Janka S.
Janka S.

Kto je tým Antikristom?

Práve som sa dočítala, že medzi 5-14 májom navštívil Kushner Abú Zabí. Citujem: Nie je jasné, čo Kushner robil v Abú Zabí, ale predpokladáme, že to súviselo s „Inštitútom pre mier Abraháma Accorda“,ktorý nedávno založil po predstieraní riešenia konfliktu na Blízkom východe. Zdá sa, že sa tam niečo deje, čoho súčasťou je aj papá František.
Janka S.

Dr. Tenpenny – Vysvětlení fungování mRNA vakcín proti covidu a možných rizik a nebezpečí

To je jedno z najlepších videí a vysvetlení o negatívach a nebezpečenstve vakcín mRNA . Je to hruza! Ľudia sa musia zobudiť, kým bude neskoro.
Janka S.

Trevignano Romano: Dnes sa čas milosrdenstva uzavrel,

Toto posolstvo dostala Gisella dňa 6.3.2021. Bez ohľadu na pravosť týchto posolstiev, práve tento dátum je významný z hľadiska biblického. Totiž odo dňa zjavenia sa Panny odetej slnkom,ktoré sa uskutočnilo 23.9.2017 uplynulo presne 1260 dní. Ako je napísané v posolstve:Čas milosrdenstva sa uzavrel.
Janka S.

Příliš Mnoho “Interpretace”? Pochybnosti O Rozhovoru S Benediktem

Včera to tu niekto zavesil a po prečítaní som si pomyslela, že to nie je jeho rétorika.Hlavne, že niektorí moji známi to dávajú na fb ako svedectvo toho, že pápež Benedikt uznáva Bergoglia za jediného pápeža. Osobne si myslím, že tento akože rozhovor sa nikdy ani nekonal. Veď možno sa o ňom Benedikt ani nikdy nemá dozvedieť.
Janka S.

Kňaz plače počas sv. omše nad znesväcovaním Najsvätejšej Eucharistie

Vyzerá to, ako by mal tento kňaz nadprirodzený zážitok s naším Pánom vo chvíli teste pred kázňou. Aj podľa toho usudzujem, keď povedal "Od tejto chvíle bude naša farnosť prijímať Eucharistiu na jazyk a pokľačiačky" Boli to silné slová!
Janka S.

zdruzenie slovenski katolici krestanska etika a vakciny proti covid19

Naozaj konštruktívna debata, pravdivé a otvorené informácie. Určite by si to mali pozrieť všetci kresťania, ktorí váhajú či sa dať či nedať očkovať
Janka S.

Zbláznil Se: Papežský Institut Hájí “Právo” Na Potraty Dětí

O potrate nemožno uvažovať vôbec pokiaľ chápeme a veríme v Božie prikázania. Aj keď sa dieťa v lone matky počne nechcene po znásilnení. Je to obeta zo strany tej matky donosiť dieťa, ale taká žena bude v nebi náležite odmenená. Dôležité je nezabiť dieťa vo svojom lone za žiadnych okolností.
Janka S.

Poľovačka sa začína...

Veď ten človek,ktorý to píše je úplne vymletý. Môže sa nazývať kresťanom koľko chce, jeho slová ho usvedčujú z opaku. Všetko to, čo v článku uviedol je urážkou kresťana katolíka. Stačí sa pozrieť na foto a meno autora článku- des Jano... je to teda naozaj des a hruza ako celý "konzervatívny" Postoj.
Janka S.

Ján Pavol II. pil kalich diablov, aby urobil to, čo Biblia zakazuje (1 Kor 10:21)

Žiadne pochybné svedectvá ma nepresvedčia. Ivanovi z Medžugoria sa J.P.II zjavil vedľa Panny Márie a tá povedala, že jej milovaný syn je už s ňou v nebi. Toto svedectvo už pre mňa hodnotu má.
Janka S.

Ján Pavol II. pil kalich diablov, aby urobil to, čo Biblia zakazuje (1 Kor 10:21)

Unam, ty si riadne pomýlený človek, keď tu tvrdíš a presviedčaš o takýchto nezmysloch ohľadom J.P.II., pretože tento pápež je jediný o ktorom som presvedčená, že je svätcom.Bol ním už za svojho života na zemi a všetky tie tvoje radikálne názory škodia tvojej duši a otravujú ti myseľ. Viac jednoduchosti by ti nezaškodilo.
Janka S.

Posolstvo Panny Márie: Časy predpovedané vo Fatime už nastali, nikto nebude môcť povedať, že som …

Tiež som opatrná pri týchto posolstvách Giselle Cardii. Spočiatku som verila v ich pravovernosť kvôli histórii posolstiev, ktoré tu dostal Bruno Cornachiola a tým dodnes verím, ale myslím, že boli zneužité diablom a táto vizionárka je jeho obeťou. Ako povedal Robert, P.M. sa takto nevyjadruje, nestraší katastrofami. Rovnako som skeptická aj k Luz de Marii a Pedrovi Regisovi. V Brazílii ale …More
Tiež som opatrná pri týchto posolstvách Giselle Cardii. Spočiatku som verila v ich pravovernosť kvôli histórii posolstiev, ktoré tu dostal Bruno Cornachiola a tým dodnes verím, ale myslím, že boli zneužité diablom a táto vizionárka je jeho obeťou. Ako povedal Robert, P.M. sa takto nevyjadruje, nestraší katastrofami. Rovnako som skeptická aj k Luz de Marii a Pedrovi Regisovi. V Brazílii ale dostáva posolstvá od Panny Márie Edson Glauber a v tie verím, aj keď človek musí naďalej skúmať a rozlišovať. Medžugorie, Dechtice, Litmanová a Turzovka sú na betón pravdivé zjavenia.
Janka S.

Toto nás asi očakáva aj na Slovensku

Janík, ty to máš akosi popletené, liberalizmus prináša slobodu? a hlavne trošku si spomeň aj na vybrané slová 🤔
Janka S.

Místní Biskup a Vatikán Odsuzují Zjevení "Panny Marie Všech Národů"

To všetko je výsledok postoja p.Františka,ktorý, ako sám povedal, nevidí v Panne Márii spoluvykupiteľku, ale len Božiu služobnicu. Keď to povie on, nemajú s tým problém ani iní v cirkevnej hierarchii. Toľko heréz, čo tento človek už vyslovil, to sa asi nestalo žiadnemu Petrovmu nástupcovi.
Janka S.

Tiffany Dover - je nažive alebo zomrela?

Tak toto sú už čisté špekulácie. Samozrejme že sa podobá, to by museli nájsť dokonalú dvojnicu.
Janka S.

Odporúčam pozrieť všetkým kritikom najmä Svätého Otca Františka, ostatných kňazov, biskupov. Dostan…

Aj náš Pán sa modlil za Judáša až do poslednej chvíle, napriek tomu, že vedel, že aj tak ho zradí a bude naveky zatratený. My by sme sa mali modliť za Františka, ktorý ho zrádza svojimi slovami i činmi, ktoré sú zrkadlom úmyslov srdca. Mali by sme sa, ale to je hrdinská cnosť, modliť sa za nepriateľov. Na to treba mať nadprirodzenú lásku Ducha Svätého,...
Janka S.

Nebezpečné vakcíny Bill Gatesa "proti" covidu 19

Tak toto video by si určite mali pozrieť páni Glasa a Krčméry. Ale oni ako kapacity v tejto oblasti by tieto fakty mali predsa poznať. Buď teda vedia o čo ide a zavádzajú nás alebo sami majú len povrchné informácie a neskúmajú tieto veci do hĺbky, čiže podľahli mediálnemu tlaku, ktorý nám masíruje mozgy o pozitívach očkovania. Je to všetko choré a jasné k čomu smerujeme, ku genocíde ľudstva.
Janka S.

Čo prinesie Betlehemská hviezda v r.2020 a 2080 ?

Betlehemská hviezda, ktorá sa objavila v čase narodenia Krista bolo spojenie Jupitera/Boha Otca/ a Venuše/Panny Márie/. Táto starodávna konjunkcia sa odohrávala v súhvezdí Leva, ktoré predstavuje kráľovskú moc. Jupiter vtedy krúžil nad kráľovskou hviezdou Regulus, taktiež nazývanou kráľovskou hviezdou, ktorý priviedol troch kráľov/mudrcov/ do Betlehema. Rok 2020 je iný.21.12.prišlo ku konjunkcii …More
Betlehemská hviezda, ktorá sa objavila v čase narodenia Krista bolo spojenie Jupitera/Boha Otca/ a Venuše/Panny Márie/. Táto starodávna konjunkcia sa odohrávala v súhvezdí Leva, ktoré predstavuje kráľovskú moc. Jupiter vtedy krúžil nad kráľovskou hviezdou Regulus, taktiež nazývanou kráľovskou hviezdou, ktorý priviedol troch kráľov/mudrcov/ do Betlehema. Rok 2020 je iný.21.12.prišlo ku konjunkcii Jupitera so Saturnom/Boh syn/, avšak neprebieha v súhvezdí Leva/kráľa-narodenie Krista/, ale v súhvezdí Vodnára, pričom voda je symbolom očisty. Naviac v tomto roku v marci prechádzal popri týmto dvom planétam Pluto-predstavujúci planétu smrti, čo hovorí za všetko, keďže to bolo práve v období Veľkej noci, kedy sme prvýkrát nesmeli chváliť Boha v chrámoch. Zároveň si nemyslím, že tento svet skončí až v r.2080. Všetko nasvedčuje tomu, že sa míľovými krokmi blížime k víťazstu Nepoškvrneného srdca Panny Márie. Posledné sedemročné obdobie cirkvi malo začať tento rok,...takže koniec 2026/2027?Buďuž žijeme v období Veľkého súženia, alebo sa začne najneskôr v apríli 2021. To je môj pohľad, samozrejme môžem sa mýliť.
Janka S.

Talianske Radio Maria a Radio Vaticana o koronavírusovej epidémii

Edsonovi Glauberovi z Brazílie dala Panna Mária výnimočné posolstvo o troch sedemročných obdobiach ešte v novembri 2015, ktoré ale zverejnil až tento rok vo februári. Prvé obdobie cirkvi začalo v roku 2005 po smrti J.P.II. a nastúpení Benedikta 16. do úradu.Druhé obdobie začalo krátko pred Benediktovou abdikáciou a zvolení Bergoglia. Veľkonočné obdobie r.2020 je začiatok posledného tretieho …More
Edsonovi Glauberovi z Brazílie dala Panna Mária výnimočné posolstvo o troch sedemročných obdobiach ešte v novembri 2015, ktoré ale zverejnil až tento rok vo februári. Prvé obdobie cirkvi začalo v roku 2005 po smrti J.P.II. a nastúpení Benedikta 16. do úradu.Druhé obdobie začalo krátko pred Benediktovou abdikáciou a zvolení Bergoglia. Veľkonočné obdobie r.2020 je začiatok posledného tretieho obdobia, čiže pravdepodobne žijeme už teraz v období veľkého súženia.O tejto dobe Glauber hovorí, že bude plná závažných udalostí v cirkvi, trasúcich sa základoch, vnútornom štiepení; hovorí o delíriu mnohých ľudí, o veľkej strate viery v samotnej cirkvi, po čom budú cirkev ľudia húfne opúšťať. Veriaci budú zrádzaní, prenasledovaní, umlčiavaní a zabíjaní po celom svete. Len tretina z nich ostane. Pán očistí svoju cirkev a svoj ľud skrze perzekúcie a krviprelievanie kvôli strašným hriechom do ktorého svet a cirkev upadli.
Janka S.

RTVS propaguje benefity čipovania ľudí - Hlavné správy

Všetky médiá to budú propagovať, keď za to majú bohato zaplatené. Vrátane tv Lux