Blahovec01
Blahovec01

Arcibiskup Bober prehlásil neočkovaných za mudrlantov. Komunisti podobne nazývali tých, čo odmietli…

Takto presne vyzerá užitočný idiot v Cirkvi slúžiaci Satanovi, otcovi lži.

Ten človek nemá vieru a naopak rozkladá RKC zvnútra. Najhorší je vnútorný nepriateľ. Zneužíva dôveru vlastných v službe nepriateľovi. Človek sa čuduje, ako môže vôbec veriaci človek v Krista povedať, že "vakcína" z potratených detí je v súlade s Kristom a že je nádej. A nehovoriac, ak si taký človek hovorí že je biskup. …More
Takto presne vyzerá užitočný idiot v Cirkvi slúžiaci Satanovi, otcovi lži.

Ten človek nemá vieru a naopak rozkladá RKC zvnútra. Najhorší je vnútorný nepriateľ. Zneužíva dôveru vlastných v službe nepriateľovi. Človek sa čuduje, ako môže vôbec veriaci človek v Krista povedať, že "vakcína" z potratených detí je v súlade s Kristom a že je nádej. A nehovoriac, ak si taký človek hovorí že je biskup. Hrozné. Neuveriteľné! Pred časom zasa iný užitočný idiot Diabla v TV vraj kresťanskej, prirovnal satanistickú vakcínu ku Kristovmu narodeniu. Diabolská drzosť! Nemajú tí ľudia strach z Božieho trestu? Nemá hento monštrum, ktoré si hovorí biskup strach z Božieho trestu? Kde podel rozum, svedomie, česť. Každý veriaci človek vie, že jeho šťastie, či zdravie sa nemôže zakladať na nešťastí, či zavraždení iného človeka, dokonca bezbranného dieťaťa.

Satanistické vakcíny nie sú ani Božím požehnaním, ani nádejou, ani svetlom. Sú založené na ZLE a prinášajú nie požehnanie, ale Božie prekliatie.

Je veľmi zaujímavé, že skutoční odborníci, lekári, virológovia nemajú jasno, čo to tá neodskúšaná experimentálna vakcína je. Dôkazov je na nete dosť. Napríklad lekárka a vedkyňa Soňa Peková. Odborníci to nevedia, ale užitočný idiot Satana to vie presne. A hneď a bez podložených argumentov a dôkazov. Zaujímavé. Aký duch je v tom biskupovi?
Na čo sa tu ten človek nadutý pýchou a aroganciou hrá?! Na vedca? Na lekára? Na boha?!
Blahovec01

Vydá hovorca KBS stanovisko aj voči blasfémii u kapucínov?

Ovláda ich už Diabol. Má ich v moci. Všetko, čo robia už je proti Kristovi slúžia Satanovi, otcovi lži a vrahovi ľudí od počiatku. Je nutné sa od nich oddeliť. Tak isto aj celá KBS Slovenska je v moci Zlého.

"Výjdite z neho ľud môj, aby ste nemali účasť na jeho ťažkých hriechoch...."

Rozumný človek, ktorý má pravú vieru v Krista pochopí, hlupák nikdy!!!!
Blahovec01

Vassula Ryden o Pápežovi Františkovi a situácii okolo jeho náuky.

Čudujem sa, že človek, ktorý si hovorí "Homo sapiens" je schopný zo seba toľko zhovadilostí ľudského ducha napísať. Že sa nehanbíš. Že sa nebojíš Božieho trestu! Krista a jeho Evanjelium takto opľúvať.

Kristus jasne povedal:
Ja som cesta pravda a život. Kto vo mňa verí, bude mať život večný!

A ty tu nám podsúvaš Diablovu reč, aby sme poslúchali Diabla v ľudskom tele, ktorý hovorí proti Kristov…More
Čudujem sa, že človek, ktorý si hovorí "Homo sapiens" je schopný zo seba toľko zhovadilostí ľudského ducha napísať. Že sa nehanbíš. Že sa nebojíš Božieho trestu! Krista a jeho Evanjelium takto opľúvať.

Kristus jasne povedal:
Ja som cesta pravda a život. Kto vo mňa verí, bude mať život večný!

A ty tu nám podsúvaš Diablovu reč, aby sme poslúchali Diabla v ľudskom tele, ktorý hovorí proti Kristovi a ničí nielen jeho, ale aj Božie slovo.

Že ťa spravodlivosť podľa práva neprefacká za tieto bludy a sprostosti, ktorými tu ako jedom otravuješ ľudí. Pozorne si prečítaj Slovo Božie v Evanjeliu a kajaj sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blahovec01

Posolstvo Fatimy: nebeské apokalyptické znamenie a predpoveď odpadnutia od Cirkvi

Tá katastrofálna, až katastrofická devastácia Kristovej cirkvi prebieha rýchlym tempom. Sám si všímam, že v RKC nastal radikálny odklon od Evanjelia Ježiša Krista.

Otázka ale zostáva tiež zásadná, že či sú sviatosti a omša vôbec platné ak kňazi pri omši vyslovia "v jednote s pápežom Františkom". Darmo potom hovoria niečo iné, učia niečo iné, keď sú v jednote s odpadlíkom na čele Cirkvi, ktorý …More
Tá katastrofálna, až katastrofická devastácia Kristovej cirkvi prebieha rýchlym tempom. Sám si všímam, že v RKC nastal radikálny odklon od Evanjelia Ježiša Krista.

Otázka ale zostáva tiež zásadná, že či sú sviatosti a omša vôbec platné ak kňazi pri omši vyslovia "v jednote s pápežom Františkom". Darmo potom hovoria niečo iné, učia niečo iné, keď sú v jednote s odpadlíkom na čele Cirkvi, ktorý vedie Cirkev do záhuby. Čítal som tiež, ale je to dosť zahmlené a nejasné, že sa pripravuje niečo zásadné v desivom meste Astane v "pápežom" Františkom. NWO.

Ja osobne som prestal chodiť na omše do kostola, a modlím sa doma ruženec pred krížom Spasiteľa a zažnem sviečku. Oddelil som sa od Babylonu Vatikánu a vždy v modlitbe vyslovím jednotu s Kristom, jeho Evanjeliom a v jednote s apoštolmi, ktorí šírili Evanjelium nášho pána Ježiša Krista.

Tiež ma napadá myšlienka, ako je možné, že celá RKC propaguje satanistické vakcíny z potratených detí a naviac meniace genóm človeka. To naozaj má všetkých kňazov a celú RKC má v moci Satan a ohlúpol tak všetkých že plnia vôľu nie Božiu, ale vôľu Satana a jeho globalistických služobníkov na Zemi? Dokonca chrámy sa stávajú agitátormi na tento Satanizmus.
Blahovec01

Třetí fatimské tajemství a vize bl. Alžběty Canori Mora

jožinko božinko
Asi máš tiež patent na rozum a rozhodovanie. Ako aj mnohí iní tu na tomto portáli. A o tom kto má v hlave zmätok či inú matériu pomlč. Možno ty máš v hlave poriadne nakadené a myslíš si, že si osvietený. Svoje princípy ktoré máš v hlave si nechaj pre seba, možno sú dobré, možno nie. Nemám rád ľudí, ktorí žijú v domnení, že len ich pravda je tá správna a pravá. Tiež si asi …More
jožinko božinko
Asi máš tiež patent na rozum a rozhodovanie. Ako aj mnohí iní tu na tomto portáli. A o tom kto má v hlave zmätok či inú matériu pomlč. Možno ty máš v hlave poriadne nakadené a myslíš si, že si osvietený. Svoje princípy ktoré máš v hlave si nechaj pre seba, možno sú dobré, možno nie. Nemám rád ľudí, ktorí žijú v domnení, že len ich pravda je tá správna a pravá. Tiež si asi postihnutý patentom na rozum. No takých je tu viac. Jednoducho chorí ľudia postihnutí IQ 250 minimálne. A pritom žijú v totálnom zmätku a omyle. A k tým Dohnalovcom. Nesiahaš im ani po členky, ani po remienky ich obuvi. Svoje súdy si nechaj, lebo prekypujú blbosťou. Radšej sa modli na úmysel Bergólia a najmä k jeho bohyni zeme Pačamame. teraz oslavoval veľký "Deň zeme" a modlil sa k nej. K svojej bohyni. Ako aj ty blbko. Tej veríš, tak jej ver aj naďalej. Veď tak ťa učí tvoj "zástupca boha na zemi" a to je pravda predsa. On je predsa neomylný. Takže inak povedané nechaj Dohnalovcov, lebo vierou, ani rozumom na nich nemáš.
Blahovec01

Třetí fatimské tajemství a vize bl. Alžběty Canori Mora

Svatý Malachias prorok
Dosť odvážne a arogantné tvrdenie, že neviem rozlišovať pravdu. Mal by si na tom bode byť veľmi opatrný, lebo čo je pravda povedal Kristus a nie človek. Tým sa zaoberať nebudem, lebo ja patent na pravdu nemám. Ty asi áno, keď súdiš aby som nekomentoval keď neviem. Nevieš to ani ty a ani iní... Tých proroctiev bolo tisíce. jedny odporovali druhým. Najmä strach a zúfalstvo. …More
Svatý Malachias prorok
Dosť odvážne a arogantné tvrdenie, že neviem rozlišovať pravdu. Mal by si na tom bode byť veľmi opatrný, lebo čo je pravda povedal Kristus a nie človek. Tým sa zaoberať nebudem, lebo ja patent na pravdu nemám. Ty asi áno, keď súdiš aby som nekomentoval keď neviem. Nevieš to ani ty a ani iní... Tých proroctiev bolo tisíce. jedny odporovali druhým. Najmä strach a zúfalstvo. A to je od Diabla.

To, čo sa deje to vidí aj slepý, nemusíš ma na to poúčať. Zarážajúce je však jedno. Prečo zamlčali a prekrúcali tretie posolstvo z Fatimy. Len jedno je logické vysvetlenie. To posolstvo sa týka najvyšších miest vo Vatikáne a nie je pre nich príjemné. Žiadne iné logické vysvetlenie nie je. A tých proroctiev o III. svetovej vojne a o tom a o hentom atď... je ix na entú. Všetky sú na tenkom ľade. Radšej, keby si namiesto hlúpych rád si prečítal Slovo Božie a potom trieskal do klávesnice nezmysly. V Evanjeliu je napísaná pravda:

Marek 13:32
Ale o tom dni a o tej hodine nevie nik, ani anjeli v nebi, ani Syn, iba Otec.


Vzťahuje sa to síce na posledné dni, ale nič iné v Evanjeliu nie je. Okrem Daniela a Zj. Jána.

A o tom či príde vojna alebo nie a kedy príde, tak je odvaha ak niekto napíše dátum. To nevie nikto. Vždy je to Božia ruka, ktorá zasiahne. Keď príde vhodný čas. Tak to nechajme na Božiu vôľu a neraď Bohu a ľuďom že vraj čoskoro. Lebo je to termín, ktorý môže byť o hodinu, ale aj o 100 rokov. Len za posledných desať rokov bolo najmenej 20 vážnych situácii, kedy bol atómový konflikt na hrane zničenia celej planéty. Toľkoto asi k tvojim bludom.
Blahovec01

Třetí fatimské tajemství a vize bl. Alžběty Canori Mora

Pri všetkej úcte, ale toto je už hádam najmenej 15. verzia 3. fatimského "tajomstva". Niekto z temnoty sa s nami zahráva a hrá mimoriadne špinavú hru. Počnúc od pápežov 2. vat. konc. cez celú plejádu samozrejme "pravoverných" prorokov.
Blahovec01

Díky Bohu Za Covid-19!

Unam Sanctam SK:

Čítam tvoje komentáre a tiež aj tvoju stránku, ktorú uvádzaš. Musím skonštatovať že je to hrozné, ale bohužiaľ pravdivé. Podložené je to faktami, udalosťami, realitou, ktorá sa odohrala a sme svedkami, že sa to deje pred našimi očami. Také opľúvanie Krista a jeho Evanjelia spásy nebolo nikdy v celej histórii Cirkvi, aké ide z Vatikánu a niektorých krajín, najmä USA a západnej…More
Unam Sanctam SK:

Čítam tvoje komentáre a tiež aj tvoju stránku, ktorú uvádzaš. Musím skonštatovať že je to hrozné, ale bohužiaľ pravdivé. Podložené je to faktami, udalosťami, realitou, ktorá sa odohrala a sme svedkami, že sa to deje pred našimi očami. Také opľúvanie Krista a jeho Evanjelia spásy nebolo nikdy v celej histórii Cirkvi, aké ide z Vatikánu a niektorých krajín, najmä USA a západnej Európy.

Myslím si, že práve teraz nastáva ten veľký odpad od Krista a jeho Evanjelia. A nájde vôbec pravú vieru keď Kristus príjde? Taká je sugestívna otázka. No zdá sa, že nenájde. Aj na tomto kresťanskom portáli mnohí sa vydávajú za kresťanov, ale tie bludy, báchorky, rozprávky to sa nedá ani čítať. Aj malý chlapec bez vzdelania a bez čítania Evanjelia príde na to, že sú to nezmysly a totálne bludy.

Chcel by som ťa ale poprosiť či by sa nedal zverejniť nejaký článok o gestách a symboloch, ktoré používa tento falošný globalistický Bergólio. Všimol som si, napríklad, že nosí kríž - pektoriál, ktorý nejako nie je v poriadku s Kristovým krížom, symbolom našej spásy. Napríklad tie ruky prekrížene ako egyptský pohanský boh Osiris, potom tie nohy, jedna dopredu, druhá dozadu. Niečo som našiel na nete, ale chcel by som bližšie o tom vedieť, aké triky na nás používa tento slobodomurár, bozkávajúci ruky svetovým globalistickým Satanistom a až zbesilo presadzujúcim satanistické vakcíny z potratených detí, meniacich božskú DNA danú nám Stvoriteľom. Tie satanistické gestá rúk sú už zjavné a okaté, ale "kresťania" a dokonca kňazi a biskupi sú hluchí, slepí, nič nevidia, hoci majú oči, nič nechcú počuť, hoci majú uši. Diabol im odobral rozum a zdá sa, že aj vieru.

Ďakujem vopred za informácie.

Pochválený buď náš pán Ježiš Kristus.
Blahovec01

Polští Biskupové: Vážní Do Té Míry Až Jsou Směšní

Súhlasím s tým čo si napísala. Nečuduj sa ale že sa to deje. Biblia, Zj. sv. Jána a aj proroctvá hovoria, že sa tak stane. Pre skutočného kresťana to nie je nič prekvapivé, vie že sa tak stane. Odpad. Odpadnutie od pravej viery v nášho pána Ježiša Krista, a následne do služieb Diabla, otca lži. A to sa deje. Na najvyšších miestach už vládne Satan a nastáva totálny odpad. Laodycejská cirkev. …More
Súhlasím s tým čo si napísala. Nečuduj sa ale že sa to deje. Biblia, Zj. sv. Jána a aj proroctvá hovoria, že sa tak stane. Pre skutočného kresťana to nie je nič prekvapivé, vie že sa tak stane. Odpad. Odpadnutie od pravej viery v nášho pána Ježiša Krista, a následne do služieb Diabla, otca lži. A to sa deje. Na najvyšších miestach už vládne Satan a nastáva totálny odpad. Laodycejská cirkev. Pravú vieru a verných bude len maličké "stádo". A Kristus ich bude ochraňovať. Zvyšok pravdepodobne pôjde do záhuby. Tak je to predpovedané, tak sa aj stane.

Zjv 18. Pád Babylonu
Potom som videl z neba zostupovať iného anjela, ktorý má veľkú moc, a jeho sláva ožiarila zem. Zvolal mohutným hlasom: „Padol, padol veľký Babylon a stal sa príbytkom démonov, skrýšou všetkých nečistých duchov a skrýšou nečistej a odpornej zveri. Lebo všetky národy pili z vína vášne jeho smilstva a králi zeme s ním smilnili a kupci zeme zbohatli z jeho obrovského rozkošníctva!“

A počul som iný hlas volať z neba:
„Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, s lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.
Blahovec01

Žádná Mše: Farní Kostel Se Stal Očkovacím Centrem

Ježiš Kristus z toho chrámu odišiel. Chrám sa stal príbytkom Satana a jeho démonov. Človek nemôže slúžiť dvom pánom. Aj Bohu aj Satanovi.
Blahovec01

Vdp. Pawel Murzinski varuje: Toto je iba začiatok

Ten Poliak nepovedal nič tak, ako to je.

Zdanlivo, naoko sa to zdá ako pravdivé, ale je to polovičatá pravda. O Apokalypse podáva presnú správu, proroctvo, Zj. apoštola Jána a toho sa musíme držať. To je Kristovo slovo. Tam je pravda.

A čo máme robiť je napísané v Evanjeliu a nie to čo rozpráva ten kňaz. Jednoducho zavádza. neverím mu. Aj keď časť má pravdu, ale najhoršie sú polopravdy a …More
Ten Poliak nepovedal nič tak, ako to je.

Zdanlivo, naoko sa to zdá ako pravdivé, ale je to polovičatá pravda. O Apokalypse podáva presnú správu, proroctvo, Zj. apoštola Jána a toho sa musíme držať. To je Kristovo slovo. Tam je pravda.

A čo máme robiť je napísané v Evanjeliu a nie to čo rozpráva ten kňaz. Jednoducho zavádza. neverím mu. Aj keď časť má pravdu, ale najhoršie sú polopravdy a pravdy zmiešané so lžami. To je najhoršia kombinácia.
Blahovec01

Vdp. Pawel Murzinski varuje: Toto je iba začiatok

monsko:
Kňaz tých 7 rokov odvodil špatne. Pravdepodobne myslel tým číslo 7 ako biblické číslo plnosti, alebo použil formuláciu "čas, dva časy a pol času." - "2+4+1" = 7 rokov. Čo je špatne. Inak tých nezmyslov je tam ďaleko viac....
Blahovec01

Intolerance: Vatikánští a Italští Biskupové “Velmi Nepřátelští” Vůči Tradiční Latinské Mši

Moc rozmýšľam nad tým, či táto RKC je naozaj pravá cirkev Kristova. Ja sa domnievam, že pravá Kristova cirkev je tá, ktorá prijíma Ježiša Krista, prijíma jeho Evanjelium spásy a dodržiava Boží zákon.

To, čo pozorujem, čo robí Vatikán a RKC je hodne ďaleko od Evanjelia a Kristových slov. Je tu vážny problém.

Pozorne som si prečítal články a aj ten portál kde uverejňuješ informácie. Je vidieť, …More
Moc rozmýšľam nad tým, či táto RKC je naozaj pravá cirkev Kristova. Ja sa domnievam, že pravá Kristova cirkev je tá, ktorá prijíma Ježiša Krista, prijíma jeho Evanjelium spásy a dodržiava Boží zákon.

To, čo pozorujem, čo robí Vatikán a RKC je hodne ďaleko od Evanjelia a Kristových slov. Je tu vážny problém.

Pozorne som si prečítal články a aj ten portál kde uverejňuješ informácie. Je vidieť, že si vzdelaný človek a odrážaš aj naozaj Kristove slová, Evanjelium spásy. Vždy si rád prečítam tvoje riadky.

Chcel by som sa opýtať jednu vec. V Danielovom proroctve, Daniel mal videnie o budúcnoisti ľudstva a tam bola socha.

Hlava zo zlata - babylonská ríša - zviera lev.
Hruď zo striebra - Médsko Perská ríša - zviera medveď.
Driek z medi - Grécka ríša - zviera leopard.
Nohy zo železa - Rímska ríša - zviera zvláštne podobné na draka.
Chodidlá zmes nesúrodá zo železa a hliny - ?????ríša/systém/ - zviera ????

Neviem si vysvetliť kto je, čo predstavuje prirovnanie chodidiel, kto to je, čo predstavuje... Nikde som to nenašiel. Budem rád a povďačný za vysvetlenie. Vopred ďakujem.

A ešte niečo... ako to nadväzuje, to posledné na Zj. apoštola Jána na toho Draka a jeho šelmy. Tá neviestka je jasná, je to Babylon - Vatikán, ale kedy vznikol ten Babylon z Nevesty Kristovej
o tom sa už nikde nepíše.
Blahovec01

František Se Opět Chvástá: Tentokráte Proti Těm Kteří Znají Bibli

Súhlasím. O Bergóliovi sa dá skonštatovať už len jediná vec. Načisto mu v hlave preskočilo, šibe mu. Je to otrok Satana.

Pre každého človeka, ktorý je verný Kristovi a jeho Evanjeliu, má pravú vieru a chce sa zachrániť pre život večný, to znamená dôrazne sa oddeliť od neho, zriecť sa ho a vystúpiť z toho Babylonu satanskej prostitútky. Inak čaká takých ľudí zatratenie.

Už aj pre tie vakcíny, …More
Súhlasím. O Bergóliovi sa dá skonštatovať už len jediná vec. Načisto mu v hlave preskočilo, šibe mu. Je to otrok Satana.

Pre každého človeka, ktorý je verný Kristovi a jeho Evanjeliu, má pravú vieru a chce sa zachrániť pre život večný, to znamená dôrazne sa oddeliť od neho, zriecť sa ho a vystúpiť z toho Babylonu satanskej prostitútky. Inak čaká takých ľudí zatratenie.

Už aj pre tie vakcíny, ktoré presadzuje a podporuje z potratených detí a meniacich DNA, ktoré dal Stvoriteľ a Satan to chce zmeniť. Aj táto udalosť je dôkazom toho, že Bergólio ťahá ľudí do záhuby, do zatratenia. A tiež aj všetkých tých, ktorí sú s nim v jednote. Zmenenená DNA je znak Satana, je to už iná bytosť - GMO človek patriaci Satanovi.

A Bergólio to presadzuje. Bohužiaľ aj odpadlá hierarchia KBS Slovenska, propagujúca satanistické vakcíny, úctu k pohanským božstvám, Pačamame a iné zvrhlosti, ktoré majú svoj pôvod v Satanovi.
Blahovec01

František: Křest Nebo Ne, Vyjde To Nastejno

Čo sa ešte musí stať, aby opravdiví kresťania pochopili,
že tento človek je falošný pastier a že je v službách Diabla.


Veď Kristus sám povedal, že
"Krstom sa stávame Božími deťmi".

a tiež:

"... spasený bude ten, kto uverí vo mňa,
dá sa pokrstiť,
príjme ma do svojho života a
bude plniť Otcovu vôľu.
To znamená dodržiavať Boží zákon daný Mojžišovi na hore Sinaj."


Čo sa ešte musí stať, aby ľudia …More
Čo sa ešte musí stať, aby opravdiví kresťania pochopili,
že tento človek je falošný pastier a že je v službách Diabla.


Veď Kristus sám povedal, že
"Krstom sa stávame Božími deťmi".

a tiež:

"... spasený bude ten, kto uverí vo mňa,
dá sa pokrstiť,
príjme ma do svojho života a
bude plniť Otcovu vôľu.
To znamená dodržiavať Boží zákon daný Mojžišovi na hore Sinaj."


Čo sa ešte musí stať, aby ľudia nenaleteli podvodníkovi a falošnému pastierovi, ktorý vedie miliony ľudí do záhuby.

Prečo sa nevyjadria tu aj kňazi, biskupi a niečo nerobia, ale vždy vyhlasujú, že sú v jednote s Bergóliom. Ako môže byť niekto v jednote s Bergóliom, keď on popiera a prekrúca Slovo Božie - Evanjelium? Veď táto doba je naozaj vážna a treba viesť ľudí vo svetle pravého poznania a nie vo falošnom svetle Božieho nepriateľa Lucifera. lebo on sa vydáva za Anjela svetla. A má tu naozaj požehnane veľa svojich sluhov a poskokov.

Napíšte niekto bližšie k tomuto. Nie tí trollovia, ktorí tu zámerne motajú a mýlia iných, vyvolávajú svár, urážajú, nálepkujú, súdia atď... - ale rád by som sa poučil od naozaj veriacich ľudí, ktorí sa dobre vyznajú a majú našudované Evanjelium. Lebo už som to zistil, že je tu veľa "užitočných idiotov", ktorí postrádajú to základné - skutočnú, pravú vieru v nášho pána Ježiša Krista a majú aj zdravý rozum, podložený darmi Ducha svätého, najmä dar múdrosti a dar rozumu.

Ďakujem všatkým, ktorí podajú vysvetlenie v tom duchu, ako som uviedol.
Blahovec01

„...v tichosti a dôvere je vaša sila“ Iz 30,15

Veľmi pekne napísané. Súhlasím a pridávam sa aj ja.

Pán je môj pastier, nič mi nechýba..."
Blahovec01

I.„Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých“ Mt 24,11

Pavol IV:

Myslel som si, že portál Gloria je kresťanský portál, kde sa niečo nové dozviem, kde sa šíri pravá viera, Kristovo Evanjelium. Bohužiaľ zmýlil som sa. Na tomto portáli sa deje presne to, čo v RKC a vo Vatikáne. Čistý humus, hnoj, demagógia a vymývanie mozgov. Fantizmus, bludy ako pred stáročiami.

Každý slušný človek, ktorý má ešte vieru v Krista a verí Evanjeliu a nie bludom prostitút…More
Pavol IV:

Myslel som si, že portál Gloria je kresťanský portál, kde sa niečo nové dozviem, kde sa šíri pravá viera, Kristovo Evanjelium. Bohužiaľ zmýlil som sa. Na tomto portáli sa deje presne to, čo v RKC a vo Vatikáne. Čistý humus, hnoj, demagógia a vymývanie mozgov. Fantizmus, bludy ako pred stáročiami.

Každý slušný človek, ktorý má ešte vieru v Krista a verí Evanjeliu a nie bludom prostitútky oblečenej do purpuru a šarlátu ktorá sa klania Pačamame, Budhu, Šivovi, Brazílskym a africkým démonom.... atď, uteká od vás čo najďalej, aby si zachoval vieru v nášho pána Ježiša Krista, dosiahol spásu tak, ako to povedal on a nie prostitútka.

Ľutujem dnes, že som sa pustil s vami do diskusie. Mentálna úbohosť, nízke IQ, totálny fanatizmus bez štipky normálneho rozumu. Veď sa aj hovorí, že s bláznami sa diskutovať nedá. Vyhrali ste však na celej čiare. Ty, Bajzo, Peter apoštol- zneužívajúci sväté meno apoštola, atď. Vyhrali ste a už nikdy sa s vami nebudem púšťať do diskusie. To lepší vysledok dosiahnem, keď sa budem modliť s koňom.

Je to pre mňa poučenie a idem si umyť ruky. Opäť sa potvrdila hlboká pravda starého arabského príslovia:

Nikdy sa nepúšťaj do súboja s ťavým lajnom. Je jedno či vyhráš, alebo prehráš, musíš si aj tak umyť ruky.
Blahovec01

I.„Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých“ Mt 24,11

Bajzo:
Dôrazne ťa upozorňujem na etické správanie. Rešpektuj aspoň triviálne základy etického správania sa nielen voči mne, ale aj iným. Správaš na ganunera a hulváta. Ak máš duševné problémy vyhľadaj na to odborníka. Evidentne potrebuješ psychiatra. Teraz sa už nečudujem, že takí ako si ty v stredoveku v mene Boha vykonávali tie najhoršie a najkrutejšie krvavé jatky na bezbranných ľuďoch. V …More
Bajzo:
Dôrazne ťa upozorňujem na etické správanie. Rešpektuj aspoň triviálne základy etického správania sa nielen voči mne, ale aj iným. Správaš na ganunera a hulváta. Ak máš duševné problémy vyhľadaj na to odborníka. Evidentne potrebuješ psychiatra. Teraz sa už nečudujem, že takí ako si ty v stredoveku v mene Boha vykonávali tie najhoršie a najkrutejšie krvavé jatky na bezbranných ľuďoch. V mene Božom, ak máš štipku úcty voči iným ťa žiadam o slušnosť, korektnosť a úctu k iným.
Ďakujem
Blahovec01

I.„Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých“ Mt 24,11

Bajzo:

No tak na toto sa normálne reagovať nedá. Preboha kto z veriacich tvrdí, že zviera, napr. pes má dušu. Si ty normálny. To som tu na tomto portáli Gloria nikdy nečítal, ani u Dohnalovcov, ani u neviem koho iného. To hlásajú možno Budhisti, Hinduisti, či šamani z Brazílie. Tak toto je už od teba za čiaru a na toľké nepríčetnosti reagovať nemienim.

To sa pozri na svojho "zástupcu boha na …More
Bajzo:

No tak na toto sa normálne reagovať nedá. Preboha kto z veriacich tvrdí, že zviera, napr. pes má dušu. Si ty normálny. To som tu na tomto portáli Gloria nikdy nečítal, ani u Dohnalovcov, ani u neviem koho iného. To hlásajú možno Budhisti, Hinduisti, či šamani z Brazílie. Tak toto je už od teba za čiaru a na toľké nepríčetnosti reagovať nemienim.

To sa pozri na svojho "zástupcu boha na zemi", čo premietal na chrám sv. Petra. Zvieraciu ríšu, ktorej sa klania on ale nie ani Dohnalovci ani žiaden kresťan.

A k tomu rozumu. Boh dal človeku rozum a bez rozumu nič nejde. Ani Evanjelium. Nič. Človek pri čítaní Evanjelia musí používať rozum ako pri všetkom. vatikánci stratili rozum a prepadli zvrhlostiam všetkého druhu. Pán Boh im odňal rozum a tak to aj vyzerá.

Nehovor iným že sú bludári, keď si sám. Triediš tu ľudí ako v Osvienčine pred plynovou komorou.

Zrejme máš veľký problém stráviť pravdu a nemienim sa tu naťahovať s niekym, ktorý postráda zdravý rozum.

Odpovedám ti slovami jedného Kristovho mučeníka, ktorý zomrel za Krista, pre vieru v neho. Mučeník, ktorý hlásal pravdu a preto musel zomrieť. Ukatovali ho k smrti a robili si posmech. Ešte aj popol im vadil a aj ten upratali do Rýna. Hrozne sa báli, preto vraždili. Evanjelium využívali ako nástroj na ovládanie ľudí, aby mali moc nad kráľovstvami, aby mali moc, peniaze, majetok a kvôli tomu neváhali vraždiť ľudí po milionoch. našťastie to monštrum končí. Definitívne. Už má dni zrátané a aj všetci, ktorí slúžia tomu monštru.

Aby som veľa nepísal, tak uvediem slová toho mučeníka, ktorý bol ukatovaný len preto, že veril Kristovi a jeho Evanjeliu:

Hľadaj Pravdu, počuj Pravdu,
uč sa Pravdu, miluj Pravdu,
hovor Pravdu, ži Pravdu,
bráň Pravdu až do smrti !


Ten mučeník ti je možno známy, množno nemáš ani šajn kto to bol. A ani sa nečudujem. Toľko blábolov a bľabotania hlúpostí sa tak hocikedy nevidí. Pravda ti zrejme poriadne smrdí. Takých vykladačov písme ako si ty bolo na tisíce. Všetci skončili rovnako. Väčšina z nich sa dostala do vlstnej pasce a tak nastúpili zbrane. Veď pravda sa dá predsa presadiť aj katovaním.

Vieš ty vôbec čo Kristus povedal? Len na pripomenutie:

Ja som cesta a pravda!
Blahovec01

Tančící Arcibiskup Dělá Ze Sebe Blázna (Video)

Je možné,
že sa jedná o provokáciu a zámer zosmiešňovať veriacich. Diabol dnes má silný vplyv a obracia najmä pravoverných na posmech a iróniu. Je to možné. Môže to byť dielo provokatéra trolla.

Ak je však video pravdivé a toto robia kňazi a biskupi, tak sa jedná naozaj o ľudí pomýlených a v zmätku svojej duše. Pán Boh im skrze ich zvrhlosti a posmech odňal rozum. Správajú sa ako takí debilkov…More
Je možné,
že sa jedná o provokáciu a zámer zosmiešňovať veriacich. Diabol dnes má silný vplyv a obracia najmä pravoverných na posmech a iróniu. Je to možné. Môže to byť dielo provokatéra trolla.

Ak je však video pravdivé a toto robia kňazi a biskupi, tak sa jedná naozaj o ľudí pomýlených a v zmätku svojej duše. Pán Boh im skrze ich zvrhlosti a posmech odňal rozum. Správajú sa ako takí debilkovia, robia si z úcty ku Kristovi, ktorému majú slúžiť a vzdávať úctu, posmech a vieru zosmiešňujú.

Napokon nečudo, toto všetko sa valí od Vatikánu smerom nadol.
Kto je v jednote s Bergóliom, a riadi sa jeho diabolským progresivizmom, ani sa nejako ináč správať nemôže. On sa už ani netají že neslúži Kristovi ale niekomu inému. Je v nich duch Satana a ten je veľmi rád, že na svoju stranu strhol aj kňazov.

Aj toto video nám slúži ako poučenie a varovanie, aby sme sa od nich oddelili a primkli sa ku Kristovi, nášmu pánovi a aby sme nešaškovali pred krížom, ale aby sme svojmu Spasiteľovi vzdávali úctu a poklonu, aká prináleží len jemu a nerobili si z jeho obety a utrpenia za nás posmech.

Potom dostaneme od neho aj dary Ducha svätého, jeho pomoc a ochranu v týchto mimoriadne ťažkých časoch. Lebo skrze tých zvrhlých šašov a klaunov k nám milosti a pomoc Božia nikdy prísť nemôžu.

Nech je tento výsmech a posmech pre nás varovaním. Boh sa donekonečna vysmievať nedá a nenechá.