CÓRKA MARYI
241.2K

Matka Zbawienia: Organizujcie globalną modlitwę, aby Mój Różaniec był odmawiany we wszystkich narodach od teraz do Niedzieli Wielkanocnej

Mother of Salvation: Recite the Holy Rosary across all nations between now and Easter Sunday

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 9 marca 2012 roku, godz. 19.15

Moje słodkie dziecko, jakże płaczę, gdy widzę nienawiść podnoszącą się nie tylko przeciwko tobie, ale przeciwko świętemu Słowu Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Teraz wiesz, jak On cierpiał w ogrodzie Getsemani i jak On nadal cierpi dzisiaj, kiedy każda Jego próba zainterweniowania dla ratowania dusz jest udaremniana przez złego.

Podczas gdy wojny są teraz potajemnie planowane, jest ważne, aby odmawiać Mój Różaniec święty każdego dnia przed Wielkanocą.

Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.

Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca. Wielkie Łaski są udzielane tym czystym duszom, które ufają Mu całkowicie, bez żadnych wątpliwości w sercach. Ty, Moje dziecko, jesteś resztą, małym żołędziem wierzących, którzy pomogą wzrosnąć Armii, potrzebnej teraz do zredukowania grzechu na świecie.

Wasze modlitwy, a szczególnie Mój najświętszy Różaniec, są bronią potrzebną do zgładzenia złego oraz tych, których opanował w każdym zakątku ziemi.

Idźcie teraz, Moje dzieci, i organizujcie globalną modlitwę, aby Mój Różaniec był odmawiany we wszystkich narodach od teraz do Niedzieli Wielkanocnej.

Idź w pokoju, Moje dziecko. Łaski, które teraz otrzymujesz, pomogą ci radzić sobie z codziennymi atakami szatana, gdy wzrasta jego gniew na to Dzieło.

Wasza niebiańska Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…stkich-narodach-od-teraz-do-niedzieli-wielkanocnej

Global Rosary Crusade for Peace
CÓRKA MARYI
2 more comments from CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
Międzynarodowa Krucjata Różańcowa o pokój, wszystkie piątki Wielkiego Postu, 22:00
Zapraszamy do udziału w Światowej Krucjacie Różańcowej Jezus do Ludzkości na rzecz Pokoju, która będzie prowadzona w wielu językach, także po polsku. W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 22:00, począwszy od 4 marca, będziemy odmawiać 4 części Różańca Świętego. Jest to odpowiedź na orędzie Matki Bożej Zbawienia …More
Międzynarodowa Krucjata Różańcowa o pokój, wszystkie piątki Wielkiego Postu, 22:00

Zapraszamy do udziału w Światowej Krucjacie Różańcowej Jezus do Ludzkości na rzecz Pokoju, która będzie prowadzona w wielu językach, także po polsku. W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 22:00, począwszy od 4 marca, będziemy odmawiać 4 części Różańca Świętego. Jest to odpowiedź na orędzie Matki Bożej Zbawienia z 9 marca 2012 r.:

“Jak wojny są obecnie potajemnie planowane, tak ważne jest odmawianie mojego Świętego Różańca każdego dnia przed Wielkanocą. Dzieci, jeśli możecie ofiarujcie każdy dzień tygodnia mojemu Świętemu Różańcowi, a w każdy piątek odmawiajcie cztery części od teraz do Wielkanocy, gdyż wiele zniszczeń na świecie może być złagodzonych.
Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego Święte Słowo z miłością i czystością serca.

Wielkie łaski otrzymują te czyste dusze, które ufają Mu całkowicie bez cienia wątpliwości w swoich sercach. Wy, moje dzieci jesteście niewielką cząstką, małym żołędziem wierzących, którzy pomagają teraz powiększać armię niezbędną do usunięcia grzechu ze świata.

Wasze modlitwy, szczególnie na moim Najświętszym Różańcu są bronią potrzebną do zniszczenia złego i tych, którzy atakują w każdym zakątku ziemi. Idźcie teraz moje dzieci i organizujcie modlitwę powszechną, aby mój Różaniec był odmawiany przez wszystkie narody od teraz do Niedzieli Wielkanocnej…”

Przeciwko wojnom szerzącym się we wszystkich zakątkach ziemi, szczególnie w Europie, zjednoczmy się jako jedna Armia Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości, aby żarliwie modlić się o pokój.

Bezpośredni link do spotkania bez rejestracji

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.
CÓRKA MARYI
"Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.
Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca ..."More
"Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.

Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca ..."