Żona oficera White Hat znaleziona martwa w podejrzanych okolicznościach w Karolinie Północnej

Michael Baxter-25 marca 2024 r

Żona oficera White Hat została znaleziona martwa w ubiegły czwartek w pojeździe małżonków stojącym na biegu jałowym w garażu przy ich domu w Fayetteville w Północnej Karolinie, poinformowało Real Raw News źródło w biurze generała Erica M. Smitha.

Około godziny 18:00 mąż – źródła nie podają obecnie nazwisk – wrócił do domu z pobliskiego Fort Liberty, dawniej Fort Bragg, gdzie był w pracy od 7:30, i znalazł bezwładne ciało żony opuszczone na kierownicę w swoim starszym modelu Camaro. Drzwi i okna były zamknięte, ale odblokowane, a silnik był gorący, jakby pracował przez dłuższy czas.

Według raportu z wypadku funkcjonariusz wyciągnął ciało żony z pojazdu i zaczął przeprowadzać resuscytację krążeniowo-oddechową, zatrzymując się tylko na tyle długo, aby zadzwonić do służb ratunkowych w Fort Liberty, kilka mil od ich miejsca zamieszkania. Osoba odbierająca poinformowała go, że ponieważ mieszka poza placówką, protokół nakazywał mu zadzwonić do Fayetteville EMS, co zapewnia szybszy czas reakcji.

Funkcjonariusz podał kod autoryzacyjny, który spowodował, że osoba odbierająca zmieniła odpowiedź. Poleciła funkcjonariuszowi kontynuowanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej do czasu przybycia na miejsce zdarzenia ratownictwa medycznego Fort Liberty, co zostało wykonane z zadziwiającą szybkością – czas reakcji wynosił zaledwie siedem minut.

Pogotowie ratunkowe sprawdziło parametry życiowe żony – nie miała żadnych – i pobiegło do Centrum Medycznego Armii Womack, a pogrążony w żałobie funkcjonariusz siedział z tyłu ambulansu i ściskał bladą dłoń żony. Po przybyciu na miejsce uznano ją za zmarłą, przypuszczalnie z powodu zatrucia tlenkiem węgla, a panel toksykologiczny nadal toczy się.

Nasze źródło podało, że funkcjonariusze White Hats z wojskowego wydziału dochodzeniowo-śledczego (CID) z kilku powodów traktują śmierć żony jako podejrzaną, chociaż niemal natychmiast uznali męża za potencjalną osobę mogącą stanowić przedmiot zainteresowania.

„Była wysportowaną 33-letnią kobietą, która nie cierpiała na choroby psychiczne. Przypadkowe zatrucie tlenkiem węgla zdarza się niezwykle rzadko. Nie mieli żadnej historii ani problemów małżeńskich, które byłyby niezwykłe. I w chwili jej śmierci przebywał w bazie” – podało nasze źródło.

Śledczy, którzy przeprowadzili badania kryminalistyczne samochodu, odkryli tak zwane dowody nieczystej gry. Na przykład klamka drzwi po stronie kierowcy miała tylko jeden zestaw odcisków – męża, ponieważ otworzył klamkę, aby wyciągnąć ją z siedzenia kierowcy. Spodziewali się znaleźć jej odciski także na klamce, konsoli środkowej i innych powierzchniach, ale jedyne odciski należące do żony zostały wyjęte z kierownicy. Nie znaleźli żadnych anomalnych włosów ani włókien innych niż jej i jej męża.

Nasze źródło podało, że na ciele zmarłego nie było żadnych śladów walki – żadnych siniaków ani skaleczeń. Ani dom, ani garaż pary nie nosiły śladów włamania.

Oprócz tych czynników śledczy mieli bardziej przekonujący powód, aby podejrzewać, że doszło do brudnych czynów: mąż był zamieszany w tajne operacje White Hat i mógł stać się znany Deep State.

Nasze źródło nie podaje szczegółów na temat obowiązków męża.

„Te nikczemne typy nie wahają się zabijać członków rodziny, więc jest to oczywiście problem. Facet twierdzi, że nie ma mowy, żeby jego żona popełniła samobójstwo. Nadal czekamy na badanie toksykologiczne i inne badania.”

Zapytany, czy dom pary jest monitorowany, na przykład dzwonkiem do drzwi Ring lub kamerami wewnętrznymi, odpowiedział: „Niektórymi rzeczami nie możemy w tej chwili ujawnić, ale CID jest dokładne i dotrze do sedna tego, co się stało”.

Uwaga: dziś po południu powinienem otrzymać wiadomość od GITMO sprzed trybunału Merricka Garlanda i natychmiast potem przygotuję artykuł.
Aga ta shares this
4