ľubica
34.1K

Proroctvá 10-ročného Sławika Kraszennikowa

Podľa proroctva proroka Joela:

17 V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo a vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vaši starci budú snívať sny.

18 Aj na svojich otrokov a otrokyne vylejem svojho Ducha v tých dňoch a budú prorokovať (Skutky 2,17-18).


BOH HOVORÍ K SVOJIM VYVOLENÝM...

10-ROČNÝ PROROK SLAVIK KRASZENNIKOV, FAKTY O JEHO ŽIVOTE A POSLANÍ


V úvode je citovaných niekoľko splnených proroctiev, ktoré predstavujú osobu malého proroka: kto bol a v čom spočívalo jeho poslanie. Presne predpovedal jeho chorobu (rakovinu) a smrť, dokonca aj to, že jeho rakvu budú niesť jeho poručíci, a mnohé udalosti v živote jeho rodiny.

V nasledujúcom texte budú predstavené Slavikove proroctvá, z ktorých väčšina sa týka budúcich čias. Na začiatok niekoľko už splnených proroctiev, ktoré predpovedal pred svojou smrťou:

*** V Amerike vyhodia do vzduchu dva veľké rovnaké domy (WTC 9/11?).

Potom vyhodia do vzduchu Sochu slobody zdola. Bude to vyzerať takto: socha urobí krok vpred a rozpadne sa.

V Rusku tiež vyhadzujú domy do vzduchu. Na otázku matky: "Kto to potrebuje? A kto vybuchne?" - odpovedal: "Ich vlastní ľudia vybuchnú". (Čo sa už presne splnilo, išlo o zámienku na obnovenie vojny v Čečensku a obvinenie čečenských bojovníkov - "teroristov" - že sú páchateľmi - z davu).

*** Začiatkom 90. rokov bude zavedená spoločná svetová mena, "svetové vládne" peniaze, ktoré sa budú nazývať "euro". S týmito peniazmi to pôjde dobre a Amerika na ne prejde ako posledná. Ako mohol malý provinčný chlapec vedieť viac ako 10 rokov predtým, ako bola táto mena vytvorená a uvedená do obehu? O niečom, o čom nikto a nikde na svete nevedel a ani netušil? Správne uvádza aj názov tejto meny?

*** Dva dni pred 8. marcom (Deň žien) povedal svojej matke: "Mami, ja budem umierať a oni budú spievať a tancovať." Matka si ani nevedela predstaviť, čo to bude znamenať. Dva dni uplynuli pokojne. Vedľa izby, kde ležal Slawik, bola izba sanitára a na druhej strane chodby bol veľký televízor. 8. marca sa v izbe sanitára začal hrať personál a na chodbe začali spievať a tancovať deti trpiace rakovinou, ktoré nastavili hlasitosť televízora na plný výkon. Celým oddelením otriasol rev televízora a Slawik ležal pokojne so zatvorenými očami, aby sa matka nerozrušila a nemyslela si, že spí. V tom čase sa cítil veľmi zle, pretože mal podstúpiť laparoskopiu.

***

Nižšie uvádzam ešte niekoľko krátkych proroctiev, po ktorých budem citovať tie, ktoré sa týkajú témy celého cyklu.

*** Los - Angeles, ktoré sa teraz raduje, bude horieť v ohni a láve za svoje hriechy, a to sa stane náhle a rýchlo.

*** Vladivostok zomrie veľmi rýchlo - celé mesto naraz. Na mesto sa vyvalí vlna cunami a zlikviduje celý Vladivostok, z ktorého zostane len jeden stĺp verejného osvetlenia.

*** Mesto Ťumeň sa zrúti samo, najmä jeho centrum, kde sa dlhé roky ťažila ropa.

*** Keď budú všade katastrofy, Anglicko sa potopí, anglická vláda o tom vie, ale neverí tomu, a len keď z Anglicka zostane malý kúsok sucha, bude nútená evakuovať sa do Ruska. Na tento účel sa tam budú uchovávať lode.

*** Všetko, čo sa stane v Rusku, sa stane aj na celej Zemi. Všetky ťažké budovy a stavby sa zrútia, dôjde k obrovským posunom zemských dosiek. Vzniknú obrovské trhliny - ako priepasti.

*** Nemci budú veľmi šťastní, keď zistia, kto som. Keď sa ho mama spýtala prečo, odpovedal: "Mami, veď som tam prežil polovicu života." (Po narodení Slawika žili jeho rodičia v Nemecku, otec slúžil v armáde vo východnom Nemecku - od prekladateľa).

*** Pobaltské štáty - v jasný biely deň, bez zjavnej príčiny, nenastane žiadne zemetrasenie, žiadna búrka - zdvihne sa obrovská vlna... a všetko odplaví, všetko odnesie, zostane len piesok...

* * * * Na Urale je mesto, ktoré sa nachádza akoby v pohári. Počas zemetrasenia na Urale sa toto mesto zrúti na skaly a zaplaví ho voda a nezachráni sa z neho ani žiadne zviera a v Moskve ani len nepomyslia na to, aby mu prišli na pomoc.

"A u vás, mamička," povedal Slawik, "sa rozbije nielen všetok riad, ale aj všetko, čo je zo skla. Rozpadne sa aj susedná materská škola, ktorú budú dlho rekonštruovať. Matka potvrdzuje:"Rekonštrukcia škôlky trvala viac ako šesť rokov a otvorili ju len nedávno. "V materskej škole nikto nezomrie, v tom čase tam nikto nebude." - povedal Slawik.

Na Urale sa vyskytne niekoľko zemetrasení veľmi veľkej sily.

Časy Antikrista, znamenie (pečať) šelmy, čipy, štiepanie

Príde čas, povedal nám Slavoško, že na Zemi sa dostane k moci nový svetový vládca (Antikrist), ktorý povolí všetky neresti a vysvetlí, že Boh vraj nepotrebuje, aby sa ľudia obmedzovali, že všetko bolo stvorené pre ľudí, aby si užívali a prežívali rozkoše, pôžitky. Ľudia budú pobúrení, že ich Svätá cirkev "nesprávne" učila. Prijmú falošné učenie vládcu sveta, že Boh nepotrebuje zdržanlivosť, pôst a vôbec zbožný život.

Slavik sa držal za srdce a pozeral na všade sa tvoriace neprávosti. Prekvapilo ho najmä správanie žien. Jednoducho ho to ohromilo. Povedal: "Mami, aké sú tie dámy nehanebné! Aké zhýralé! A čím viac sa blíži príchod Krista, tým viac budú ľudia zhýralí."

Slavik povedal, že keď diabol bude robiť falošné zázraky a hovoriť, že on je Boh, tak kresťania v ňom budú vidieť Ježiša Krista, moslimovia Mohameda a budhisti Budhu, ale niektorí budhisti začnú váhať, pretože Budha nemal prísť.

Sławik povedal: "Mami, okolo neho bude toľko démonov! Ľudia v ňom uvidia Boha, každý svojho, a démoni sa im budú zjavovať ako anjeli. Z diabla bude vychádzať silný zápach, ale ľudia ho nebudú cítiť. Len niektorí sa naňho nepôjdu pozrieť." Slavik sa čudoval a povedal: "Aký je nehanebný! Aké strašné! Tvár má akoby posypanú múkou, bielu, a pozerá na mňa tak nahnevane." Diabol bude "hýbať" horami a ľudia sa budú s veľkým údivom dotýkať tých hôr, ktoré "prišli" spoza mora, hoci v skutočnosti tam žiadne hory nie sú! Bude sa im to len zdať. / Blue beam??? poznámka od ľubica / Ale oheň z neba, ktorý sa ukáže, bude skutočný.

Ľudí, ktorí zostanú verní Bohu, Pán ukryje s takou silou, že títo ľudia, žijúci v malých osadách, budú pre sily zla nedostupní. Jednoducho ich nebude vidieť. Tí, ktorí nezradia Boha, sa v ničom nezmenia, zostanú len obyčajnými ľuďmi. A toto je ich víťazstvo.

Slávik povedal, že vznikne osada, do ktorej nebude môcť preniknúť žiaden "šestorník" (rusky - "зашестеренный", t. j. ten, kto si vzal pečať šelmy - tri šestky - pozn. prekladateľa ). Všetko okolo bude obklopené priekopou a priekopa bude naplnená vodou. Všetky brány budú pevne zatvorené. Jednému človeku sa však nejako podarilo, dostať sa k múru, ale božská sila ho odmietla, takže preletel späť cez priekopu, postavil sa na všetky štyri, (??? poznámka od ľubica ) otriasol sa a vo veľkom hneve odišiel.

Neskôr sa vrátia všetky choroby, na ktoré ľudia už zabudli. Objaví sa jedna choroba bez mena, od ktorej bude na uliciach veľa mŕtvol a nikto ich nebude pochovávať. Budú po nich liezť červy a všade naokolo bude smrad. Slavoško povedal: "Mami, ľudia pôjdu a zomrú v dopravnej zápche, pretože nebudú mať absolútne žiadnu energiu. V našom meste to bude rovnaké."

"To, čo sa stane v Rusku, bude rovnaké aj v iných krajinách !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
." - Slavik často hovoril.

-"Slavočka, a čo je to za chorobu, ako sa volá?" spýtala sa matka. - "Nechaj ma pozrieť, mami. Tu je dom, v ktorom bývame, a po chodníku pomaly, potichu kráča žena. Ide a vidí, že pred vchodom do domu vedľa lavičky umiera jej kamarátka, ktorá spadla.-
----------------------------------------------------------

Pomoc chorým a trpiacim

Rady chlapca Vjačeslava o zbere, zbieraní bylín a liečení

Slávik povedal, že počas liečby všetkých chorôb je potrebné :

1/ piť svätenú vodu každý deň, prijatú v deň Zjavenia Pána
(rusky - святую Богоявленскую воду, podľa juliánskeho kalendára - 19. januára - od prekladateľa ) na lačný žalúdok - po čajovej lyžičke / ľubica dodáva: pozri text o exorcizovanej vode:
EXORCIZOVANIE VODY KŇAZMI NA DIAĽKU, možete poprosiť ak nájdete kňaza ochotného to urobiť aj priamo na počkanie, no keď nie, tak existuje tá možnosť na diaľku /

ľubica k tomu@: aká strašná bieda na Slovensku, keď kňazi vlani tesne pred Vianocami zatvorili kostoly, teda vrátane 6. januára, kedy je slávnosť Zjavenia Pána a ľudia nemali možnosť si vziať svätenú vodu! Šťastní veriaci, ktorí majú duchovných s vierou a napriek zákazu štátu, ktorý sústavne okupuje svojimi slobodomurárskymi nariadeniami naše kostoly...., kňaz vodu aj v ten deň posvätil a dohodol sa s farníkmi kedy si ju môžu prísť načerpať!!! No viem že mnohé farnosti túto vzácnu sväteninu nemali, nakoľko ich kňazi s biskupom sa podvolili tomuto diabolskému zákazu! Na plač!abu.sk/…-sa-presuva-zo-slavnosti-zjavenia-pana-na-hromnice
....a keďže ani zďaleka na Hromnice sa neotvorili kostoly, ako sa naivne domnievali, tak doteraz nebol ustanovaný žiaden další náhradný sviatok na posvätenie vody .....

2/so sväteným olejom na noc urobiť krížik na hrudi, kde je srdce. Predtým však treba predniesť modlitby "Otče náš" a "Zdravas, Mária" a ukloniť sa (k zemi). To všetko by sa malo vykonať do 40 dní, potom bude hojenie rýchlejšie a lepšie. Bylinky na liečenie by ste mali zbierať sami alebo niekto blízky, kto vás má rád, a počas zbierania byliniek je povinné sa modliť (hovoriť modlitby, ktoré viete).

Bylinky by sa mali zbierať na čistých miestach. Bylinky by sa nemali zbierať v blízkosti vodných plôch, ale v dostatočnej vzdialenosti od nich. Slawikova matka hovorí, že zabudla, koľko metrov by mala byť táto vzdialenosť. Myslí si, že hovoril o vzdialenosti najmenej 20 metrov. Bylinky sa nezbierajú na brehoch jazier a riek.

Najlepšie je zbierať bylinky v čase ich kvitnutia.

Nazbierané bylinky neumývajte a nezbierajte ich po daždi.
Bylinky sa nemôžu zbierať každý rok na tom istom mieste. Mali by ste počkať aspoň niekoľko rokov. Ak vyrežete krík, budete z neho môcť opäť rezať až po niekoľkých rokoch. Slavik povedal, že inak by ste jednoducho dostali jedovatú bylinu a tá by neliečila. Odporúčal bylinky nesušiť, ale vylisovať z nich šťavu, pretože pri sušení sa stráca väčšina užitočných látok, až 80 %. Hovoril, že šťava z byliny masliaka veľmi dobre lieči rakovinu - akýkoľvek druh rakoviny.

Ak sa lastovičie bylinky sušia, počas sušenia sa stratia takmer všetky ich vlastnosti. Preto by sa lastovičník mal pripravovať vo forme šťavy. Slawik odporúčal robiť to takto: najprv by mal človek bylinky pretlačiť cez mlynček na mäso a potom sám (nie niekto, ale on sám) vytlačiť šťavu cez gázu, naliať ju do tmavej sklenenej nádoby, uzavrieť ju a dať do chladničky. A to je všetko. Šťava nie je ničím riedená. V chladničke vydrží 2-3 roky. Ak sa na ňom neskôr objaví pleseň, ľahko sa jej zbavíte, a ak šťava nie je hustá a lepkavá, je dobrá. Ako už bolo spomenuté, šťava sa používa na liečenie bez riedenia. Je potrebné si uvedomiť, že šťava z lastovičieho bylinného oleja je jedovatá a musí sa užívať v presne stanovených malých množstvách - podľa receptu!!!

zdroj: @Pugna contra mala

...........................................................

Pre tých, ktorí prijmú pečať Antikrista, postavia obchody s najlepším tovarom a najlepšími potravinami.

Pre tých, ktorí pečať neakceptujú, budú chvíľu otvorené aj obchody s nekvalitným tovarom a veľmi vysokými cenami.


Potom aj tieto obchody zaniknú. Antikrist bude mladých ľudí zneisťovať tým, že im dovolí všetko, všetky závislosti a úchylky.

Boh ochráni svojich a nikto nezomrie od hladu, ale na krátky čas budú ľudia trpieť ťažkosťami a Boh im príde na pomoc. Pánovi anjeli budú chrániť ľudí, ktorí nezradili Boha.

zdroj: @Pugna contra mala

zdroj:Proroctwa 10 letniego Sławika Kraszennikowa
Milada Pišteková shares this
31
Adriána Mikulová shares this
253
Anna Hrabošová shares this
77