09:42
Ks. Piotr Glas, egzorcysta o duchach, część 1 NIEKTURE DUSZE Z CZYŚĆCA POKUTUJĄ TEZ NA ZIEMIMore
Ks. Piotr Glas, egzorcysta o duchach, część 1

NIEKTURE DUSZE Z CZYŚĆCA POKUTUJĄ TEZ NA ZIEMI
janek z muzyki shares this
91
Mariusz Rafał sz shares this
1.3K
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
31.4K
Koza Nutria
Ksiadz Glas nie jest egzorcysta od bardzoooo dawna a byl nim tez bardzo krotko. Nie wiem dlaczego ostatnio jest takie wielkie bum na egzorcystow jakby byli nadkaplanami.
Kiedys fascynowalam sie tym co ks.Glas opowiada a potem ktos powiedzial mi : " nie skupiaj sie na tym co mowi diabeł tylko skup sie na Bogu" i tak zrobilam. Pozatym czesto ks.Glas mowi nieprawde,niestety jak naprzyklad to ze odprawia …More
Ksiadz Glas nie jest egzorcysta od bardzoooo dawna a byl nim tez bardzo krotko. Nie wiem dlaczego ostatnio jest takie wielkie bum na egzorcystow jakby byli nadkaplanami.
Kiedys fascynowalam sie tym co ks.Glas opowiada a potem ktos powiedzial mi : " nie skupiaj sie na tym co mowi diabeł tylko skup sie na Bogu" i tak zrobilam. Pozatym czesto ks.Glas mowi nieprawde,niestety jak naprzyklad to ze odprawia Msze swieta wszechczasow( w wywiadzie dla TV Chrystusa Krola) co jest komplenta bzdura. Tych bzdur jest dość duzo.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Koza bzdury to ty wypisujesz i to nie pierwszy raz... skup sie na swoich grzechach i nie atakuj Bożych Kapłanów...
Koza Nutria
Pani medalik zakładam że pani zna go tylko z yt lub gdzieś tam pani mignal na jakiejś konferencji. Ja moja pani, mam 10 minut na nóżkach do jego parafii i wydziałam juz dość dużo.Nie wystarczy powiedzieć " bzdury gadasz" , trzeba mieć podstawy. Ksiadz Glas nie zna za bardzo nawet łaciny a co dopiero Msze św.odprawiac. Niech pani nie kupuje na ładne oczy😉
MariaBarbara
Prawda, chodza duchy i czasem mozna je zobaczyc. Widzialam na wlasne oczy, ale nie ma czego sie bac, one nic nikomu zlego nie wyrzadza.
M K
Nic nikomu złego ?
Koza Nutria
Co pani ma na mysli mowiac " duchy"?