Arka
Arka

♥ ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ ♥

😇 👍
Arka

O realnym niebezpieczeństwie wyboru szatana na duchowy Tron Polski

Przez godne przyjmowanie Komunii Swietej, w kazdym akcie przebaczenia, zapominania krzywd, czynienia dobra , w szczerej modlitwie rozancowej, w modlitwie do Sw. Michala -szatan jest zwyciezany i podeptany!!!!
Arka

Papa fundamentem Kościoła

odnosnie Papież Franciszek ograniczył możliwość odprawiania Mszy trydenckiej Franciszkanom Niepokalanej

16 października 1982 roku na polecenie papieża Jana Pawła II zwołano zebranie kardynałów pod przewodnictwem kardynała Josepha Ratzingera. Kardynałowie ustalili, że Mszał Rzymski w swej formie sprzed roku 1969 powinien zostać dopuszczony do użytku w mszach wymagających użycia języka …More
odnosnie Papież Franciszek ograniczył możliwość odprawiania Mszy trydenckiej Franciszkanom Niepokalanej

16 października 1982 roku na polecenie papieża Jana Pawła II zwołano zebranie kardynałów pod przewodnictwem kardynała Josepha Ratzingera. Kardynałowie ustalili, że Mszał Rzymski w swej formie sprzed roku 1969 powinien zostać dopuszczony do użytku w mszach wymagających użycia języka łacińskiego pod warunkiem, że nie będzie to prowadzić do odrzucania norm liturgicznych ustalonych po Soborze Watykańskim II oraz wyrażania opinii, że nowy mszał jest „heretycki lub nieważny”. Najwyrażniej Zakon naruszył warunek, stąd taka decyzja Papieża.
Arka

Papież Franciszek ograniczył możliwość odprawiania Mszy trydenckiej Franciszkanom Niepokalanej

16 października 1982 roku na polecenie papieża Jana Pawła II zwołano zebranie kardynałów pod przewodnictwem kardynała Josepha Ratzingera. Kardynałowie ustalili, że Mszał Rzymski w swej formie sprzed roku 1969 powinien pozostać do użytku w mszach wymagających użycia języka łacińskiego pod warunkiem, że nie będzie to prowadzić do odrzucania norm liturgicznych ustalonych po Soborze Watykańskim II …More
16 października 1982 roku na polecenie papieża Jana Pawła II zwołano zebranie kardynałów pod przewodnictwem kardynała Josepha Ratzingera. Kardynałowie ustalili, że Mszał Rzymski w swej formie sprzed roku 1969 powinien pozostać do użytku w mszach wymagających użycia języka łacińskiego pod warunkiem, że nie będzie to prowadzić do odrzucania norm liturgicznych ustalonych po Soborze Watykańskim II oraz wyrażania opinii, że nowy mszał jest „heretycki lub nieważny”. Najwyrażniej Zakon naruszył warunek, stąd taka decyzja Papieża.
Arka

Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym ..

„Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą” (...), a „swego bliźniego jak siebie samego” (Mk 12, 30-31) Wykluczanie kogokolwiek, kto calym sercem szuka Boga jest podobnie grzechem. Walczyc nalezy z grzechem -a nie z czlowiekiem.
Arka

INKWIZYCJA !!!

Papiez nigdzie ani nie usprawiedliwil ani nie okazal „tolerancji” dla grzechu wolajacego o pomste do Nieba. Kto tak twierdzi, jest kalmca!
Ps. gratuluje zaufania do dziennikarzy z TVN itd... widac opcje niektorych.
Arka

INKWIZYCJA !!!

Papież Franciszek jest za integracją homoseksualistów w społeczeństwie pod tym tytulem skasowal moj wpis „autor” i prowokator -a napisalam prawde!
„To,ze dziennikarze celowo wypaczaja slowa Papieza –to juz wiemy-ale ze katolicy (chyba pseudo) czynia tak na katolickim portalu –to albo glupota, albo celowa „robota“ przeciw Papiezowi. Papiez powiedzial slusznie, ze on nie jest sedzia tylko Pan Bog -…More
Papież Franciszek jest za integracją homoseksualistów w społeczeństwie pod tym tytulem skasowal moj wpis „autor” i prowokator -a napisalam prawde!
„To,ze dziennikarze celowo wypaczaja slowa Papieza –to juz wiemy-ale ze katolicy (chyba pseudo) czynia tak na katolickim portalu –to albo glupota, albo celowa „robota“ przeciw Papiezowi. Papiez powiedzial slusznie, ze on nie jest sedzia tylko Pan Bog -–a powtarzajac slowa Chrystusa (..byscie sie wzajemnie milowali” ) – stwierdzil, ze kazdy kto chce byc blisko Boga (czyli panuje nad sklonnosciami) ma pelne prawo do szacunku, jak kazdy inny czlowiek, (np. jak aborcistki zalujace za swa zbrodnie) jak kazdy grzesznik walczacy z grzechami. Papiez nigdzie ani nie usprawiedliwil ani nie okazal „tolerancji” dla grzechu wolajacego o pomste do Nieba. Ktotak twierdzi, jest kalmca!
Grzechy wołające o pomstę do nieba:
1/umyślne zabójstwo (tez aborcja)
2/grzech sodomski
3/uciskanie ubogich, wdów i sierot
4/zatrzymywanie zapłaty robotnikom
Arka

♥ ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ - 16 lipca ♥

Bog zaplac Inka 😇
Arka

♥ JEST TAKA CISZA... ♥

Ks. Roman Adam Kneblewski 2012-06-02 17:25:22
Współcześnie w Kościele zbyt dużo gadulstwa i hałasu.., a potrzebne nam wyciszenie.., kontemplacja...
Ważna część ciała..
Arka

2013-05-01 Rzym

🤗
Arka

Woman Plays Trumpet Without Using One!

👍
Arka

Papież podnosi torebkę

👏 😇 👍
Arka

♥ MYSLI OJCA PIO NA MIESIAC MAJ

😇
Arka

Aborcja niszczy zdrowie kobiety

Najwiekszym cierpieniem przy aborcji jest potworny bol rozrywanego zywcem cialka dziecka...
Na takiej "matce" msci sie tylko to, co czyni wbrew naturze organizmu a przede wszystkim Woli Boga, ktory jest Dawca Zycia.
Arka

♥ Krolowej Anielskiej spiewajmy ♥

Przez Ciebie, o, Matko miłości,
łask wszelkich udziela nam Bóg,
A my Ci hołd dajem wdzięczności,
upadłszy do Twoich nóg.
Arka

Madonna i Królowa jest tylko jedna!

👍

Wokół Jej głowy jaśniała świetlista aureoli jednej dłoni coś trzymała, jakby tarczę, od której odbijały się wystrzeliwane w kierunku Polaków pociski, po czym Powracały, by eksplodować na pozycjach atakującej armii!
Wyraźnie widzieli, jak poły Jej szerokiego, granatowego płaszcza unosiły się i falowały na wietrze, zasłaniając Warszawę.
Arka

Bóg działa przez cuda

😇 👍
Arka

Zbierajmy podpisy!!! Stop zabijaniu dzieci

👍
Arka

Rzecznik Watykanu za uznaniem homo-związków partnerskich

AD.Proszę Cię, na przyszłość nie odnoś się do moich komentarzy,

jestesmy na portalu... to nie twoja publikacja - poza tym niedawno ktos to samo -identycznie napisal, "ze Swieci sa tylko w Niebie" , wiec odnosze sie...sama nie wiem juz, do czyjego komentarza.
Arka

Rzecznik Watykanu za uznaniem homo-związków partnerskich

Ad: Swieci sa w Niebie.

Swieci sa w Niebie?
Tam sie rodza?
Zeby zostac Swietym w Niebie – najpierw trzeba na ziemi na te swietosc zapracowac, swoim Swietym (uswieconym)zyciem.
Arka

Miernik dobra

👍
Arka

FEMEN-Attacke gegen Erzbischof Leonard (Brüssel)

"Abp Leonard zachował spokój, starał się unikać nawet kontaktu wzrokowego z napastniczkami.Nie był to pierwszy fizyczny atak na prymasa. Przed dwoma laty został on co najmniej czterokrotnie uderzony tortem podczas spotkania na uniwersytecie w Louvain. Wcześniej podobne zajście miało miejsce, gdy arcybiskup odprawiał Mszę w katedrze w Brukseli."
Arka

Natuzza Evolo -stygmatyczka naszych czasów

👍
Arka

2013-04-23 pustelnia (nauka śpiewu #1)

👍
Arka

Język aniołów

👍
Arka

Kościół to dzieje miłości a nie biurokracja

...Ta droga każe się nam zastanowić: czym jest Kościół, który nie jest ludzkim dziełem? Bowiem to nie uczniowie tworzą Kościół - oni są jedynie posłanymi przez Jezusa, zaś Chrystus, został posłany przez Ojca. Widzimy więc, że Kościół zaczyna się w sercu Ojca, który umiłował. Rozpoczął owe tak długie dzieje miłości, które jeszcze nie zostały zakończone.
Arka

Co się stało w Bostonie?

👍
Arka

♥ OCZYSZCZENIE W ŻYCIU PRZYSZŁYM ♥

😇 🤗 👍
Arka

POTĘGA IMIENIA - JEZUS

👍 🤗
Arka

ZŁY DUCH W RODZINIE-ks.Marian Rajchel-Egzorcysta

👍 Moca Boza jestesmy silniejsi niz zlo!
Arka

“Modlitwa pięciu palców” wg Papieża Franciszka

wspaniala modlitwa 👍
Arka

2013-04-09 pustelnia

👍
Kroluj nam Chryste!
Arka

W Wielki Czwartek, papież Franciszek zgorszył wielu - ks. Andrzej Draguła

(...) Czy zgorszenie wywołane tym, co zrobił papież Franciszek jest zrozumiałe? Jest. Jeśli papież robi coś, co jest wbrew normie liturgicznej (...) napisal ks. Dragula.
Normy liturgiczne zatwierdza Papiez - ma prawo (dotyczace tylko zwyczaju) je zmienic nawet spontanicznie. Moze zaskoczenie jest zrozumiale, ale nie powinno stanowic zgorszenia. Papiez nie zgorszyl czyli nie odebral znaczenia …More
(...) Czy zgorszenie wywołane tym, co zrobił papież Franciszek jest zrozumiałe? Jest. Jeśli papież robi coś, co jest wbrew normie liturgicznej (...) napisal ks. Dragula.
Normy liturgiczne zatwierdza Papiez - ma prawo (dotyczace tylko zwyczaju) je zmienic nawet spontanicznie. Moze zaskoczenie jest zrozumiale, ale nie powinno stanowic zgorszenia. Papiez nie zgorszyl czyli nie odebral znaczenia gestu Pana Jezusa, ale je wyrazil tak, jak, jak powinno byc rozumiane. Nogi umywa sie osobom swieckim –wiec nie nalezy rozumiec go jako zarezerwowanego dla kaplanstwa –czyli wykluczyc kobiety. A miejsce dokonania tego zwyczaju bylo tym bardziej wymowne, gdy sluzy sie nie „najgodniejszym” i „najporzadniejszym” (kazdy jest grzesznikiem) ale tam, gdzie mlodych ludzi grzech zaprowadzil. Ksiadz ktory pisze o zgorszeniu, sam powinien sie zastanowic ,czy nie gorszy uzyciem slowa „zgorszenie” w odniesieniu do Papieza.Nie musi tez czuc sie zagubionym – moze (mogl) ,jako kaplan trzymac sie tego co w „w rubryce” jest zapisane tak, jak bylo przed gestem Papieza,, dokad zmiana nie zostanie oficjalnie do „rubryki” wpisana.Przedkladanie opinni zwyklego ksiedza nad madrosc Papieza,ktory ma asyste Ducha Swietego,nie jet rozsadne.
Arka

Kuszenie

🤗 👍
Arka

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Franciszek I jeszcze jako argentyński kardynał Jorge Bergoglio pokazał, że jego wiara i działania są silnie osadzone na Ewangelicznych prawdach i Bożych Przykazaniach.
Nie uznawał żadnych kompromisów ze złem
ostro sprzeciwiając się planom wprowadzenia "małżeństw" homoseksualnych czy aborcji.

Konserwatysta w każdym calu. Miejmy nadzieję, że będzie tak prowadził też cały Kościół Katolicki
.
Należ…More
Franciszek I jeszcze jako argentyński kardynał Jorge Bergoglio pokazał, że jego wiara i działania są silnie osadzone na Ewangelicznych prawdach i Bożych Przykazaniach.
Nie uznawał żadnych kompromisów ze złem
ostro sprzeciwiając się planom wprowadzenia "małżeństw" homoseksualnych czy aborcji.

Konserwatysta w każdym calu. Miejmy nadzieję, że będzie tak prowadził też cały Kościół Katolicki
.
Należy podziękować Bogu, że tak to właśnie zaplanował. Należy też modlić się, by nowy pasterz kościoła nie zawahał się uderzyć laską pasterską w wilki czające się podstępnie wokół jego owiec.
Arka

Papież do ceremoniarza: Niech ksiądz sam to włoży

Ojciec Swiety Franciszek pochodzi z kraju, gdzie jest moze nieco inna mentalnosc, zwyczaje i ma inne doswiadczenia niz nasze Polskie czy Europejskie. Jak mozna zauwazyc - (nieco po zolniersku) pozostwia to (np, wczorajsza Msza Inauguracyjna ) co najcenniejsze i niezbedne - a unika wszelkich gestow i zdarzen,bedacych tylko dodatkiem, oprawa, czy forma dodajaca splendoru – a ktorych nam nagle …More
Ojciec Swiety Franciszek pochodzi z kraju, gdzie jest moze nieco inna mentalnosc, zwyczaje i ma inne doswiadczenia niz nasze Polskie czy Europejskie. Jak mozna zauwazyc - (nieco po zolniersku) pozostwia to (np, wczorajsza Msza Inauguracyjna ) co najcenniejsze i niezbedne - a unika wszelkich gestow i zdarzen,bedacych tylko dodatkiem, oprawa, czy forma dodajaca splendoru – a ktorych nam nagle zabraklo.Nalezy nieco stonowac emocje. Jezeli ktos uwaza, ze Ojciec Swiety ma jakies „wady”,czy popelnil jakis (domniemany) blad, to zamiast ciaglego roztrzasania i domyslow, zamiast ciaglego obgadywania i dyskredytowania - lepiej sie za niego i o jego pontyfikat po prostu modlic i poczekac, jak dalej bedzie. Kazdy czlowiek-tez Papiez jest inny – nie powinno sie wiec tak drobiazgowo porownywac. To dopiero przeciez poczatek.Nie robcie niepotrzebnych sensacji. Moze jeszcze sie z czasem wiele zmienic, wedlug Woli Bozej. Nalezy przyjac to, na co Pan Bog zezwoli - badz Wola Twoja (nie nasza) jako w Niebie tak i na ziemi! Panem i Wladca Swiata jest niezwyciezony Chrystus!
Nie lekajcie sie!
Kroluj nam Chryste!
Arka

ZAROBKI W UE

To sa zarobki statystycznie srednie -a nie realnie przecietne.
Gdy jeden zarabia 10 000 a drugi 1 000-to statystycznie srednio,kazdy ma po 5.500.
Przecietne ,realne zarobki sa nizsze.
Niemniej to prawda, ze w Polsce zarobki -w przeliczeniu na Euro sa niskie.
Arka

Szwajcarscy biskupi także za tabletką „po”

Gwalt jest dla kobiety ogromna trauma,ale czy konsekwencje ma ponosic istota niewinna? Czy ofiara ma „prawo” stawac sie katem niewinnego dziecka? Stosujac srodki poronne czy dokonujac aborcji, dokonuje rowniez gwaltu, gwaltu jeszcze okrutniejszego, bo na zycie dziecka.Nie musi go zabijac -moze oddac do adopcji, jesli ma kojarzyc sie jej z gwalcicielem.Biskupi przeciez musza byc tego swiadomi, …More
Gwalt jest dla kobiety ogromna trauma,ale czy konsekwencje ma ponosic istota niewinna? Czy ofiara ma „prawo” stawac sie katem niewinnego dziecka? Stosujac srodki poronne czy dokonujac aborcji, dokonuje rowniez gwaltu, gwaltu jeszcze okrutniejszego, bo na zycie dziecka.Nie musi go zabijac -moze oddac do adopcji, jesli ma kojarzyc sie jej z gwalcicielem.Biskupi przeciez musza byc tego swiadomi, dajac „przyzwolenie” w imieniu Kosciola na morderstwo, lamia przykazanie –„Nie zabijaj”!A to jest herezja! Skoro cale Episkopaty wpadaja w herezje- nie dziwie sie, ze Benedykt XVI nie mogl i nie chcial w tym uczestniczyc(i nie tylko w tym) i wolal abdykowac, nie czujac sie na silach z nimi walczyc. To juz nie pojedynczy biskupi wpadli w herezje -to cale Episkopaty, ktorym dana zostala wladza, lokalnie, podobna Papiezowi.Jak z tym poradzi sobie nowy Papiez? Oby nie zostal nim jeden z nich!
Arka

Liberałowie na konklawe? Kardynał z Berlina obrońcą homoherezji!

Gwalt jest dla kobiety ogromna trauma,ale czy konsekwencje ma ponosic istota niewinna? Czy ofiara ma „prawo” stawac sie katem niewinnego dziecka? Stosujac srodki poronne czy dokonujac aborcji, dokonuje rowniez gwaltu, gwaltu jeszcze okrutniejszego, bo na zycie dziecka.Nie musi go zabijac -moze oddac do adopcji, jesli ma kojarzyc sie jej z gwalcicielem.Biskupi przeciez musza byc tego swiadomi, …More
Gwalt jest dla kobiety ogromna trauma,ale czy konsekwencje ma ponosic istota niewinna? Czy ofiara ma „prawo” stawac sie katem niewinnego dziecka? Stosujac srodki poronne czy dokonujac aborcji, dokonuje rowniez gwaltu, gwaltu jeszcze okrutniejszego, bo na zycie dziecka.Nie musi go zabijac -moze oddac do adopcji, jesli ma kojarzyc sie jej z gwalcicielem.Biskupi przeciez musza byc tego swiadomi, dajac „przyzwolenie” w imieniu Kosciola na morderstwo, lamia przykazanie –„Nie zabijaj”!A to jest herezja! Skoro cale Episkopaty wpadaja w herezje- nie dziwie sie, ze Benedykt XVI nie mogl i nie chcial w tym uczestniczyc(i nie tylko w tym) i wolal abdykowac, nie czujac sie na silach z nimi walczyc. To juz nie pojedynczy biskupi wpadli w herezje -to cale Episkopaty, ktorym dana zostala wladza, lokalnie, podobna Papiezowi.Jak z tym poradzi sobie nowy Papiez? Oby nie zostal nim jeden z nich!
Arka

Dlaczego Jezus

ard — 2013-03-05 01:31:58: Tymczasem, jedynie Jezus nic nie mówi.
odnosnie tego zdania:
Jezus mowil- zapytal, czlowieka - czy chce byc wolny...
Bez zgody i wspoldzialania z Bogiem (wolna wola)- Bog nie ingeruje, a wtedy czlwiek moze zmarnowac wiel lask...
Arka

Do czego są zdolni wyznawcy Marii z Irlandii !!!!!!!!!!

Znane sa przypadki,podobne, jak tuaj sa opisane- ze osoby, ktore sie zbyt mocno zainteresowaly tymi „oredziami“ natychmiast wpladly w konflikty z otoczeniem, przyjaciol zaczeli traktowac jak wrogow, stali sie bardzo agresywni, szczegolnie do osob poboznych, przestawali sie modlic po katolicku, a Rozaniec jakby palil im dlonie.Czuli niechec do Maryi, watpiac w Jej swieta Moc i oredownictwo. W …More
Znane sa przypadki,podobne, jak tuaj sa opisane- ze osoby, ktore sie zbyt mocno zainteresowaly tymi „oredziami“ natychmiast wpladly w konflikty z otoczeniem, przyjaciol zaczeli traktowac jak wrogow, stali sie bardzo agresywni, szczegolnie do osob poboznych, przestawali sie modlic po katolicku, a Rozaniec jakby palil im dlonie.Czuli niechec do Maryi, watpiac w Jej swieta Moc i oredownictwo. W domu zaczely sie klopoty i w pracy – a nawet ja tracili, wpadali w dlugi, dzieci zapadaly na choroby, a nawet zwierzeta domowe (koty, psy) w ich obecnosci dziwnie sie zachoywaly. Ale nawet takie znaki zniewolenia, takie oplakane skutki, nie odwiodly zwiedzionych, od wpadania w coraz wiekszy fanatyzm kultu do tej Irlandki. Tzw.” Pieczec” propagowana przez Mery, jest jak przeklenstwo i osobom, ktore ja przyjely,czesto juz tylko egzorcysci moga pomoc.
Arka

Rola Słowa Bożego w modlitwie - (cz. trzecia) IV/4

👍
Arka

♥ DROGA KRZYŻOWA CIERPIĄCYCH ♥

Dla dziecka, ktorego rodzice nie zyja, jest okreslenie sierota.Jak nazwac matke, rodzicow, ktorych ukochane dziecko umiera? Czesto srodowisko, czy dalsza rodzina,po czasie pogrzebu dziecka, nie rozumie, ze zaloba takich rodzicow,a szczegolnie matki, trwa do konca jej zycia. - Tym bardziej trudno zrozumiec i usprawiedliwac „matki” mordujace swoje dzieci poprzez aborcje.Nie kazda, zalujaca potem …More
Dla dziecka, ktorego rodzice nie zyja, jest okreslenie sierota.Jak nazwac matke, rodzicow, ktorych ukochane dziecko umiera? Czesto srodowisko, czy dalsza rodzina,po czasie pogrzebu dziecka, nie rozumie, ze zaloba takich rodzicow,a szczegolnie matki, trwa do konca jej zycia. - Tym bardziej trudno zrozumiec i usprawiedliwac „matki” mordujace swoje dzieci poprzez aborcje.Nie kazda, zalujaca potem szczerze, potrafi niesc ten krzyz, oddajac go w rece Maryi i Pana Jezusa. Znane jest zjawisko, ze takie „mamusie”, samie nie mogac dosc do ladu ze soba sama, nie bedac same ze soba w zgodzie – nie moga zyc w zgodzie z innym i takiej zgody u innych nie moga zniesc- niszcza ja, wprowadzajac niepokoje. Obwiniaja i oskarzaja na slepo, kogo sie tylko da,o wszystko mozliwe i wszystko co najgorsze.Lubia intrygowac, innym zlosliwie i msciwie, bez zadnych skrupulow, wytykac najdrobniejsze, czy domniemane nawet, potkniecia. Wtedy czuja sie „lepsze”. Nie czuja sie takie „zle”, gdy swiat dookola, postrzegaja przez pryzmat wlasnego zla, chca by inni cierpieli, skoro one cierpia - co jest rezultatem nieprzepracowanej odnowy serca. W Wielkim Poscie modlmy sie o odnowe serc osob, ktore przez to, ze sobie wybaczyc nie moga, nic nikomu nie wybaczaja. Ktore wszedzie widza tylko zlo i czesto nieslusznie, z premedytacja, oskarzaja o nie innych, upokorzaja i znieslawiaja, chca niszczyc przyjaznie i dobre relacje bliznich.
Niech Maryja pomoze im gorliwie zalowac, pomoze (mimo ciezaru grzechu dzieciobojstwa) odnalesc w sobie dobro, ktore zaczna dostrzegac w innych.
Arka

♥ MODLITWA ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO DO PANA JEZUSA CIERPIĄCEGO ♥

O Jezu najsłodszy, któryś z miłości ku nam raczył cierpieć niezliczone zelżywości i upokorzenia niepojęte, wyciśnij głęboko w sercach naszych szacunek i miłość do Twoich upokorzeń oraz gorące pragnienie naśladowania Cię w Twym pokornym, ubogim, pracowitym, dobroczynnym a wzgardzonym życiu. Amen.