 lipca 2021, o tym przestrzega.
Obudź się, o rany... już nie wiesz gdzie iść! Boisz się ludzi, ale nie swojego Boga Stwórcy!
Bóg Ojciec: Jestem tym, kim jestem! Jestem ojcem, matką, bratem, prawdziwym przyjacielem, jestem tym, który cię stworzył, o człowieku.
Znowu jestem z tobą, moje dziecko, dzisiaj przyszedłem zapytać: na co czekasz, aby wrócić do swojego ojca? Co jest większe na świecie niż twój Bóg Stwórca?
Obudź się, o człowieku, dziś jesteś bez miłości, twoje serce jest zimne, twoje stopy drżą, nie wiesz już, w którą stronę iść, jesteś zdezorientowany, moje dziecko, strach cię atakuje, boisz się ludzi, ale nie swojego stwórcy Pan Bóg.
Jego gniew będzie straszny dla głupców, dla tych, którzy odwrócili …More