darek104
11.9K

To tak jak u nas z tymi wypadkami wojskowych

Źródła francuskiej armii w białych kapeluszach mówią nam, że generał Jean-Louis Georgelin, szef francuskiego sztabu obrony, został zabity przez Rosjan na Ukrainie pod koniec ubiegłego roku. Oficjalna wersja mówi, że spadł z góry i zmarł.

Jean-Louis Georgelin - Wikipedia

Mówi się, że Georgelin był szefem 50-tysięcznych tajnych sił NATO stacjonujących w delcie Dunaju w Rumunii, przy granicy z Ukrainą.

Potwierdzają to źródła polskiego wywiadu:

Zdecydowanie się nagrzewa. Zatem Izrael i Anglia właśnie zaatakowały Rosję za pośrednictwem swojego pełnomocnika. Teraz regularne oddziały z Francji, Niemiec i Polski przybyły koleją i powietrzem do Czerkas, na południe od Kijowa. Znacząca siła. Żadne numery nie wyciekły. Umieszczeni są w szkołach. Z praktycznego punktu widzenia są to siły NATO.

Rozmieszczenie sił regularnych następuje, jak mówi były szef Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych RP Rajmund Andrzejczak, że „straty [faktyczne Ukrainy] należy liczyć w milionach, a nie w setkach tysięcy”. „W tym kraju nie ma już zasobów, nie ma już nikogo, kto mógłby walczyć” – dodał generał.

Rosja mówi teraz także o oddziałach francuskich na Ukrainie. Szef rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego (SVR) Siergiej Naryszkin mówi, że „prezydent Francji Emmanuel Macron ukrywa prawdę o liczbie francuskich żołnierzy już zabitych na Ukrainie w obawie przed masowymi protestami w jego kraju”.

Naryszkin dodaje, że francuskie kierownictwo wojskowe „boi się niezadowolenia” wśród aktywnych oficerów średniego szczebla. „Wśród zabitych jest ich „nieproporcjonalnie dużo” i już na obecnym etapie są problemy ze znalezieniem „ochotników” do rotacji i „zastępowania tych, którzy odpadli” na ukraińskim teatrze działań wojennych” – powiedział. .

France already preparing some 2,000 troops for Ukraine, Russia claims

Nasze francuskie źródła wojskowe zgadzają się z tym. Mówią, że zabity generał Georgelin „był masonem (nie miłymi masonami) homoseksualistą i ukrywał historię przestępstw pedofilskich, aby móc go kontrolować”.

Źródła podają, że wraz ze śmiercią Georgelina francuska armia znalazła się obecnie pod kontrolą białych kapeluszy. Właśnie dlatego francuska armia odmówiła wykonania rozkazów prezydenta Emmanuelle Macrona Rothschilda, aby zabić francuskich protestujących rolników i wypowiedzieć wojnę Rosji.

W zeszłym tygodniu francuscy biali kapelusznicy zadali kolejny cios Macronowi, zabijając byłego francuskiego ministra kultury Frederica Mitteranda, siostrzeńca byłego prezydenta Francois Mitteranda, jak mówią. Źródła podają, że był czołowym pedofilskim satanistą, zwolennikiem Macrona. Powiedzieli nam, że wkrótce umrze także kilku innych zwolenników Macrona.

Te same źródła poinformowały nas również, że szatański haitański gangster Barbeque, który pojawił się w naszym raporcie w zeszłym tygodniu, został zabity wraz ze swoimi poplecznikami.
“Barbecue” Cherizier, Haiti’s top gang leader, shot in gunfight
Mówią, że KM stracił teraz dostęp do adrenochromu z Haiti.

Sam prezydent Francji Macron przyznał podczas wydarzenia politycznego w Pałacu Elizejskim „Ukraina może upaść bardzo szybko”.

Macron says Ukraine may soon 'fall'

Macron jest najstarszym członkiem rodziny tego rodu zajmującym formalne stanowisko władzy na Zachodzie, więc jego upadek doprowadzi do upadku rządów KM w Europie, mówią francuscy patrioci. Z pewnością, skoro brytyjskim i francuskim oddziałem Rothschildów kieruje David Rene de Rothschild, utrata kontroli nad Francją byłaby ogromnym ciosem dla KM.

To pozostawiłoby w Szwajcarii jedynie Klausa Schwaba Rothchilda ze swoimi siłami WEF, WHO i ONZ.

WEF to fanatyczna organizacja polityczna, która wykorzystuje strach i manipulację, taką jak histeria Covida, jak mistyfikacja globalnego ocieplenia, aby naprawdę ułatwić ludziom myślenie, że w jakiś sposób są zbawicielami, ale tak naprawdę wszystko, co robisz, to pomaganie im w osiągnięciu ich celu , który w rzeczywistości jest globalnym publiczno-prywatnym ruchem faszystowskim, i połączeniem wielkiego rządu, wielkich technologii [i] wielkich pieniędzy, aby stworzyć technokratyczną elitę rządzącą, którą dogodnie są oni”.

Chcą stworzyć feudalizm 2.0, w którym jesteśmy poddanymi, a oni są panami nami rządzącymi… Do tego właśnie dążą.
Aga ta shares this
624