57:27
Clicks5.5K
henryk33
13
Arka Przymierza znaleziona ! Wypełnienie przymierza. Arka Przymierza znaleziona ! Wypełnienie przymierzaMore
Arka Przymierza znaleziona ! Wypełnienie przymierza.

Arka Przymierza znaleziona ! Wypełnienie przymierza
henryk33
Trzymajmy się Faktów...a to ze akurat 7 dnia - można sobie zadać Panu te pytanie dlaczego nie katolik czy inny co my robimy z Naszą wiarą i jak ją bronimy ,czy potrafimy bronić nasze kościoły ?? www.youtube.com/watch dlaczego Rosja bardziej broni swojej wiary a Obama zakłada świątynię szatana a świat milczy ??? Rosyjski sąd, deportował członków zespołu Behemot i nałożył na nich 5-letni zakaz …More
Trzymajmy się Faktów...a to ze akurat 7 dnia - można sobie zadać Panu te pytanie dlaczego nie katolik czy inny co my robimy z Naszą wiarą i jak ją bronimy ,czy potrafimy bronić nasze kościoły ?? www.youtube.com/watch dlaczego Rosja bardziej broni swojej wiary a Obama zakłada świątynię szatana a świat milczy ??? Rosyjski sąd, deportował członków zespołu Behemot i nałożył na nich 5-letni zakaz wjazdu na teren Federacji Rosyjskiej za jego przywiązanie do Szatana, podkreślając, że to właśnie Szatan symbolizuje drogie mu wartości.....choroba nic Go nie nauczyła...dostał 2-gie zycie do nawrócenia...wolna wola, kiedyś odpowie przed Panem Bogiem, a na ziemi jestesmy tylko pielgrzymami, to tylko chwila, a Ojczyzna - NIEBO!
Nergal znieważył polskie godło!
Dotyczy: Nergal i Behemot mają pozew za plakat trasy koncertowej
"Behemoth profanuje godło!"
Plakat Rzezpospolita niewierna w prokuraturze. www.antyradio.pl/…/Protest-przeciw… www.eskarock.pl/…/133760 czy wy tutaj nić nie widzicie co się w Polsce dzieje - tylko Grzegorz Braun najbardziej lojalny katolicki obywatel o te wszystkie wartości walczy - zasadnicze pytanie do Wszystkich Nas Polaków czy idziemy pod prąd fałszywych mediów które to sprzyjają takim wartościom,promują.....dlaczego tylko Rosjanie tak zareagowali ????? Czy Amerykanki Obama otruł umysły PISOWI ????? www.youtube.com/watch
Chrystus z koroną cierniową interweniuje - czy Nasza Wiara odpowie Jezusowi Chrystusowi : zdejmujemy ci tę Koronę już na zawsze a dajemy ci Koronę Chwały Chrystusa Króla Polski Jezusa Intronizowanego - Polska Jest Uratowana na zawsze...czy tego się doczekamy.....bo szatan knuje spisek aby do tego nie doszło lub dokonano w sposób Liberalny i niezgodny z przesłaniem Rozalii Cielakównej !!!
osdamen
Łykacie te informacje jak żaby w stawie komary.
Nikt z was nie widzi manipulacji jakiej dokonał "specjalista-protestancki" pożal się Boże i dodał swoje wypluciny, Seventh-day Adventist Church - Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, albo też: sekty świadków ...... - o, przepraszam to - spółka handlowa od 1884 roku Nonprofit Corporation Law of the Commonwealth of Pennnsylvania 'Inc.' w Polsce …More
Łykacie te informacje jak żaby w stawie komary.
Nikt z was nie widzi manipulacji jakiej dokonał "specjalista-protestancki" pożal się Boże i dodał swoje wypluciny, Seventh-day Adventist Church - Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, albo też: sekty świadków ...... - o, przepraszam to - spółka handlowa od 1884 roku Nonprofit Corporation Law of the Commonwealth of Pennnsylvania 'Inc.' w Polsce zarejestrowana jako spółka z o.o 12 października 1984 r. w Sądzie Rejonowym Gospodarczym w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 12, pod numerem RHB 13748. Z dokumentów wynika tam się znajdujących wynika, że spółka ta nie została jeszcze rozwiązana mimo, że w 1989 roku Świadkowie Jehowy zarejestrowali się jako wyznanie religijne (sic.) !

Pytacie gdzie manipulacja?


Otóż pierwsza od 45min 28s do końca projekcji -
1. - ukazana figurka Matki Bożej w ścianie kościoła (budynku?),

2. - następnie obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w Kaplicy Cudownego Obrazu.

3. - kapliczka przydrożna z Jezusem Miłosiernym w - 45min. 10s

4. - statua Matki Bożej w aureoli 12-tu gwiazd w - 45min. 04s

Jakimś dziwnym trafem nie ma przykładów cielców,
A gdzie jest Aszera o której wypowiada się Jeremiasz jako o królowej nieba?


Według biblijnego opisu objęcia ziemi obiecanej przez Izraelitów, otrzymali oni wyraźny nakaz usunięcia przedmiotów kultu bogini płodności:
"Strzeż się zawierania przymierza z mieszkańcami kraju, do którego idziesz, aby się nie stali sidłem pośród was. Natomiast zburzcie ich ołtarze, skruszcie czczone przez nich stele i wyrąbcie aszery. Nie będziesz oddawał pokłonu bogu obcemu, bo Pan ma na imię Zazdrosny: jest Bogiem zazdrosnym."
(Księga Wyjścia 34,12-14)
Zamiast Aszery , która także była utożsamiana z planetą Wenus jako Gwiazda Poranna, matką bogów, początkowo żoną najwyższego boga Ela, później żoną Baala - widzimy Najświędszą Maryję Pannę Matkę Boga-Człowieka Jezusa. Chrystusa.

5.
- Grafika Papieża jako Antychryst?

6. - Napisy cyt. "Dziś za Antychrysta uważa się najwyższego Chrześcijańskiego przywódcę na ziemi." - 8min. 43s

Dalej coraz gorzej - "szambo w uszy", gnój spływający na katolików i propaganda sekciarska - indoktrynacja dla mało rozgarniętych religijnie i teoologicznie wierzących katolików.
Ocena filmu - chamska manipulacja - beczka dziekciu, a w niej postać Rona Wytta łyżka miodu.
Thoma shares this
19
Filmy.

Area
angelabrasch
na koniec troche herezji ale ok