Wielki reset: Namaszczeni oligarchowie chcą narzucić globalny socjalizm (must watch)

Renee Nal
Marzec 30, 2021

Wehikułem Wielkiego Resetu jest oczywiście koronawirus.

Namaszczone przez siebie elity starają się narzucić swoją dyktatorską wolę planecie poprzez to, co nazywa się "Wielkim Resetem" Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), dosłownym globalistycznym spiskiem mającym na celu przekształcenie światowej gospodarki. Podobnie jak w przypadku wszystkich lewicowych eksperymentów, rzeczywiste szczegóły ich ostatecznej socjalistycznej wizji są niejasne. Wehikułem Wielkiego Resetu jest oczywiście koronawirus.

Światowe Forum Ekonomiczne zostało założone przez globalistę Klausa Schwaba i jego żonę Hilde w 1971 roku jako "Europejskie Forum Zarządzania". Jeśli składnik creepiness WEF jest niejasny, weź pod uwagę, że wciąż próbują przyzwyczaić ludzi do idei jedzenia robaków w celu uratowania planety, czy coś w tym rodzaju. WEF jest dobrze znany z corocznego spotkania "globalnej hiper-elity" w Davos, alpejskim kurorcie w Szwajcarii.

Klaus Schwab

To właśnie na jednym z tych spotkań odbyła się obowiązkowa, oszałamiająca dyskusja panelowa zatytułowana "Dostarczanie sprawiedliwości społecznej w ożywieniu". Moderowana przez publicystę Washington Post Foreign Affairs Ishaana Tharoora, dyskusja obejmowała kilka przerażających kluczowych koncepcji, które globalistyczni faszyści promują w swoich zarozumiałych kręgach. Kluczowe tematy przekształcania globalnej gospodarki, tj. "Wielkiego Resetu" w świecie po pandemii, obejmują nawoływanie do tak zwanego "kapitalizmu interesariuszy" (tj. socjalizmu), "nierówności" (tj. wojny.class) i "białej supremacji".

Wideo zaczyna się od niepokojącego montażu z takimi postaciami, jak radykalny lewicowy ekonomista Joseph Stiglitz, premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern i Anthony Fauci, głosząc obywatelom świata o "systemowych nierównościach społecznych".

Na marginesie, Joseph Stiglitz zniszczył prezydenta Donalda Trumpa na początku tego roku i zakwestionował granice "wolności słowa", stwierdzając częściowo: "Musimy pogodzić wolność słowa z odpowiedzialnością za ogromne szkody, jakie "media społecznościowe" mogą i spowodowały, od podżegania do przemocy i promowania nienawiści rasowej i religijnej po manipulację polityczną.

Zrzut ekranu przedstawiający Anthony'ego Fauciego unoszącego się w przestrzeni z filmu "Dostarczanie sprawiedliwości społecznej w procesie ożywienia"

Wśród panelistów znaleźli się burmistrz Londynu Sadiq Khan, Anisa Kamadoli Costa, prezes i prezes Fundacji Tiffany & Co, Darren Walker, prezes Fundacji Forda i Gabriela Bucher, dyrektor wykonawcza Oxfam International.

Ishaan Tharoor określił Oxfam International jako "krzykacza miasta wśród globalnych elit" w ich corocznym raporcie o wojnie klasowej (tegoroczny otępiający "raport" nazywa się Wirus nierówności). Zauważ, że wyrażenie "biała supremacja" można znaleźć siedem razy w raporcie, jako jeden z czynników napędzających "nierówność". Jest to wspólny temat dyskusji.

Dyrektor wykonawcza Oxfam Gabriela Bucher stwierdziła częściowo:

Wielu z nas myśli o nierówności jako o czymś tylko dla idealistów lub niedogodności dla poważnego biznesu kapitalizmu. Przesłanie Oxfam jest takie, że równość jest świeżą, moralną i poważną ramą, która może zmienić sposób, w jaki zarządzamy naszymi gospodarkami w 21 wieku. [podkreślenie dodane]

Sadiq Khan zgodził się, stwierdzając, że koronawirus powinien być wykorzystany jako "okazja do zresetowania i ponownego uruchomienia naszych gospodarek na całym świecie".

Burmistrz Londynu Sadiq Khan

Khan odniósł się również do zainstalowanego prezydenta Joe Bidena, odnosząc się do kampanii "Build Back Better":

A Ishaan, usłyszysz zwroty takie jak "Build Back Better" używane nie tylko przez nowego prezydenta USA – mogę się teraz uśmiechnąć, kiedy mówię "prezydent USA", zamiast marszczyć brwi lub dać się zastraszyć do kulenia się – ale w rzeczywistości oznacza "nową normalność" – "nową normalność", w której będziemy mieli sprawiedliwe ożywienie. I nienawidzę używać słowa "szansa", jeśli chodzi o globalną pandemię, ale Gabriela [Bucher] jest na miejscu – musimy wykorzystać tę pandemię jako okazję do zresetowania, a według twojego słowa "restartu" naszych gospodarek na całym świecie, a to oznacza nie tylko dla rządu, ale także społeczeństwa obywatelskiego, społeczności biznesowej, wspólnoty wyznaniowej i innych, współpraca w celu rozwiązania problemu nierówności, o których mówiliśmy przez zbyt wiele lat"

Darren Walker z Fundacji Forda

Wielu myślących obywateli na całym świecie zna destrukcyjną "filantropię" Fundacji Społeczeństwa Otwartego George'a Sorosa. Jednak wielu nie zdaje sobie sprawy, że Soros jest tylko jednym z wielu elit, których misją jest globalna "redystrybucja bogactwa" w świecie po pandemii.

Darren Walker, prezes Fundacji Forda

Fundacja Forda, kierowana przez Darrena Walkera, jest jedną z najbogatszych platform finansowania sprawiedliwości społecznej, szczycącą się darowizną w wysokości 14 miliardów dolarów. Fundacja Forda i Fundacja Stowarzyszeń Otwartych są członkami "Kolektywu Kuźni", który, zgodnie z ich stroną internetową:

"... będzie wspierać organizacje społeczne i organizacje społeczeństwa obywatelskiego, grupy praw pracowniczych i ruchy społeczne, które współpracują z osobami najbardziej dotkniętymi skutkami gospodarczymi Covid-19, jednocześnie przyspieszając zmiany systemowe, aby przesunąć gospodarkę w bardziej sprawiedliwym i zrównoważonym kierunku. [podkreślenie dodane]

Open Societies Foundations i Ford Foundation to dwie krople w dużym stawie lewicowych organizacji grantowych, organizacji pozarządowych (NGO) oraz rządów lokalnych i federalnych, które trwonią podatki swoich obywateli, kierując pieniądze do lewicowych kumpli.

Darren Walker, sam milioner, oświadcza, że "musimy celowo wbić gwóźdź do trumny ideologii ostatnich pięćdziesięciu lat propagowanej przede wszystkim przez Miltona Friedmana..." Milton Friedman wierzył w wolność gospodarczą kontra państwo opiekuńcze lub zależność ekonomiczną promowaną przez lewicowców. Co więcej, Walker celował w "białą supremację", twierdząc:

"Musimy uznać, że wyzwanie białej supremacji... jest prawdziwa. Patriarchat jest prawdziwy w naszych systemach kapitalistycznych. A jeśli chcemy bardziej sprawiedliwego powrotu do zdrowia, musimy przyznać, że istniał... "B.C. "Świat: przed koronawirusem ..."

Świat "B.C." oznajmia Walker, "skończył się". Walker twierdzi, że "... wiele norm, struktur i rozumienia" świata przed koronawirusem "musi zostać zreorganizowanych, przeobrażonych i zdemontowanych". Walker oświadcza, że "kwestia białej supremacji, patriarchatu, musi zostać uznana w sali posiedzeń zarządu jako część diagnozy powrotu do zdrowia..."

Jak zwykle, ci, którzy najwięcej głoszą o "demokracji", najprawdopodobniej spróbują przejąć kontrolę siłą. Nie zostali wybrani, aby przekształcić świat w swoją mglistą, wielką utopijną wizję, ale właśnie to próbują zrobić.

Zegarek: video

Wielki reset: Namaszczeni oligarchowie chcą narzucić globalny socjalizm (must watch) - RAIR (rairfoundation.com)
C Z W shares this
57