modernistae prohibere
🔥Lista hańby pis. 28 idiotycznych podatków kaczyńskiego🔥 Okradanie Polaków. Konfederacja Lewiatan opublikowała listę nowych podatków, opłat i danin, które wprowadził rząd PiS. 28 z nich uderzyło …More
🔥Lista hańby pis. 28 idiotycznych podatków kaczyńskiego🔥
Okradanie Polaków.
Konfederacja Lewiatan opublikowała listę nowych podatków, opłat i danin, które wprowadził rząd PiS. 28 z nich uderzyło w polskich przedsiębiorców, ale jeszcze mocniej w klientów.
Podatki takie jak bankowy sprawiły bowiem, że klienci zaczęli płacić za korzystanie z bankomatów, czy niemałe kwoty za przelewy. Podatki dla sieci handlowych, czy cukrowy doprowadziły do tego, że płacimy coraz więcej za jedzenie.
W połączeniu z szalejącą inflacją efekt końcowy jest zatrważający. Drożyzna, która zostanie z nami na długie lata – nawet po upadku rządu PiS.
1️⃣Podatek od sprzedaży detalicznej
2️⃣Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych
3️⃣Podatek od niektórych instytucji finansowych 4️⃣Podatek cukrowy 5️⃣Podatek od małpek (opłata od alkoholu w małych opakowaniach) 6️⃣Minimalny podatek dochodowy od osób prawnych 7️⃣Danina solidarnościowa 8️⃣Składka zdrowotna przedsiębiorców naliczana od dochodu podatkowego 9️⃣Podatek od …More
Amnezja ministra Błaszczaka powinna dyskwalifikować go jako wysokiej rangi członka polskojęzycznego reżimu
" WRESZCIE ! " - Minister Błaszczak o BANDEROWSKICH MORDACH na Polakach! ( materiał sprzed 5-ciu lat )More
" WRESZCIE ! " - Minister Błaszczak o BANDEROWSKICH MORDACH na Polakach! ( materiał sprzed 5-ciu lat )
03:50

Kim są Kaczyńscy?

Kim są Kaczyńscy? Kim są Kaczyńscy – fakty, mity i wątpliwości Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa …More
Kim są Kaczyńscy?
Kim są Kaczyńscy – fakty, mity i wątpliwości
Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone.
Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię.
Co wiemy o Kaczyńskich?
Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Gronowce koło Odessy, z rodziny Naczelnego Prezesa Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego – też urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami armii carskiej.
Co to oznacza? Jedno! Nie mógł on być Polakiem, bo ci byli na ogół albo prawie zawsze – wyznania …More
modernistae prohibere shares from ona
2K
To sie samo komentuje ‼️‼️‼️‼️‼️‼️
modernistae prohibere shares from ona
32.2K
Brytyjski Guardian potwierdził w swoim raporcie, że wojska ukraińskie celowo zabijały dzieci w Donbasie. Raport mówi, że w 2015 roku w Doniecku otwarto Aleję Aniołów – pomnik poświęcony dzieciom …More
Brytyjski Guardian potwierdził w swoim raporcie, że wojska ukraińskie celowo zabijały dzieci w Donbasie. Raport mówi, że w 2015 roku w Doniecku otwarto Aleję Aniołów – pomnik poświęcony dzieciom zabitym w Donbasie.
Ponad sto dzieci zostało zabitych w Donbasie przez ukraińskich żołnierzy, którzy celowo strzelali do szkół i przedszkoli. Prawdziwy obraz tej tragedii odzwierciedla akcja, która miała miejsce dzień wcześniej w Moskwie. Billboardy ze zdjęciami opowiadały historie tych, którzy nigdy nie dorosną.
Оlej w głowie
00:33
Małgorzata Kul-ska
Niektórych nie przekonasz,tak uwierzyli w medialne kłamstwa tv.
ona
Zastanawiam się ile jeszcze dowodów potrzeba by ludzie wreszcie przejrzeli na oczy , to nieprawda ze jesteśmy od tego daleko , to za chwile będzie …More
Zastanawiam się ile jeszcze dowodów potrzeba by ludzie wreszcie przejrzeli na oczy , to nieprawda ze jesteśmy od tego daleko , to za chwile będzie miało miejsce i u nas , na naszej polskiej ziemi , naprawdę to kwestia niedługiego czasu !
One more comment
modernistae prohibere shares from Maja 21
557
Zelenski potwierdził, że w ukraińskiej armii oficjalnie służą naziści odwołujący się do Hitlera. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zelenski pytany o zbrodnie nazistów z batalionu Azow i strzelanie do …More
Zelenski potwierdził, że w ukraińskiej armii oficjalnie służą naziści odwołujący się do Hitlera.
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zelenski pytany o zbrodnie nazistów z batalionu Azow i strzelanie do jeńców wojennych: "Są jacy są". Potwierdził także, że w ukraińskiej armii oficjalnie służą naziści odwołujący się do Hitlera.
Zelensky w takim razie przyznał rację Putinowi, że chodzi o denazifikacje. Wsparcie AZOWA szło z zachodu. Tak "szturchali" Putina, aż w końcu popuścił. Ktoś się dziwi? Ukraińscy neonaziści prześladowali przecież mniejszość rosyjską w Donbasie od 2014.
#bmorkisz
01:14
Flaga tylko Polska źródło:FLAGA TYLKO POLSKA!More
Flaga tylko Polska
źródło:FLAGA TYLKO POLSKA!
05:35