Były prezes Banku Watykańskiego: Covid jest urządzeniem do "wielkiego resetu" (wideo)

Haley Kennington
2 października, 2021

Celem pięćdziesiąt lat temu, podobnie jak teraz w Wielkim Resecie, jest drastyczne zmniejszenie globalnej populacji, demontaż wolnego rynku i wymazanie wszystkich granic.

"Wielki Reset" Światowego Forum Ekonomicznego jest powtórzeniem "Nowego Światowego Porządku Gospodarczego" z lat 1960-70., według wybitnego włoskiego ekonomisty.

Tedeschi przez pewien czas pełnił funkcję prezesa tajnego Instytutu Dzieł Religii (IOR), powszechnie znanego jako Bank Watykański, zanim został usunięty w 2012 roku. Według ekonomisty został zatrudniony przez byłego papieża Benedykta XVI, aby "pozbyć się kont, których nie powinno tam być i były czasami wykorzystywane do prania brudnych pieniędzy".

Papież Benedykt XVI, którego konserwatywne poglądy uczyniły go celem lewicowych mediów, w niewytłumaczalny sposób podał się do dymisji w 2013 roku. Był pierwszym papieżem, który zrezygnował od czasu papieża Grzegorza XII w 1415 roku. Papież Benedykt XVI został zastąpiony przez przyjaznego komunistom papieża Franciszka, który rządzi do dziś.

Ettore Gotti Tedeschi wygłosił te uwagi niedawnym wywiadzie przetłumaczonym dla RAIR Foundation USA. Tedeschi wyjaśnia, że dzisiejszy "Wielki Reset" to nic innego jak najnowsza iteracja radykalnego "neomaltuzjańskiego" światopoglądu.

Raport Kissingera

Ettore Gotti Tedeschi stwierdza, że niebezpieczny globalista Henry Kissinger był kluczowy w konceptualnym Nowym Światowym Porządku Gospodarczym "pod koniec lat sześćdziesiątych i na początku lat siedemdziesiątych".

Celem pięćdziesiąt lat temu, podobnie jak w Wielkim Resecie teraz, jest drastyczne zmniejszenie globalnej populacji, demontaż wolnego rynku (tj. "kapitalizmu") i wymazanie wszystkich granic.

Henry Kissinger przedstawił laureatkę nagrody Atlantic Council Hillary Clinton w 2013 roku

\Kissinger, obecnie w późnych latach dziewięćdziesiątych, jest często błędnie określany jako "republikanin", ponieważ służył za amerykańskich prezydentów Geralda Forda i Richarda Nixona. To właśnie podczas pracy w administracji Nixona zlecono mu badanie tak zwanego "przeludnienia". Rezultatem był "Raport Kissingera" z 1974 roku, który został odtajniony 3 lipca 1989 roku, zgodnie z instrukcją zawartą w zarządzeniu wykonawczym prezydenta Ronalda Reagana 12356.

Prawie pięćdziesiąt lat temu Raport Kissingera pochwalił rząd USA za finansowanie wysiłków na rzecz kontroli populacji w biednych krajach pod pozorem "planowania rodziny":

W ciągu ostatnich kilku lat finansowane przez rząd USA programy populacyjne odegrały ważną rolę w wzbudzeniu zainteresowania planowaniem rodziny w wielu krajach oraz w uruchomieniu i przyspieszeniu rozwoju krajowych programów planowania rodziny.

Ile dziesięcioleci musi upłynąć, zanim Amerykanie przestaną być wykorzystywania swoich podatków na radykalnie lewicowe inicjatywy?

Ale Ettore Gotti Tedeschi wyjaśnia, że inicjatywa Kissingera, aby właściwie wyludnić planetę, "spowodowała kilka błędów", a zatem "potrzebny jest dziś drugi reset", który "wykorzystuje" "pandemię Covid".

Wielki reset Światowego Forum Ekonomicznego

Założyciel i obecny prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab, wierzy, że "zmiany, które już widzieliśmy w odpowiedzi na COVID-19" pomogą zapoczątkować "Wielki reset", który nakreśla w swoim artykule z czerwca 2020 r. zatytułowanym "Teraz jest czas na 'wielki reset'":

Aby osiągnąć lepsze wyniki, świat musi działać wspólnie i szybko, aby zreformować wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy. Od Stanów Zjednoczonych po Chiny, każdy kraj musi w tym uczestniczyć, a każda branża, od ropy i gazu po technologię, musi zostać przekształcona. Krótko mówiąc, potrzebujemy 'Wielkiego Resetu' kapitalizmu" – pisze Schwab.

Schwab wyjaśnił w 2016 roku, w jaki sposób czwarta rewolucja przemysłowa przekształci miasta w inteligentne miasta, zdigitalizuje wszystkie branże, pod jednym rządem, ze zintegrowanymi ekosystemami napędzanymi przez "duże zbiory danych".

Zobacz, jak Klaus Schwab omawia "czwartą rewolucję przemysłową":

Klaus Schwab

Setki tysięcy firm na całym świecie zamknęło swoje drzwi na początku 2020 roku i nigdy więcej nie otworzy się ponownie. Niezliczeni amerykańscy pracownicy również niedawno opuścili siłę roboczą z powodu postawienia im ultimatum: weź eksperymentalne zastrzyki Covid-19 lub znajdź zatrudnienie gdzie indziej.

Obciążenia nakładane zarówno na pracodawców, jak i pracowników spowodują załamanie gospodarcze, a nie "rosnącą liczbę zgonów" z powodu wirusa o wskaźniku przeżycia 99% + .

Schwab, wraz z Billem Gatesem, Erikiem Schmidtem i innymi wybitnymi osobami w branży technologicznej i sektorze politycznym, spotyka się co roku w Davos, aby omówić, jakie zmiany należy wprowadzić, aby Wielki Reset doszedł do skutku.

Idzie to w parze ze scenariuszem Lock Step Fundacji Rockefellera, w którym ponownie zobaczymy kilka bardzo znanych nazwisk, wszystkie z tym samym planem na przyszłość, wykorzystując pandemię do zapoczątkowania "świata ściślejszej odgórnej kontroli rządowej i bardziej autorytarnego przywództwa, z ograniczoną innowacyjnością i rosnącym naciskiem obywateli".

2016: Czwarta rewolucja przemysłowa

Książka Schwaba Czwarta rewolucja przemysłowa opisuje pokręconą wizję naszej przyszłości Światowego Forum Ekonomicznego jako zasadniczo odmienną od przeszłości. Obejmuje to edycję genów, autonomiczne pojazdy, inteligentne roboty i łączenie technologii z ludźmi (transhumanizm), "trudne pomysły na temat tego, co to znaczy być człowiekiem", pisze.

Schwab wyjaśnił w 2016 roku, w jaki sposób czwarta rewolucja przemysłowa przekształci miasta w inteligentne miasta, zdigitalizuje wszystkie branże, pod jednym rządem, ze zintegrowanymi ekosystemami napędzanymi przez "duże zbiory danych".

Zobacz, jak Klaus Schwab omawia "czwartą rewolucję przemysłową":

Odniesienia do światopoglądu Tedeschiego opierają się na fałszywej maltuzjańskiej koncepcji, że zasoby świata są ograniczone i kwestionowane przez rosnącą populację.

"Po pierwsze, pojawiła się sugestia związana z wielkim kryzysem, którego jesteśmy świadkami w ostatnich dziesięcioleciach. Zbyt wiele urodzeń. W konsekwencji potrzeba zmniejszenia wskaźnika urodzeń populacji. Jaki był pierwszy efekt tego procesu? Wskaźnik urodzeń spadł. Ale gdzie? W świecie zachodnim. Kurczenie się populacji miało miejsce głównie w tzw. świecie zachodnim, Stanach Zjednoczonych i Europie. Dlaczego tempo wzrostu populacji ma zostać zmniejszone?

Ponieważ, zgodnie z neomaltuzjańskim światopoglądem, im więcej ludzi się rodzi, im więcej ludzi konsumuje, tym więcej ludzi marnuje to, co zapewnia nam natura" – zastanawia się Tedeschi.

Obejrzyj wideo:

Światowe Forum Ekonomiczne dzieli się swoją wizją przyszłości:

Te same elity; Ten sam cel; Inna dekada

RAIR Foundation USA zagłębiła się w zdyskredytowane teorie Thomasa Roberta Malthusa, podkreślając podobieństwa teorii maltuzjańskich z teoriami innych ruchów eugenicznych w 20 wieku, w tym Margaret Sanger, Adolfa Hitlera i H.G. Wellsa, między innymi.

Pod tym socjalistycznym neomaltuzjańskim przebraniem jedynym sposobem na zachowanie zasobów jest ograniczenie liczby ludzi zamieszkujących świat jutro. Wysiłek ten jest często zwodniczo zawoalowany we wdrażaniu aborcji, kontroli urodzeń i innych metod sterylizacji w celu zmniejszenia populacji świata.

Nieustannym celom globalistycznych elit – wyludnieniu, zniszczeniu wolnego rynku i wymazaniu granic – należy za wszelką cenę się przeciwstawić.

Transkrypcja:

Jego nazwa to Nowy Światowy Porządek Gospodarczy.

Powstał między końcem lat sześćdziesiątych a początkiem lat siedemdziesiątych.

Jego pomysłodawcą był na samym początku Henry Kissinger.

To był prawdziwy reset. Próbujemy naprawić błędy, które popełnialiśmy przez ostatnie pięćdziesiąt lat, od czasu pierwszego resetu, znanego również jako Nowy Światowy Porządek Gospodarczy, który został zaprojektowany w latach siedemdziesiątych.

Opiera się na szeregu faktów, które ignorują prawo naturalne.

Które możemy zdefiniować jako "nie zawsze naturalne" i "dość utopijne".

Po pięćdziesięciu latach, odkąd pierwszy reset lat siedemdziesiątych przyniósł kilka błędów, dziś potrzebny jest drugi reset.

Obecny reset, powszechnie nazywany "Wielkim Resetem", jest niczym innym jak korektą błędów, które popełnialiśmy przez ostatnie pięćdziesiąt lat.

Tak więc, dzięki – a raczej wykorzystaniu – tej niefortunnej sytuacji zwanej "pandemią Covid", istnieje możliwość zwiększenia, a raczej – użyję mocnego wyrażenia – narzucenia lub spowodowania narzucenia pewnych zachowań.

Niemniej jednak dzisiejszy reset jest korektą błędów popełnionych przez wczorajszy reset.

Po pierwsze, padła sugestia, która jest związana z wielkim kryzysem, którego jesteśmy świadkami w ostatnich dziesięcioleciach.

Zbyt wiele urodzeń.

W konsekwencji potrzeba zmniejszenia wskaźnika urodzeń populacji.

Jaki był pierwszy efekt tego procesu?

Wskaźnik urodzeń spadł. Ale gdzie? W świecie zachodnim.

Kurczenie się populacji miało miejsce głównie w tzw. świecie zachodnim, Stanach Zjednoczonych i Europie. Dlaczego tempo wzrostu populacji ma zostać zmniejszone?

Ponieważ, zgodnie z neomaltuzjańskim światopoglądem, im więcej ludzi się rodzi, im więcej ludzi konsumuje, tym więcej ludzi marnuje to, co zapewnia nam natura.

Były prezes Banku Watykańskiego: Covid jest urządzeniem do "wielkiego resetu" (wideo) - RAIR (rairfoundation.com)
Kwal .
Po prostu wszyscy żydzi....
Robert Suchowski
Na to wygląda, że główne persony tego diabelskiego lobby mają pochodzenie żydowskie. (,,Żydzi'' z dużej litery się pisze Panie Kwal).
Widząc zgony zaszczepionych obywateli Izraela, mam podejrzenie, że spisano wielu z nich po prostu na straty, by wciągnąć w pułapkę światowe masy, spoglądające na Izrael jak na stolicę mądrości wg reguły: ,,Skoro Żydzi się szczepią, to nie jest to niebezpieczne''. …More
Na to wygląda, że główne persony tego diabelskiego lobby mają pochodzenie żydowskie. (,,Żydzi'' z dużej litery się pisze Panie Kwal).
Widząc zgony zaszczepionych obywateli Izraela, mam podejrzenie, że spisano wielu z nich po prostu na straty, by wciągnąć w pułapkę światowe masy, spoglądające na Izrael jak na stolicę mądrości wg reguły: ,,Skoro Żydzi się szczepią, to nie jest to niebezpieczne''. Sam ok. rok temu taką opinię od pewnej osoby słyszałem. Podejrzewałem wtedy, że Izraelitów zaszczepią placebo, jednak tak się nie stało. Owszem, placebo dla elit jest; w to nie wątpię. Ale szeregowy Żyd to jednak nie elita.
Kwal . shares this
167
Maciej Marczyński
do Tommy . Przepraszam że tu pisze ale ten człowiek prawie wszystkich blokuje . ładnie to tak wyzywać na innych ludzi ?? jak masz taki święty obrazek na profilu. co z ciebie za katolik??. nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe. widać tu jacy ludzie wierzący są wklejają piękne kościelne obrazki , a drugiego opluwają , podobnie pani Ela . WSTYD
C Z W shares this
76