26:42
PiotrM
352.9K
Mega kazanie na czasy Globalnego oszustwa! youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQMore
Mega kazanie na czasy Globalnego oszustwa!
youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQ
Mbuckop shares this
1244
Każdy powinien tego wysłuchać
przeciwherezjom
Ale dlaczego strzela do Matki Bożej? ... 🤔
Jarujestem shares this
378
Każdy powinien tego wysłuchać
m.rekinek
O. Francis Gloudeman zapytany czy nie boi się głosić tak niebezpiecznych kazań powiedział „Kiedyś bym się bał. Ale teraz robię to coraz bardziej z miłości. A doskonała miłość wypędza strach. Więc pojawia się więcej pragnienia, więcej radości z głoszenia prawdy i coraz mniej strachu” - Nasze pokolenie uczyniło cnotę z bycia „miłym”. Ja idę za Jezusem. Jezus mówił prawdę, nawet jeśli była ona …More
O. Francis Gloudeman zapytany czy nie boi się głosić tak niebezpiecznych kazań powiedział „Kiedyś bym się bał. Ale teraz robię to coraz bardziej z miłości. A doskonała miłość wypędza strach. Więc pojawia się więcej pragnienia, więcej radości z głoszenia prawdy i coraz mniej strachu” - Nasze pokolenie uczyniło cnotę z bycia „miłym”. Ja idę za Jezusem. Jezus mówił prawdę, nawet jeśli była ona ciężka, nawet jeśli wiedział, ze będzie cierpiał i będzie straszliwie zabity. Mówił prawdę i wezwał nas do mówienia prawdy, do bycia podobnymi do Chrystusa. To jest rozkaz, a nie opcja. Mam więc obowiązek jako kapłan, aby być jak Chrystus i kochać tak jak on kochał, a to oznacza mówienie prawdy – wyjaśnił norbertanin. Podczas kazania o. Gloudeman ze smutkiem stwierdził, że zaciemnianie klarownego nauczania katolickiego pochodzi dziś z samego szczytu hierarchii Kościoła. „Podstawowym przykładem będzie papież Franciszek. Zamąciła go jego edukacja, a teraz rozszerza ten zamęt po świecie niczym wirus” – powiedział. - Jest to smutne, że nasza katolicka hierarchia nie wypowiada się otwarcie. Jedną z przyczyn może być to, że wielu z nich przyjęło pieniądze od rządu, które były rozdysponowane dla niektórych parafii. (...) Jeśli przyjmujesz pieniądze od rządu, stajesz się mniej skłonny do sprzeciwu wobec rządu. Oni mają cię w ręku, mogą cię bardziej kontrolować. (...) Kościół, który bardziej troszczy się o zdrowie fizyczne, niż duchowe swoich owiec – czy oni naprawdę troszczą się o Wasze dusze? – pytał retorycznie zakonnik. „Mamy hierarchię, mamy struktury, ale nie mamy pasterzy, którzy przewodzą” – powiedział o. Francis, komentując trwający od kilku dekad kryzys w Kościele. „Nie chodzić na Msze, nie przyjmować sakramentów, mówić o przyczynach swojego oporu i wspierać tych, którzy są wierni” – tak o. Gloudeman streścił rady papieża Grzegorza VII dla ówczesnych katolików. „Głos świętego papieża” stosuje się jego zdaniem tak samo do dzisiejszych czasów – do hierarchów i kapłanów, a nawet do papieża, którzy w dobie epidemii zamykają drzwi przed wiernymi, odmawiają sakramentów, łącznie z ostatnim namaszczeniem i przymuszają do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. "Nie chodźcie do nich, chodźcie do tych kapłanów, do tych biskupów, którzy są posłuszni, którzy podążają za Chrystusem" – radził kapłan, wskazując przy tym na opatrznościową rolę owych „odważnych partyzantów” wśród duchowieństwa, którzy otwarcie i głośno mówią prawdę.
Źródło: dorzeczy.pl/…-potepia-swojego-biskupa-za-poparcie-dla-lgbt.html
Jota-jotka
,,Jednym z kapłanów, którzy w ostatnim czasie głośno sprzeciwili się zamętowi sianemu przez biskupów i samego papieża jest norbertanin, o. Francis Gloudeman, posługujący w dwóch parafiach w południowej Kalifornii.
Na nagraniu z kazania, głoszonego w tradycyjnym ornacie i z kazalnicy, słyszymy jak zakonnik odniósł się do owego zamętu panującego w Kościele.
„Jeden smutny przykład z naszej …More
,,Jednym z kapłanów, którzy w ostatnim czasie głośno sprzeciwili się zamętowi sianemu przez biskupów i samego papieża jest norbertanin, o. Francis Gloudeman, posługujący w dwóch parafiach w południowej Kalifornii.
Na nagraniu z kazania, głoszonego w tradycyjnym ornacie i z kazalnicy, słyszymy jak zakonnik odniósł się do owego zamętu panującego w Kościele.

„Jeden smutny przykład z naszej diecezji. Nasz biskup Alberto Rojas jest jednym z 14 biskupów, którzy podpisali dokument mówiący, że LGBT jest zdrowe, jest normalne. To jest błąd” – powiedział, przypominając przy tym naukę Pisma Świętego i Magisterium, wedle której trwanie w aktach aktywnego homoseksualizmu jest grzechem ciężkim, prowadzącym do potępienia duszy.,,

dorzeczy.pl/…-potepia-swojego-biskupa-za-poparcie-dla-lgbt.html

Ktoś niedawno tu cytował ,że ,,PRAWDA SAMA SIĘ OBRONI,,... 🤔
Odpowiedzialna postawa Kapłana.
jac05 shares this
917
Kapłani, którzy pójdą ślepo za brakiem rozeznania prawdy przez Franciszka popierającego "szczepienia" doprowadzą razem z nim Kościół do KATASTROFY o wiele większej, niż ta która spadła na naród wybrany przez ślepotę arcy-kapłanów i faryzeuszy. Przez ich brak czujności, ignorancję, lekceważenie faktów, braku rozeznania czasów spełnią się Fatima i proroctwo św. Jana Bosco. Pan Jezus wyprowadzi …More
Kapłani, którzy pójdą ślepo za brakiem rozeznania prawdy przez Franciszka popierającego "szczepienia" doprowadzą razem z nim Kościół do KATASTROFY o wiele większej, niż ta która spadła na naród wybrany przez ślepotę arcy-kapłanów i faryzeuszy. Przez ich brak czujności, ignorancję, lekceważenie faktów, braku rozeznania czasów spełnią się Fatima i proroctwo św. Jana Bosco. Pan Jezus wyprowadzi garstkę ufnych, wiernych, pokornych i wprowadzi do Odnowionego Kościoła i Nowego Świata.
Tymoteusz
Jak widać na tym przykładzie, są jeszcze nieliczni święci Kapłani (którzy mówią Prawdę daną Im od Pana Jezusa, bez względu na konsekwencje dla tychże Księży - Ojców) :-)
Tymoteusz
Norbertanin o. Francis Gloudeman :
Jezus mówi, że szatan jest ojcem kłamstwa. Kłamstwa pochodzą z piekła i prowadzą do piekła. Media głównego nurtu są dobrym przykładem tego, jedno kłamstwo za drugim. Im większe, tym lepsze.” (7:26).More
Norbertanin o. Francis Gloudeman :

Jezus mówi, że szatan jest ojcem kłamstwa. Kłamstwa pochodzą z piekła i prowadzą do piekła. Media głównego nurtu są dobrym przykładem tego, jedno kłamstwo za drugim. Im większe, tym lepsze.” (7:26).
One more comment from Tymoteusz
Tymoteusz
Tak mi się luźno skojarzyło :-) :
Richard Clayderman - Greatest Hits :
youtube.com/watch?v=k_on7zgBPUAMore
Tak mi się luźno skojarzyło :-) :

Richard Clayderman - Greatest Hits :
youtube.com/watch?v=k_on7zgBPUA